Фотоапарат

Модератор: scleri

Публикувай отговор
Аватар
didkec
Виенско кафе
Мнения: 489
Регистриран на: Ное 25, '09, 19:11
Местоположение: Den Haag

Re: Фотоапарат

Мнение от didkec »

Честито ravik със здраве да си го ползваш и много снимки да направиш :D :stiskam:
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Фотоапарат

Мнение от zmei4o »

честито и от мен ;)
суперски е :D
определено всичко със снимки вече го искаме :ieeemyzh:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
poly77
Виенско кафе
Мнения: 333
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:40
Местоположение: Козлодуй

Re: Фотоапарат

Мнение от poly77 »

Честито и от мен :tzvetentze: - пожелавам ти да направиш най-красивите снимки :D и ще чакаме да ни ги покажеш :stiskam: :nod:!
https://www.facebook.com/groups/1364828546895878/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Калина-малина
Двойно кафе
Мнения: 179
Регистриран на: Ное 26, '09, 19:33
Местоположение: Филибето

Re: Фотоапарат

Мнение от Калина-малина »

Дядо Коледа много обича да ми подарява фотоапарати :lol: Тази година отново не ме пропусна. :nod:
Сдоби ме ето с това - http://www.sony.bg/product/dsc-w-series/dsc-wx1" onclick="window.open(this.href);return false;
Добре снима, прави и панорамни снимки и много му се радвам. :nod:
Много сме лудите....но сме пръснати!
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Фотоапарат

Мнение от johnstalker »

Малелей! Много сте слушали бре! Гледам какви подараци ви носи. На мен както и предните години нищо не ми донесе. Важноте е, че и нищо не ми отнесе де.
Последно промяна от johnstalker на Дек 26, '09, 14:36, променено общо 1 път.
Аватар
Калина-малина
Двойно кафе
Мнения: 179
Регистриран на: Ное 26, '09, 19:33
Местоположение: Филибето

Re: Фотоапарат

Мнение от Калина-малина »

johnstalker написа:Малелей! Много сте слушали бре!
:nod: :D :daaa: :hihihi:
Много сме лудите....но сме пръснати!
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Фотоапарат

Мнение от Satori »

Само аз ли ще се оплаквам от добрия фотоапарат?! Откакто мъж ми си подари някакъв полупрофесионален, само се ядосвам. Отидем някъде, а той перка напред като японски турист и снима гарги и огради. Аз влача децата, той снима. Приберем се у дома, търсим снимки, на които сме всички - няма. Или най-много някоя и друга снимка на децата, + част от мен - ръка, крак и пр. Каквото случайно попаднало пред обектива. Семейството в пълен състав никъде го няма. Иначе цели серии гарги в полет или пък размазани фотоси на пътни знаци, далечни върхове, дървета и пр. Като пътуваме, специално внимание се отделя на апарата - не по-малко отколкото на някое от чаветата. Ако случайно съм се преборила за снимка с хора, тя е толкова огромна, че не мога просто да я пратя на някого по мейла, а трябва да я компресирам или там каквото се прави.

Майтапът беше, когато негов приятел, също запален по апарати, вижда една снимка и вика: "Ей тази е много добра! Много добре си се справил!" Аз повдигнах вежди и внесох яснота кой е авторът - снимката я бях правила аз, с най-простия апарат, който имаме /достатъчно добър за семейни спомени, ако питате мен/.
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Фотоапарат

Мнение от zmei4o »

какав е фотоапаратът ;)
то си е сложно с някои да се снима :D
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Фотоапарат

Мнение от ravik »

johnstalker написа:Малелей! Много сте слушали бре! Гледам какви подараци ви носи. На мен както и предните години нищо не ми донесе. Важноте е, че и нищо не ми отнесе де.
Хайде за догодина и ти да слушкаш повече. :hihihi: :dovolen:
Сатори, има нещо такова - мдам. :lol: Днес се смръзнах навън, ама голяма мания. :D После 3 часа не мога да се стопля. :lol:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Фотоапарат

Мнение от Blue sky »

Satori написа:Само аз ли ще се оплаквам от добрия фотоапарат?! Откакто мъж ми си подари някакъв полупрофесионален, само се ядосвам. Отидем някъде, а той перка напред като японски турист и снима гарги и огради. Аз влача децата, той снима. Приберем се у дома, търсим снимки, на които сме всички - няма. Или най-много някоя и друга снимка на децата, + част от мен - ръка, крак и пр. Каквото случайно попаднало пред обектива. Семейството в пълен състав никъде го няма. Иначе цели серии гарги в полет или пък размазани фотоси на пътни знаци, далечни върхове, дървета и пр. Като пътуваме, специално внимание се отделя на апарата - не по-малко отколкото на някое от чаветата. Ако случайно съм се преборила за снимка с хора, тя е толкова огромна, че не мога просто да я пратя на някого по мейла, а трябва да я компресирам или там каквото се прави.

Майтапът беше, когато негов приятел, също запален по апарати, вижда една снимка и вика: "Ей тази е много добра! Много добре си се справил!" Аз повдигнах вежди и внесох яснота кой е авторът - снимката я бях правила аз, с най-простия апарат, който имаме /достатъчно добър за семейни спомени, ако питате мен/.
Сатори, АБСОЛЮТНО съм съгласна. С две ръце и два крака ако случайно се виждат на снимката :D :D :D :D :D . Това Апаратът е като 5 член на семейството, понякога с повече претенции от всички останали :evil:
He who plants a garden, plants happiness
Публикувай отговор

Обратно към “Арт и фотография”