Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Правилата за този форум.
Заключено
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7691
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2377 пъти
Получил благодарност: 1306 пъти

Re: Какво сготвих днес

Мнение от pepelqshka71 »

Моля ботан да изтрие поста ми заради, който кошера подивя. Целта ми не е била такава-исках да вдигна настроението на другарче. Може би ако бях сложила едрогърда шведка с наполовина излезли цици носеща 20 халби бира, Трол щеше да реагира по друг начин :hmmm: , но ....
Извинявам се ако съм засегнала някого и не искам темата за готвенето да се съсипва заради мен.
Честита Коледа. Бъдете благословени!
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31729
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1086 пъти
Получил благодарност: 2640 пъти

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Мария Николова »

Наистина не разбирам защо в момента ме разпъвате на кръст при положение, че аз съм също толкова потърпевш от тази цензура колкото са и всички останали. :sno:
Скъпи, налагаш цензура, която ненужно е една идея по-строга от самоцензурата тук.
Разликата е като между безпардонното сипене по навик на мръсни думи и допускането на мръсна думичка във вица.
Не видях самоцелни шокиращи "голотии". И няма как гол до кръста мъж да се "таксува" еднакво като гола до кръста жена.
Иначе преди стотина години мъж със съблечено сако е бързал да си го облече при появата на дама, за да не е пред нея "гол" по риза, вратовръзка и жилетка. :srofl: :srofl: :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Какво сготвих днес

Мнение от milena02 »

Мерко и всички дърлящи се, заповядайте в кукундрилската тема! Там рекламодателите черпят на корем, представят клипа, с който стартират новата си кампания, и раздават подаръци. :potekoha: Да не прозвучи нескромно, ама ме наеха за сценарист... Ко да правя като ме ценят хората! :semo:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31729
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1086 пъти
Получил благодарност: 2640 пъти

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Мария Николова »

milena02 написа: Дек 25, '18, 12:58 Мерко и всички дърлящи се, заповядайте в кукундрилската тема! Там рекламодателите черпят на корем, представят клипа, с който стартират новата си кампания, и раздават подаръци. :potekoha: Да не прозвучи нескромно, ама ме наеха за сценарист... Ко да правя като ме ценят хората! :semo:
Узнаваме само това, което кажеш, Агенте. И ако премълчиш, няма да знаем, че имаме да ти честитим.
Поздравление и работата със сценария да ти върви по вода! :sbow: :sbear: :sdance: Режисьорите да се трепят кой да свари да го вземе!
Знаеш ли, че преди години издадоха книга със сценарии? Сега си припомням "Дивите ягоди", "Балада за войника" и не съм много сигурна за "Крадецът на праскови".
Твоят сценарий може да даде стимул за нова такава книга. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Какво сготвих днес

Мнение от milena02 »

Благодаряяя! Благодаряяяя! :sbow: :sbow: :sbow: :sbow: :sbow: На наградите "Еми" ще видим кон боб яде ли!
dal

Re: Какво сготвих днес

Мнение от dal »

Правилата са за всички, а да сте напреко на малкото правила, които са под формата на молба и по които се ръководи форумът не ви прави чест, нито революционери.
[/quote]

Смятам че нищо не си разбрал.
Поне от което аз писах.
Докато съм била нужна за форума на равик не е имало нужда никой да ми припомня правилата.
На нашия труд се изсраха и го метнаха в долината, ясно да ви е, и това всички го знаят
И сега през теб някой да ми клати обеци че с голо коляно отблъсквам рекламодателите, Еми извинявай!
Направо е нахалство.
Колкото повече отказваш да го възприемеш толкова по побеснявам.
Ненавиждам неблагодарници.
Ако не бяхме се въртели тука като обрани евреи да качим инфо ти щеше да си модерираш ушите а равик да администрира дедовия.
Добре бех се махнала аз последните година две. Тамън сега белким ви тръгнат рекламите!
На празниците тука цензура ще ми слага
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Breda »

botan написа: Дек 25, '18, 00:17 Благодаря за насоките Милена, рекламодатели не липсват, но това не значи, че нямат изисквания.
Голота значи покрита, но притежаваща сексуален контекст или непокрита от плътна субстанция жива плът от ареолите включително, надолу до 10 см под нивото на задните части, като изключение от това могат да се смятат единствено декоративни изрезки, които не преминават през ареолите, половите органи и задника. Що се отнася до изкуството - никакъв арт със сексуален контекст, никакви дигитални изображения на реални хора включващи ^ светата троица ^. Сигурно изпускам някой детайл, но моля да не го натрапвайте.
Наистина не разбирам защо в момента ме разпъвате на кръст при положение, че аз съм също толкова потърпевш от тази цензура колкото са и всички останали. :sno:
Чудя се дали не би могло поне в най-нашия празник- Международния ден на голото градинарство да направиш изключение,за да споделим подобаващо празника?
:lol: :lol:

https://ladyzone.bg/article/za-doma/gra ... 5-maj.html
https://m.fakti.bg/print/life/236078-ha ... oli-snimki

Весела Коледа на всички!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Какво сготвих днес

Мнение от calico »

А за какво са ни реклами? Жизнено важни ли са ни, освен за приход някакъв? Ако е така, може да разгледаме варианта да се самоиздържаме чрез събиране на някаква годишна такса, едва ли ще е повече от 20 лв на човек. И едва ли ако това е цената на оцеляването на форума, някой ще откаже. Можем да го обсъдим.
Да, вярно че няма да въртим трафик и в гуглето да излизаме начело може би, но за какво ни е реално това?

В случая съм на страната на Дал. Някак много лесно се разпилява граденото.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13540
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 175 пъти
Получил благодарност: 269 пъти

Re: Какво сготвих днес

Мнение от kim »

calico написа: Дек 25, '18, 17:07 Някак много лесно се разпилява граденото.
Ани, не те разбрах с това. Къде се е разпиляло граденото?
Граденото си остава, градящите се разпиляха някак.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от calico »

Ким,
липсата на качване на снимки във форума разпиля хората. Повечето работят, снемат с телефон и искат веднага да качат. Във Фейсбука така може, тук - не. Тук и иначе не може. Трябва време да се свали снимката, па да се качи нейде другаде, па после от там в темата. А сме цветарски форум и снимките са много много основно нещо. Когато няма снимка, трудно е да се коментира, няма какво. А като не се коментира и форумът като такъв залинява. Това е основната причина от една година насам да е постно тук, за сметка на фейса. Ето така се разпилява граденото...Защото хиляда пъти съм го казвала, и вие го знаете - тук е мястото за цветарски коментари, не във фейса. Но по една или друга причина, не са създадени условия за това.
Бъди сигурна ,че ако тук можеше и от телефон( с мобилна версия), и от компютър да се качват снимки, нямаше народа са се тълпи във тъпия фейсбук
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Заключено

Обратно към “Правила”