Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Правилата за този форум.
Заключено
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от milena02 »

Не, не е така, Ели! Трольо, Господ здраве да му дава, ми отвори очите! :ufff: Благодаря, Трольо, жив да си, приятелю! :cry: Аз съм била горко манипулирана невинна жертва, попаднала под злокобното влияние на един тъмен демон, на един авантюрист и изкусител с черна душа... :glupav: Лалето е виновен за всичко! :svekurva: Той и никой друг не уважава европейските ценности! :svekurva: Кво да очакваш от мъж, готов да се снима гол зад някаква проскубана елха, но аз чак сега си задавам този въпрос! :glupav: А помните ли като се изкъпа дибидюс в морето в Кавала! А ето и тези сексистки и хомофобски изказвания, минали ей така покрай ушите ми, но забелязани от зоркото и обществено загрижено око на Троля! С една дума: ЛАЛЕТО НА САПУН! Само да си дояде пържолата и да си допие виното (понеже баба ми казваше: "И змия да видиш, че пие, не я закачай", е, тя към водата го прилагаше това правило, но няма да издребняваме)... Та само да се наплюска и го почвам с гегата, дето сутринта я забравиха коледарите у нас. :evil:
Последно промяна от milena02 на Дек 25, '18, 21:36, променено общо 1 път.
libra
Наркоман
Мнения: 11646
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 97 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от libra »

Изображение
Малката Ида

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от Малката Ида »

:o аз се чудя где е избягал коледния дух хо хо хо зима е
troll

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от troll »

Не си права милена02!
Къв сапун ще направиш от Лале?
Гледай да го превъзпиташ!
Важно е да не се прекали с превъзпитанието!
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от milena02 »

Ти го превъзпитай! Нали искаше да го осиновиш? Без друго след това, което ще му се случи след малко, ще емигрира. Но нали си стискаме ръцете за това, че не аз, а той е виновен, а? Пък аз като стана кметица на кукундрилската община, нещо там ще измисля, в дълг няма да остана, ако ме разбираш... ;)
troll

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от troll »

А през кукундрилската община минават ли кукундрилски магистрали? :roll:
troll

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от troll »

Аз мисля, че ти губиш вяра в хората и в божествената искра в тях. Лалето е добър! Може и той да е подведен от лоши другари, щото злото е навсякъде.
Ние трябва да мием лошото от хората.
Малката Ида

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от Малката Ида »

troll написа: Дек 25, '18, 22:01
Ние трябва да мием лошото от хората.
Амин!....Троле,ти да не си сменил професията? :lol:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от milena02 »

Остави го, Иде! По неговата логика всички ще излезем невинни! Понеже първо беше виновен Трольо и прехвърли вината на мене. Аз пък си измих ръцете с Лалето. Тролят обаче оневини Лалето и набеди лошите му другари. Сега - следи ми мисълта! - и лошите другари ще станат добри и измити и така нататък по веригата... И накрая всички ще сме чисти като сълза от грехове и ще си сипем по едно пиене за Честита Коледа! :nazdrave: Кой каза наздраве, бре?! :ieeemyzh: Ай стига мрънкахте срещу тая управа, а някой да сипе! :bira:
troll

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от troll »

Това е един тежко манипулируем пост.
Аз никога не съм бил виновен.
Аз бях жертва!
Наздраве!
Заключено

Обратно към “Правила”