Мечтание за градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Lalel4e »

Нали!… :helllp:
На мен това ми говори, че светът е неспасяем.. :tyzhnoangelche:
Ама тяхна си работа, всеки си избира.
Иначе.. що гледаш само моя канал? Я отвори Ай На Село или С деца на село - за нула време над хиляда абоната!! На трето-четвърто видео са готови :cry: Едни пък започнаха с два клипа и 2 хил. абонати! Как го правят не знам! Пък да им видиш видеата.. явно съм доста далеч от масите..
Нищо де, напролет като измажа комините, ще дръпна :srofl:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Значи мен пък изобщо няма да ме бъде като блогерка. :snif: Питаш ме защо не съм ги гледала онез? Ми не ме влече тази тема та затова.Теб си те гледам защото си от форума и си станахме малко или много близки някак покрай блоговете.
Ремонти не ме бива да правя,къща не мога да стягам. Градината не ми дават да реформирам така както искам.Заникъде съм тогава.Пък и както казах това не е моето,не ми е на сърце.
Мен си ме влече красотата,изискания живот дето не мога да си позволя.Гледам блоговете на дизайнерки,фотографки,
мацките които обикалят на следобеден чай в Англия все в изискани заведения ходят.Модата ,стилното облекло,красиво подредените маси и ястия.Все неща които са твърде отдалечени от моето ежедневие,но ме привличат като с магнит.
Мисля,мисля,но не мога,красотата си ме влече мене и така ще си остана.
:snif:Не искам живот на село. А мерси ама неща.Поне един път искам и аз да пия чай в хотел Риц.
Много искам да пробвам различните им видове чай.Може би блога ще си го продължа с това.Ще пия чай и ще правя това което ме влече,пък да става каквото ще.
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Lalel4e »

Имах предвид да погледнеш като статистика. Иначе и аз не гледам. Нямам време. А и мен не ме влекат. Не са по мойте представи за живот на село.
Напиши в ЮТ her86m2, да видиш ква красота! Този канал ме вдъхнови мен.
И да, човек не бива да се занимава с неща, които не го влекат, освен ако не е много на зор. Понякога обстоятелствата принуждават.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

О,да,имам абонамент за този канал.Мен също той ме привлече. :daaa:
Но като каза за обстоятелствата,та виж това.Аз съм без думи направо.Толкова просто отстрани,а толкова красиво. Примерно ,ако трябва да заснемеш нещо заради самите обстоятелства. Ето такива неща ми харесват.Красиви и да те вадят от релсите.А колко е сложно за заснемане това ,само опиталите знаят колко работа е вложена тук.Мацката е фотограф доколкото разбрах.

Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Lalel4e »

Да, и този го гледам.. чат-пат. То аз нищо не гледам сериозно де, просто надничам.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

А и аз не ги следя изцяло.То няма и как защото са много.
Просто си набелязвам определени клипове и черпя някоя друга идея ,ако мога разбира се.
Ти след седмицата със селото имаш ли си вече конкретна насока?
А от горния клип ще отмъкна идеята с плюването :lol:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Lalel4e »

Въх! :o Не бях забелязала, че плюе!
Защо го прави?? Против замръзване? Ей, другия път като закъсам с колата на някоя ледена пързалка, ще знам да наплюя :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Лече,аз забелязах,че плюе ,но незнам защо го прави. :hmmm:
Порових се малко за повече информация и се натъкнах на друго.Оказва се,че и рибарите плюят захранката си преди да я хвърлят във водата.Това било лайфхак.
Ще кажа на ММ да пробва.
Аз още не съм започнала украсата.Много отлагам нещо.
Разхождам се напред назад с един телескоп.Подарък ми е от ММ.Първо изиграх танца на радостта,нещо подобно :lol:



Ще пиша допълнително после,сега излизам на пазар,че хладилника е празен направо.
Между другото. мацката в клипа печели първото място на тазгодишното съревнование по улични танци.
Аз и таквиз работи гледам :D
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Започнах с украсяването обаче много бавно става.
Лошото е,че не мога да настроя хубаво телескопа. :ufff:
Едва се качих на покрива.Май имам страх от високо,такова треперене беше.До мене котката и тя трепери.И като се сковахме,едва се смъкнах аз,а котарака детето го свали.За човешки страх от високо бях чувала,сега и го усетих на собствен гръб.Но виж за котешки страх от високо :shock: не бях.
Пак ще се пробвам,нека се поосвестя малко.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Значи,аз много редичко поглеждам във вейса страницата си и дали някой нещо ми е писал.
Днеска сутринта реших да надникна и какво да видя :shock:
Някаква пише и поства на моята страница разни здравословни неща,даже и не зачетох какви са.И чак има повече лайкове от това което аз съм поствала преди.Направо ми обсебва страницата тази.Приела съм я в приятели защото ми се стори,че имаме много общи приятели,сиреч има хора от нашия форум.
Сега нямам идея какво да правя?Незнам тя има ли право да поства на моята страница,няма ли?Честно шашнах се незнам какво да правя.Ще чакам на обед големия ми младеж да се събуди и да види,че незнам какво да правя.
Ма що не си пише на нейната страница тази ми е харесала моята?
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”