Предложение

Правилата за този форум.
Заключено
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Предложение

Мнение от Мария Николова »

За сега само един.
viewtopic.php?f=2&t=8866&start=465
Аз.
И не се шегувам.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Предложение

Мнение от katia »

Някой да сръчка Равик за предложението на Мерката.
Тя Мерката ще обещае че няма да се горещи много, когато двама, трима, четирима са на различно мнение и се хванат за гушите.
Джони обеща да помогне технически аз не разбирам и не знам какви претенции имате тук...аз лично се справям някак си.
И да се свършва с тази тема вече. Аз съм капка в морето и не се забелязвам много във форума щото съм доста миролюбива и нямам много познания освен в моята си област към която тук малко хора проявяват интерес...Ама дано този път поне някой ме чуе и сръчка Равик да приключи това нещо тук
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Предложение

Мнение от Shami »

Благодаря за отговора Дал. :tzvetentze:
Кате,забелязваме те ,поне аз те забелязах и ми допадаш като човек :tzvetentze:
troll

Re: Предложение

Мнение от troll »

ravik написа: Дек 30, '18, 13:19 Ботанчо, задръж малко с анкетите. Аз ще пусна после каквото трябва.
.........
:mrgreen:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Предложение

Мнение от Еличка »

troll написа: Яну 7, '19, 23:05
ravik написа: Дек 30, '18, 13:19 Ботанчо, задръж малко с анкетите. Аз ще пусна после каквото трябва.
.........
:mrgreen:
Ти от къде напусна, Златьо Тролев?
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
troll

Re: Предложение

Мнение от troll »

Къш бе спамер!
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Предложение

Мнение от botan »

Един модератор не е достатъчен.
Insta: ex_hort
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Предложение

Мнение от Мария Николова »

Разбира се! Търси се още един.
Някой, който толкова държи на форума, че е готов да приеме да хаби време, което "е пари", без да получава пари.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Предложение

Мнение от botan »

Страхотна реклама му направи, ей са вече ако не се наредят на опашка не знам кога дуг път!
Insta: ex_hort
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Предложение

Мнение от katia »

Насе тук нищо повече няма да се случи, ако щеше да се случва да се е случило. Лично аз разбирам дамите които повишиха тон и поискаха генерални промени, вече стана ясно че това няма да стане. Техен е избора какво ще правят от тук на сетне. В тази тема обаче периодично се налива масло в огъня, ей така -нека да гори, от хора на които им е отдавна ясно че каквото постигнахме до тук - демек почти нищо, повече от това няма да се случи. Явно се забавляват. Сега каквото и да си говорим друго подобно място няма за момента, алтернативата е фейса. Така че приключвайте вече, Мерка ще се справи докато се появи още някой желаещ, по-добре с един отколкото без никой. На мен например много ми се ще ти да премислиш :angelche: верно че нямаш време, ама все ще удряш по някое рамо на Мерка. Говоря така защото аз ще остана тук.
Заключено

Обратно към “Правила”