Мечтание за градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Успях криво ляво да насадя двата божура.Забих им по една клечка.Но нямам сили за копане.
Даже ботушите ми подгизнали с кал и ми тежат.
Лукувиците ще видя какво ще правя.Ринах един чувал със стърготини от нарязаните дърва за кенефите на котараците.
Потекоха ми цифките и се прибрах.Ще вечеряме запечен суджук и трушия.Но по-късно ще заредя фурната.
Чудя се дали да не си сипя едно малко уиски.Да се дезинфикцирам малко.
Много харесвам онези малките шишенца дето са по 50гр и се снабдих с пет различни вида уиски и си ги пазя.
Ще видя дали да не отворя едно или да нападна голямото шише на ММ. :lol:
Много сте се утраяли нещо.
Сега ме е яд че се стиснах тогава ,имаше и от онова дето Мерка го харесва и пие.Забравих му името :ufff:
Да си бях взела и от него,че сега да си отворя.
Четох във темата на Лечето зададените въпроси от Гео.
Ми що на мен не ми ги зададе ,много ми харесаха даже. :lol:
Аз се кикотя,но сериозно ми харесаха.Не бях мислила изобщо за това.
И както обичам да си дрънкам нещата баш както са си :lol: щеше да стане хубава дискусия.
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 765 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Lalel4e »

Mи давай, де! Задавам ти ги.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

:lol: Лече, така ме разсмя :lol:
Що толкоз им се стягаш на тези въпроси? :hmmm:
Сега обаче ще шия по никое време,после вечеря и като ми остане време ще пиша какво мисля и аз по въпроса :daaa:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 765 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Lalel4e »

Що да им се стягам? Нали искаш да те питат - ето, питам, пиши, полезно ще ти е, от опит казвам :D
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Lalel4e написа: Дек 4, '23, 21:21 Що да им се стягам?
Защото написа ,че като си ги видяла след тежкия ти ден направо ти е призляло.
Сиреч не ти е било хепи от тях.
Това говори много отстрани погледнато.
Сега ,виж аз как виждам нещата според мен.
Ние двете сме много различни.Ти например писа,че осъзнато си подходила към откриване на канал,готвила си се цяла година,имаш изградена концепция,вървиш си по изградения план.Даже говора си се опитала да си подобриш.
При мен пък е обратното.Нямам план,концепция,замисъл.Канала си го отворих за да си качвам доматите,че нямаше къде да складирам информацията за тях.За абониране и през ум не ми е минавало.
Така,че когато казвам,че съм отворила канала заради себе си ,то си се вижда,че е така.В последствие вече схванах паричните моменти.И като видяла жабата, че подковават вола и тя вдигнала крак. :lol:
Така си стана при мене.
Затова ми е и лесно да отговарям на зададените въпроси.
С чисти помисли съм.Разсъждавам си простичко и пей сърце. :D
Сега за въпросите.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

= Каква е целта на предприятието?
Бога ми,незнам.Не съм имала такава изначално.
Може би нещо като доматен дневник съм искала да си водя.

= Какво искаш да кажеш/предадеш/внушиш на зрителя?
Да опитва нови вкусове,сортове.Да покажа красотата на самите домати.
В последствие обаче след като ми се промениха нещата се пренасочих към украсяване защото си ме влече и ми е приятно да го правя.А ММ ме помоли да покажа и някой друг негов нож ,който аз си избера.
Какво стана в последствие.Мацките които исках да привлека с украсата се разбягаха при вида на ножовете.
А мен ме приеха във всички ножарски групи и форуми.Ми какво да правя аз там,не смея да се обадя даже,че около мене са все от кол и въже.И повечето от абониралите се за канала ми са мъже. Това и да исках нарочно нямаше да мога да го направя.А иди,че качвай украса Шами,добре се подреди :lol:
А във фейса не приемам мъже,само двама или трима са ми в приятели.

= Каква е концепцията ти за по-нататъшното развитие на историята?
:lol: Честно казано незнам накъде да хващам :hmmm:
Ще убия мъжката част с новогодишната украса :lol:
Та такива неща при мене.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Забравих да спомена и ръкавиците.
Аз също не ползвам.Но съм си купила много видове.Просто забравям за тях,а впусна ли се в градинската работа не ми се влиза вътре да вадя ръкавици и карам без тях.И при розите влизам гола,излизам като таралеж,кръвта се стича буквално от ръцете ми.После ми трябва време да ми мине,все едно самия ми организъм се бори с бодлите,докато ги извадя всичките,не става в същия ден и ръцете ми драскат при допир.
Трябва да си купя градински колан с джобчета и в него да набутам и ръкавици и каквото ми трябва друго.
Но не съм виждала да се продава. :hmmm: Иначе да съм си взела.
Та ,Лече,на мене не ми станаха определено ясни нещата след като отговорих на въпросите. :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Лечко,снощи забравих да те питам.Ти откъде ги извърви толкоз абонати бре? Обзе ме зелена завист направо :potekoha: :lol: Шегувам се разбира се,радвам се ,че толкова бързо напредваш ! Еле пък за последния ден :shock:
Браво! Качи се на покрива и бам нови 50 абоната за един ден! :shock: Е така се прави,поздравления за което!
Виж,че учителската работа има и хубави страни. :D А ти искаш да се откажеш.
Ако повечето абонати са ти подрастващо поколение,това след като събрах две и две :lol: ,то трябва да подхождаш изключително внимателно.
Незнам какво правиш по покривите ,но се надявам да нямаш последователи които да изявят желание да се катерят.
Това е твърде опасно.За стари греди и преминаващи кабели,с тока шега не бива.Ако инсталацията е стара може да стане някоя беля Нямам предвид само твоята,казвам го общо,за всички.Бъди внимателна и за себе си и за младежта около тебе.
Стълбата по която се катериш не трябва да е изгнила.Трябва си и човек да я придържа отстрани да не се сурне на една страна.Абе аз не бих се качила :lol:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 765 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Lalel4e »

Шами, на тел. съм и не мога да пиша подробно. Учениците ми още не знаят за канала, а и едва ли ще изгледат повече от едно видео от учтивост просто :lol:
Младите не харесват такива мудни лелки!
Иначе, за абонатите и аз се шашнах - почвай да оправяш къщата - това върви! :lol:
Хората не щат да гледат котенца и пчелички..
Материалисти таквиз!
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Верно ли бе? :chchaa: Ти ме уби направо. :chchaa:
Знаеш ли,радвам се за теб и за това,че успяваш толкова бързо да набираш абонати.
Това е направо невероятно ,за толкова кратко време толкова непознати хора да се абонират за теб!
Боже ,Лече,това е голям адреналин.Сигурно си шашната.
Гледам,че продължават да ти се лепят абонати.Като пита с мед си им направо.
Това ако е при мен,незнам ,място няма да мога да си намеря и от радост и от вълнение.
Казваш ,че не ги интересуват котенца и пчелички и си напълно права.И при мен е така. :daaa:
Прави ми впечатление,че само последния ти клип набира гледания,все едно другите ти клипове не съществуват.
А клипа с лалетата е убиец направо,а толкова пренебрегнат.
Нали красотата трябваше да спаси света. :snif:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”