Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17036
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Миша »

С Firefox съм, изтрих всичко, пак не мога да връщам , с други сайтове със същия браузър нямам проблеми
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5275
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 99 пъти
Получил благодарност: 108 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Daniela Pargu »

И при мен ,от лаптоп, с Firefox, често зацикля на връщането :snif:
Точно така - стрелкичката за обратно става на кръстче и - не връща :daaa:
По няколко пъти се повтаря, след това си работи...
Аз все си мисля,че е от нета :daaa:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7305
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 755 пъти
Получил благодарност: 1391 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от ljuboznatelna »

Джони, по-лесно е да се отиде пак на Активни теми, отколкото да се смени браузер. Имаме създадени навици. Не е чак такава беда, че не връща.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от milena02 »

Аз винаги правя така, както Люб казва и ми е много добре, няма проблем. А иначе Шефчето е прав за "новогодишните драми".
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

ljuboznatelna написа: Дек 4, '19, 11:09 Джони, по-лесно е да се отиде пак на Активни теми, отколкото да се смени браузер. Имаме създадени навици. Не е чак такава беда, че не връща.
Проблема се оказва в браузъра, това искам да обясня. :hmmm: Някой който използва Chrome да е срещал този проблем?
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10043
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 642 пъти
Получил благодарност: 1135 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от greeneyed »

Аз съм с Chrom, стрелката горе вляво работи, но не я ползвам, защото не ми отчита като прочетено. :nod:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

Да взема ли пък да създам един подфорум който да не подлежи на модериране и там да минават уточненията на взаимоотношенията между по-активните потребители? В този подфорум написаното ще остава за винаги, също така няма да бъде скрит и за обхождане от търсачките.
Знам, че българите сме "прост" народ.. приел съм го, но омръзва да срещаме тази наша национална черта ежедневно.
И да помоля за проявяване на разбиране и спазване на първоначалните правила, знам, че няма да има файда. За това и не го правя.
Но като "прост" народ ние много добре разбираме от гега, тояга или нещо от този род. ;) Което доказва, че не сме, чак толкова прости.. :hihihi:

Това го казвам не по някакъв специален случай, а като едно предновогодишно пожелание за съпричастие. ;)
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Еличка »

:tzeluvka:
Шефе, аз също искам подаръци, щом си приготвил. Ама ще слушам, обещавам! Дано и ти си като онзи лъжльо Дядото от Лапландия, дето уж за всеки е приготвил, но все не е разбрал!
Скъпи момичета и момчета, мнооого го мразя този Коледен дух на уж-смирение, лампички, реклами с щастливи хора от екрана, хора нарамили чанти с мандарини и безмислени подаръци... Искате ли тази година да го подминем, м?!?
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15890
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 872 пъти
Получил благодарност: 1736 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Гео, граф »

johnstalker написа: Дек 4, '19, 19:36 Да взема ли пък да създам един подфорум който да не подлежи на модериране и там да минават уточненията на взаимоотношенията между по-активните потребители? В този подфорум написаното ще остава за винаги, също така няма да бъде скрит и за обхождане от търсачките.
Знам, че българите сме "прост" народ.. приел съм го, но омръзва да срещаме тази наша национална черта ежедневно.
И да помоля за проявяване на разбиране и спазване на първоначалните правила, знам, че няма да има файда. За това и не го правя.
Но като "прост" народ ние много добре разбираме от гега, тояга или нещо от този род. ;) Което доказва, че не сме, чак толкова прости.. :hihihi:

Това го казвам не по някакъв специален случай, а като едно предновогодишно пожелание за съпричастие. ;)
Хм, подфорум без модерация ми звучи като стая за разпускане и кютек 8-)... Ма нема лошо! То и малко кютек си требе чат-пат, иначе ставаме нервни. Като ония японците в големите корпорации, дето си имат стая с боксова круша, на която могат да закачат снимка на шефа или на колега, който ги нервира и да млатят по нея, докато им мине яда. Полезно е да се разтоварваш от отрицателните емоции, без да нарушаваш трудовата дисциплина :angelche:. Може да си казваме "Я ела оттатък да се разберем, без да правим сеир тук в сериозните теми'' :lol: :lol:

Обаче, Джони, ш'ме 'звиняваш, но няма народ, дето е само умен. Нали ти е ясно, че никой народ или отделен индивид няма да спазва правилата, ако няма здрава гега над главата си, както и някой неподкупен (това е важно!!!), който да прилага гегата по подходящ и достатъчно болезнен начин. С това обобщение, че сме прост народ, дълбоко не съм съгласна и само чакам да направиш стаята за разпускане, та да ти метна един бой в нея :sboi: :sdevil: ...

Еличка написа: Дек 4, '19, 21:51
... Скъпи момичета и момчета, мнооого го мразя този Коледен дух на уж-смирение, лампички, реклами с щастливи хора от екрана, хора нарамили чанти с мандарини и безмислени подаръци... Искате ли тази година да го подминем, м?!?
Браво, шиле :gush: :tzeluvka: ! Умница си ми ти :nod: :daaa: ... Па кой разбрал, разбрал :!:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31692
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1038 пъти
Получил благодарност: 2450 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Мария Николова »

На кого да пратя снимката си да я сложи на боксовата круша?
Ей я. :sblush:
Изображение
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”