Промени в управлението на форума

Правилата за този форум.
Публикувай отговор
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от bouquet »

Искам да попитам на смяната на управлението ли се дължи масовото "изселване" на много потребители? Варна цялата я няма, ДАЛ имала забрана да пише, което е нон сенс. Ако на някой наистина му пука за този форум, трябва на момента да се поканят, да се помолят всички читави хора да се върнат!
Търся добри хора
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от johnstalker »

bouquet написа: Май 24, '21, 07:53 Искам да попитам на смяната на управлението ли се дължи масовото "изселване" на много потребители? Варна цялата я няма, ДАЛ имала забрана да пише, което е нон сенс. Ако на някой наистина му пука за този форум, трябва на момента да се поканят, да се помолят всички читави хора да се върнат!
Аз нямам проблем с никого. Забрани за регистрация или писане няма за никого и то от много време. ;)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Гео, граф »

Хм, Букетче, така написано се разбира, че останалите тук 4182 потребителя не са читави :hmmm: ... Шегувам се :angelche: !

Варна я няма много преди смяната на управата, макар че Ленузка наминава. Дал се вихри във фейсбук, поддържа много добра група за рози. Даже Калико, която беше голям радетел за форум Хобикафе, от половин година не е влизала тук и си се чувства отлично там. Що се отнася за останалите ''читави" по твоето определение хора, те взеха своето решение още преди две години, напуснаха и създадоха друг форум. Ако не знаеш всичко това, може би си единствената от старите съфорумци ;) . Свят голям - място има за всички и всеки го избира сам за себе си, не ли!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от bouquet »

Казаха ми, че Джони е забранил Дал да влиза
Калило и тя не от хубаво ще е избягала.
Жалко, че това място, създадено с толкова енергия запустя
Търся добри хора
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Тутти »

Букетче, и аз, и много от нас биха искали всички да са тук, включително хората, които споменаваш.
Но те направиха друг прекрасен форум, често надничам там, дори се регистрирах. Харесва ми.
В Хобикафе ми е по-оживено, повече народ сме и по-активни са темите. Затова обичам да следя активните теми, цветята, а не страстите за мен са по-интересни, не ми се губи енергия за спорове. Правила съм го, много пъти, вече не виждам смисъл, избирам да ми е релаксиращо четенето във форума. Не е запустяло, и хората сме читави. Също като другите.
Ти имаш страхотна тема “Днес” и сигурно не четеш из другите теми, затова сега си изненадана, да речем...
Варненските момичета много липсват, Дал също, Калико я обичам, и много други. Те обаче дали искат да са тук?
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от bouquet »

Тутти, точно защото не исках да следя страстите не знам причините, поради които се стигна до това положение.
Не съм казала, че тук хората не са читави! Това Гео го изтълкува уж като шега!
Няма как да съм адвокат на никого, но знам, че от хубавото никой не бяга. А хората избягаха, което е жалко. Много, много жалко, че някоИ личности съсипаха този оазис.
Съжалявам, че разрових жарава.
Моля, някой на лични да ми каже кой е другия форум
Търся добри хора
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от johnstalker »

bouquet написа: Май 24, '21, 11:14 Казаха ми, че Джони е забранил Дал да влиза
Калило и тя не от хубаво ще е избягала.
Жалко, че това място, създадено с толкова енергия запустя
Една жена казала... е доста несериозно обяснение. Ако нещо съм забранил ще го пише в правилата. ;) А аз дори и старите "правила" върнах.
За кое запустяло място споменаваш, че нещо не мога да разбера? ;)
Ако погледна отстрани повдигането на тази тема от твоя страна с подобни обяснения от "типа казаха ми" ми внушава нещо което не е баш най-хубаво. Персонални покани не мисля да правя на никого. Не се чувствам нито отговорен за това, че някой не пише във форума.
И за да сме делови кажи ми предлагаш ли нещо конкретно по въпроса или просто скучаеш и се напъваш да спретнеш поредната интрига в това "запустяло място"? ;)
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от johnstalker »

bouquet написа: Май 24, '21, 14:34 Тутти, точно защото не исках да следя страстите не знам причините, поради които се стигна до това положение.
Не съм казала, че тук хората не са читави! Това Гео го изтълкува уж като шега!
Няма как да съм адвокат на никого, но знам, че от хубавото никой не бяга. А хората избягаха, което е жалко. Много, много жалко, че някоИ личности съсипаха този оазис.
Съжалявам, че разрових жарава.
Моля, някой на лични да ми каже кой е другия форум
Защо трябва да е на лични? Всички тук знаят за него освен теб май? ;) - https://gardensandroses.com/

Късмет! А ако се зачетеш там, ще откриеш и моята тема.;)
Няма да коментирам тези "някоИ" личности които са съсипали този оазис както ти го наричаш, защото знам кой съм аз. ;)
По живо и по здраво! :katericka:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от bouquet »

Благодаря Джони!
Точно ти да обвиняваш мен, че правя интриги е забавно!
:katericka:
Търся добри хора
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5274
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 99 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Daniela Pargu »

"Не съм от тия, како Сийке " както казал авторът , но да кажа - и аз не съм наясно с"онази"ситуация,
та проявих интерес :ufff:
Мии .. обясниха ми,4е в другия форум се поканват другар4ета по-хай :daaa:
Та аз като една видна селянка съм си на мястото , де :katericka:
Не виждам какъв е проблемът, всеки да се регистрира където иска и да си влиза където му е добре ! :hmmm:
Това са ли4ни решения , въпрос на усещане .......
Няма място за драми!
Ли4ните конфликти защо да стават достояние на останалите ?п
---
пп И все пак как ли се измерва "хай "-ството :hmmm:
Публикувай отговор

Обратно към “Правила”