Важни съобщения от администрацията

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
belika
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1027
Регистриран на: Апр 22, '12, 15:29
Местоположение: София
Дал благодарност: 295 пъти
Получил благодарност: 210 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от belika »

johnstalker написа: Окт 12, '23, 17:56
Натали-Я написа: Окт 12, '23, 04:08 Ще пиша и тук. Всеко получено съобщение на ЛС мота да отворя САМО ВЕДНЪЖ. И КРАЙ. ПОВЕЧЕ НЕ СЕ ОТВАРЯ.
Някой помни ли колко беше лимита на изходящата поща преди ъпгрейда? В момента е 500 вдигам я на 1000. Това е една от възможните причини
за този бъг.
Аз се съмнявам. Защото, когато е пълна пощата това се вижда във всички големи форумни формати.
Ето как изглежда моята поща тук в момента:

Папката е 12% пълна. До вчера беше 24%.



Изображение
Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от botan »

В ролята си на администратор напомням за точка номер 7 от правилата на форума:
7. Забранено е публикуването на теми и мнения, съдържащи краен агресивен национализъм, популяризиращи нацистки/фашистки идеи, ксенофобия, теми с расистка насоченост, мнения съдържащи религиозна, идеологическа, политическа пропаганда, теми подклаждащи расова, културна, социална, религиозна, етническа и всякакъв друг вид дискриминация, омраза и нетолерантност, теми и мнения целящи създаване на смут и предизвикване на страх, подклаждане на масова паника, както и линкове към сайтове, съдържащи подобни елементи.
Случващото се в Русия е наистина неприятно, както за всички други, така и за болшинството руснаци и не е по вина на хората, а на властите.
Insta: ex_hort
Аватар
belika
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1027
Регистриран на: Апр 22, '12, 15:29
Местоположение: София
Дал благодарност: 295 пъти
Получил благодарност: 210 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от belika »

Не знам къде да пиша, но току що, изпращайки съобщение до ,Di_va, влизайки в нейния профил, избирайки опция 'изпрати лс', съобщението написано, заглавие сложено, натискам 'изпрати' и излиза грешка в червено: 'такъв потребител не съществува '. А профилът и стои избран в 'до'. Цъкам на него и пак ме връща в нейния профил.

Повтарям упражнението, бях си копирала текста, и 'съобщението е изпратено успешно '.

Не запазих скрийншот с грешката.

🤔
Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от johnstalker »

belika написа: Окт 18, '23, 13:31 Не знам къде да пиша, но току що, изпращайки съобщение до ,Di_va, влизайки в нейния профил, избирайки опция 'изпрати лс', съобщението написано, заглавие сложено, натискам 'изпрати' и излиза грешка в червено: 'такъв потребител не съществува '. А профилът и стои избран в 'до'. Цъкам на него и пак ме връща в нейния профил.

Повтарям упражнението, бях си копирала текста, и 'съобщението е изпратено успешно '.

Не запазих скрийншот с грешката.

🤔
Хм аз тествах и мина. Опитай да напишеш до мен.
Аватар
belika
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1027
Регистриран на: Апр 22, '12, 15:29
Местоположение: София
Дал благодарност: 295 пъти
Получил благодарност: 210 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от belika »

'Съобщението беше изпратено успешно '

🤔
Изображение
Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от johnstalker »

botan написа: Окт 18, '23, 10:37 В ролята си на администратор напомням за точка номер 7 от правилата на форума:
7. Забранено е публикуването на теми и мнения, съдържащи краен агресивен национализъм, популяризиращи нацистки/фашистки идеи, ксенофобия, теми с расистка насоченост, мнения съдържащи религиозна, идеологическа, политическа пропаганда, теми подклаждащи расова, културна, социална, религиозна, етническа и всякакъв друг вид дискриминация, омраза и нетолерантност, теми и мнения целящи създаване на смут и предизвикване на страх, подклаждане на масова паника, както и линкове към сайтове, съдържащи подобни елементи.
Случващото се в Русия е наистина неприятно, както за всички други, така и за болшинството руснаци и не е по вина на хората, а на властите.
Къде е нарушена Точка 7? :)
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от botan »

Беше нарушена в темата за хортензиите където се коментираше видео на рускиня, в което жената си обясняваше само и единствено за хортензиите и по никакъв начин съдържанието на видеото не провокираше ответната остра реакция.
Insta: ex_hort
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 263 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от kim »

Имам да довърша една обща форумна поръчка. Желая, след преключването й, да ми се даде опция за изтриване на акаунта ми в този форум!
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от Shami »

Кимче,незнам какво се е случило и кой те е обидил,но си остани при нас. :tzeluvka: :sbear:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1730 пъти
Получил благодарност: 1961 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от Тутти »

Kim, ще бъде жалко. Ще липсваш много на много от нас.
Помисли още дали си заслужава!?
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”