Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Правилата за този форум.
Заключено
Малката Ида

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от Малката Ида »

Честито Рождество на "управляващите" и на "управляваните"!Бъдете здрави,и наздраве! :nazdrave: Другото е прах и суета :nod:
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 263 пъти

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от kim »

Сега не разбрах на края имаме ли хепиенд или не?
Трол, да нямаш проблеми с клавиатурата и шрифта? По принцип си спомням, че даже не ползваш
клавиатура, ама да не се извика твърде силно? :hmmm:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
troll

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от troll »

Това е цитат!
И да ... имаме хепиенд!
Форума е енд, а всички са хепи!
Санта бейби..
Последно промяна от troll на Дек 25, '18, 22:45, променено общо 1 път.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от milena02 »

Естествено, че имаме хепиенд! Ти коледен филм без хепиенд да си гледала някога? Обаче то не може без да подържиш малко зрителя в напрежение. В "ХобиКафе продакшън" много държим на тая работа. Ние си падаме по класическата драматургия: интродукция, завръзка на действието, ескалация на конфликта и накрая - развръзка. Превеждам: на трима им е скучно, разменят реплики, картинки или клюки, скарват се и накрая всички са невинни и запяват в хор "О, хепи дей".
Троле, да не започнем драматургията отначало?!!!! :evil: В текста, който "цитираш", няма ошрифтяване! :evil: А да променяш пунктуацията, каквото е по същество ошрифтяването, е на практика манипулиране на цитата.
Последно промяна от milena02 на Дек 25, '18, 22:50, променено общо 1 път.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 263 пъти

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от kim »

troll написа: Дек 25, '18, 22:40 Това е цитат!
Виждам, че е цитат :daaa: но пак не разбирам проблема с шрифта и проблема всички срещу един :eeeh:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
troll

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от troll »

Ми мислех да му променя цвета, ма няма в панела, а няма да пиша хтмл ся.
Що?
Кво?
troll

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от troll »

Боже!
Колко мъка има по този свят боже!
Много мъка!
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 263 пъти

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от kim »

Мъка ще е, когато се повиши тиража, някой се полакоми за форума
и тогава ще са промените и въпроса: кон боб яде ли? :mrgreen:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 263 пъти

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от kim »

troll написа: Дек 25, '18, 22:53 Боже!
Колко мъка има по този свят боже!
Много мъка!
?? Имаш ли кантар за това?
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от milena02 »

Ким, както при повечето ни спорове тук, отново в крайна сметка всички ще се окажем на едно мнение. В момента съм извън образа си на форумния шут, защото не ми харесва посоката, в която навръх Коледа завихме. Никой не напада Ботан персонално. Аз лично напълно го разбирам, той си върши съвестно работата и мисля, че имаме достатъчно натрупан бекграунд като общуване, че самият той да знае колко искрена симпатия изпитвам и ще продължавам да изпитвам към него. Не Ботан е проблемът, той е невинният вестоносец, върху чиято нещастна глава се изсипва всенародният гняв. Гневът обаче, е предизвикан от друго. За да не правя обобщения от името на всички, ще кажа, че мен ме тревожи единствено фактът, че трябва да съобразяваме по чисто прагматични съображения емоциите си, веселието, патоса и непринудената атмосфера с някакъв митичен вездесъщ компютър, който няма чувство за хумор. Нормално, машина е, естествено, че не разбира от майтап. Но ние сме живи хора! Ние четем между редовете! Ние виждаме невидимото! Ние се познаваме! Разбираме се! И това е ценното в този форум. ОК! Добре! Ще се съобразя с правилата. Както се съобразявам с това, че трябва да изключа телефона си в театъра. Но нека тези правила да са ясни. Т.е. да знаем точните, подробни и в детайли разписани правила. Списък, ако трябва, да се направи, пък всеки да си прецени дали приема ограниченията или не. Тревожи ме демонизирането на абсолютно приети от обществото естетически норми. Заговори се за това, че изображенията, свързани с изкуство, не трябва да съдържат полуголи тела. Ами това означава да зачеркнем всичко като се започне от Древна Гърция, мине се през Ренесанса и се свърши с кварталния художник. Значи, Давид на Микеланджело може да стои на площада пред флорентинската галерия "Уфици", но във форум ХобиКафе е абсолютно табу, понеже компютърът ще се сърди! Не мога просто да изпратя на приятелите си снимка как садя пипер в градината, а трябва да си меря късите гащи да са 10 сантиметра под задните части, пет сантиметра нагоре от предните, пък да няма жива плът, пък.... извинявай, но това е лудост! Ето това умът ми не го побира. Аз нито мога да работя в такава среда и никога не съм го правила, нито мога да общувам с приятелите си при тези условия, нито пък да пиша или чета текстове, създадени и обезкървени от цедката на Биг Брадър и то във вариант, който се надявах, че поне в този живот няма да видя, а тези след нас да го мислят! Това е, Ким. Няма друго. Поне от моя страна няма.
Заключено

Обратно към “Правила”