Мечтание за градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6022
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2089 пъти
Получил благодарност: 1203 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от alys »

Шами, има опция да не ти постват на страницата.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Уф,къде е тази опция Алисче?
Това което можах да направя сама досега е да я премахна тази от листата ми с приятели.
Детето докато се събуди на обед ,нямам търпение да го чакам :lol:
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6022
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2089 пъти
Получил благодарност: 1203 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от alys »

Шами, от настройки, но постоянно променят и ми е трудно да ти кажа точно какво трябва да се пипне. Отдавна не съм правила нищо във фб. Можеш да я блокираш на първо време. Разгледай тези настройки.

Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Готово. :daaa:
Детето се събуди и ми каза къде и какво да натисна.Честно казано така са го написали ,че чета и се чудя за какво иде реч и трябва ли да искам,да не искам ли? Сега надявам се само аз ще мога да си поствам на страницата.
За сега така ще оставя нещата.А и както ме посъветва Алисче блокирах въпросната личност. :daaa:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Абе върша ги и аз едни :lol:
Прегорих украсата ,прегорих плодовете за чая.Ама и така се украсих ,че то нямаше накъде вече да се мотам и наново да правя всичко.Аааа,забравих,вижте и какво ми направи ММ за огнище от барабана на старата пералня.Може би трябваше да направя клипче и за нея.Нищо,в следващите клипове може пак да я снимам когато я ползвам,ще видим.

Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Приготвихте ли вече подаръците за Коледа?
При нас пак вирус някакъв.Големия ми младеж миналата седмица беше с температура.Уж му помина и тръгна на работа и вчера бам отново е с температура придружена с болки в гърлото, а от днес е и със задна хрема.
Хората като луди са обсебили магазините,а ние ходихме в поликлиниката.Този път му изписаха антибиотик.
Купих ,пи вече и стискам палци да минава това което кара.Ща не ща подкарах ММ да идем и да вземем по нещо за Коледа,че то все отлагахме,отлагахме и времето си мина.Разгледахме Илиянци, сума болен народ щъка та знае ли се.Ужас,кихат,кашлят ,направо не ми се мисли за това което ще видим в Кауфланд. Отложихме пазара за утре и ще сме в най-голямата навалица.
Децата ме питаха какво искам за Коледа?Ми аз нямах конкретно желание,но вчера влезнах в магазина за обувки тоя дето е в самия Кафланд да търся на детето чехли.И какво да видя,намалени боти и високи и ниски,баш за каквито си мечтая от както ги видях в началото на сезона.Точно моя номер :shock: Обух едните,обух другите и край с мене.Пуснете жена в магазин за обувки и и гледайте сеира.При това зодия Везни.И неможах ,прибрах се с двата чифта.Това ще ми е подаръка,едните боти от едното дете,другите от другото. :lol:
Usmivka
Kафенце
Мнения: 34
Регистриран на: Сеп 27, '23, 18:28
Дал благодарност: 37 пъти
Получил благодарност: 31 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Usmivka »

Shami,само да ти кажа здравей и да знаеш,че това е най готината и забавна тема в този форум! На дъх,на смях,на сълзи се чете! Здраве да ви е,на всички в тази така цветна фамилия!
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Usmivka написа: Дек 22, '23, 22:47 Shami,само да ти кажа здравей и да знаеш,че това е най готината и забавна тема в този форум! На дъх,на смях,на сълзи се чете! Здраве да ви е,на всички в тази така цветна фамилия!
Сърдечно благодаря, Усмивче! :gush: :liubov:
Много малко хора вече пишат във форума,даже и рядко влизат.
Когато погледна във фейса,ми всички са там на линия,светят им зелените лампички.А тук е едва ли не пустиня вече.Е,малко силно се изразих,но много оредяхме.Даже понякога се чудя и защо изобщо пиша като ,че все едно си говоря сама :lol:
Не,че имам постоянно нужда от одобрение.Не е това.Липсва ми някак обратната връзка.Мен ме интересува всеки един от съфорумците ни как се чувства,какво го вълнува.Но те като не пишат,не споделят на мен ми се струва,че им досаждам.
Твоят пост ми вдъхна сили и кураж да продължа! :tzeluvka:
Може би трябва да отворя нова тема в която просто да си поприказваме. :hmmm: Съвсем общи неща,за деня,за живота,кой какво го вълнува в момента.
Искате ли да си отворим такава тема? :hmmm: Само да не е аз пак да си пиша сама в нея.
Ще се пробвам ,пък ако и това не върви :snif:
alina
Двойно кафе
Мнения: 199
Регистриран на: Окт 7, '21, 14:38
Дал благодарност: 77 пъти
Получил благодарност: 137 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от alina »

Пиши , Шами. В своя тема можеш да пишеш, когато има какво да споделиш. В другите теми могат да и натякват, демек не е за тема, не е на място..А в своята ще пишиш, какво то е на душата.Гък никой няма да каже. Писането е психологически ефект на разтоварването. Затова:пиши, това е тип блогерство, само че е писанато. Твоята дъска на вдохновението.

Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Алинче,много си права,толкова хубаво си го написала! :daaa: Благодаря ти! :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”