Обичам да си пия кафето в..

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
dal

Re: Обичам да си пия кафето в..

Мнение от dal »

едно време го пиех в едно кафене на центъра , то се смениха хиляди заведения там :dovolen:
после ползвах и ползвам лаваца заради съдебната палата
после няколко приятни кафенета из центъра
понякога кафето в хотела в чужд град като пътувам
нерядко в къщи в зимната градина , защото ставам рано и цигарите ме дърпат навън навън навън , но това е само от мързел щото иначе трябва пера пердета по-често :lol:
за в бъдеше кат стана бабичка със синя коса и оранжево червило и завъдя орхидеи фалчета налчета ванди и панди и като ги кръстя с имената на мъжете на живота ми-ша го пия в оранжерията , докато им се радвам : Иванеее как си цъфнал къв цветонос си изкарал, а не като Мишо дет само се кани и нищо не прави" и радостно ще примлясквам с чеенета, докато въздушната влажност ми помага си опъна бръчките и да дръпна като мазилка :shock: :mrgreen: :hihihi:
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Обичам да си пия кафето в..

Мнение от orkud »

dal написа: и завъдя орхидеи фалчета налчета ванди и панди и като ги кръстя с имената на мъжете на живота ми-ша го пия в оранжерията , докато им се радвам : Иванеее как си цъфнал къв цветонос си изкарал, а не като Мишо дет само се кани и нищо не прави" :shock: :mrgreen: :hihihi:
:lol: :lol: Аз затова след неуспешен опит разбрах, че ми е рано за орхидеи. Чудех се защо, а то още имало време :lol:
Все още правя списъка на вандите и пандите, демек ;) :lol: :mrgreen:
А аз обичам кафето да си го пия в компания. И обичам кафето на вилата особено на пролет - като седя и си представям, каква градина ще стане, като си дигна д....о и взема мотиката, та махна гюрлюка, дето е засенчил китките :angelche:
Седя и мисля, после само си седя :hmmm: , а мотиката маха тъжно от ъгъла и чака ли чака, да го свърша това ваджишко кафе :hihihi:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: Обичам да си пия кафето в..

Мнение от Мария Николова »

dal написа:едно време го пиех в едно кафене на центъра , то се смениха хиляди заведения там :dovolen:
после ползвах и ползвам лаваца заради съдебната палата
после няколко приятни кафенета из центъра
понякога кафето в хотела в чужд град като пътувам
нерядко в къщи в зимната градина , защото ставам рано и цигарите ме дърпат навън навън навън , но това е само от мързел щото иначе трябва пера пердета по-често :lol:
за в бъдеше кат стана бабичка със синя коса и оранжево червило и завъдя орхидеи фалчета налчета ванди и панди и като ги кръстя с имената на мъжете на живота ми-ша го пия в оранжерията , докато им се радвам : Иванеее как си цъфнал къв цветонос си изкарал, а не като Мишо дет само се кани и нищо не прави" и радостно ще примлясквам с чеенета, докато въздушната влажност ми помага си опъна бръчките и да дръпна като мазилка :shock: :mrgreen: :hihihi:
:lol: :lol: :lol:

:gush:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Обичам да си пия кафето в..

Мнение от lila »

Мммм Dal, не беше ли по-голям цветоноса на Иван :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Обичам да си пия кафето в..

Мнение от Tanet »

Правилно Дал, сега не ти е време за орхидеи, сега яж ябълки да ти опъват кожата щото както разбрахме те фалчетата и налчетата не обичали ябълки,че им скапвали цветоноса :lol: , че после няма да можеш да ядеш ябълки с ченетата та ще го караш на въздушна оранжерийна влажност. Я да си караме живота додето не се е скапала влажността и не е настъпило глобалното засушаване и да си пием кафето където и с който ни е кеф ;) .
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”