Президентът Първанов срещу финансовия министър Симеон Дянков

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
Arida
Виенско кафе
Мнения: 434
Регистриран на: Мар 8, '10, 11:35
Местоположение: София

Президентът Първанов срещу финансовия министър Симеон Дянков

Мнение от Arida »

:dovolen: Кой е прав?Каква е целта на ГЕРБ?Умишлен ли е конфликта?Ще успее ли ГЕРБ да свали президента от поста му?Какво мислите по тази тема? :daaa:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Президента Първанов срещу Финансовият министър Симеон Дя

Мнение от Satori »

Сигурно аз съм единствения човек, пардон - жена, дето не разбра какъв, собствено, е скандалът. Т.е. защо. Четох стенограмата в първия пост - там ли е причината/поводът? Ако причината се посочва в нея /доколкото си направих някакви изводи/, то много несериозно ми се струва за повод за такъв мега-транс-институционален скандал.
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Президента Първанов срещу Финансовият министър Симеон Дя

Мнение от Tanet »

И аз го намирам несериозно и излишно. Усилията на правителството трябва да са насочени в друга посока,не да свалят президента и дестабилизират ситуацията. Извинете , "никой няма право да следи и записва друг без негово съгласие" , че то кой ще се съгласи на подобно нещо, този текст е по-скоро за защита на тях и техните гафове, ами като има камери в магазините и по пътищата някой питал ли ме е дали искам да ме снимат и записват.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
dal

Re: Президента Първанов срещу Финансовият министър Симеон Дя

Мнение от dal »

-юридически няма нарушение на конституцията-по протокол се записват разговорите и дянков е длъжен да го знае като вицепремиер , най малкото;
-фактически дянков се издъни на два пъти-в предаването и при срещата после;
-първанов няма го коментирам , той е ясен на всички ни и си гони целите и си тупа топката
-резултатност не може да има поради квотите и състава на конституционния съд
-моментът е крайно неподходящ за крошета между институциите , при това ялови и предварително обречени по дифолт;
-има изрична практика , че публичните личности в много по-малък обем могат да претендират за дискретност и липса на медийно осветяване от обикновените хора-като си се качил горе на клона ще ти червенее гъза и всеки има право да ти го гледа, щото не представляваш себе си , а институция

за сетен път се убеждавам , че бб е заобиколен от кретени които му дават кофти политически съвети

по принцип политическия реваншизъм не води до нищо градивно и добро
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Президента Първанов срещу Финансовият министър Симеон Дя

Мнение от bouquet »

dal написа:
за сетен път се убеждавам , че бб е заобиколен от кретени които му дават кофти политически съвети
И ПР му са олигофрени, вЕрвайте ми! Кой го съветва да се кара непрекъснато на хората, които не са ми поданици, а работодатели?! Влудява ме това отношение! :ufff:
Търся добри хора
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11863
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 158 пъти
Получил благодарност: 204 пъти
Обратна връзка:

Re: Президента Първанов срещу Финансовият министър Симеон Дя

Мнение от johnstalker »

Криза в политиката и междувемствена патаклама ще ни направи малко по-шарен и лек жувотя. :hihihi:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Президента Първанов срещу Финансовият министър Симеон Дя

Мнение от lila »

Не мисля, Джони Сталкер. Още по-зле става. Може човек или народ да е беден и да има достойнство. А сега и това нямаме.
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Президента Първанов срещу Финансовият министър Симеон Дя

Мнение от zmei4o »

аз смятам, че Първанов е срам за нашата Родина :x
единственото нещо, което искам да направя е да му шибна един як шамар да му се насълзят очите :nod:
те все още смятат, че може да върнат старото време и се опитват по какав ли не начин, без значение какви ще са последствията за хората :nod:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Президента Първанов срещу Финансовият министър Симеон Дя

Мнение от Titi »

zmei4o написа:аз смятам, че Първанов е срам за нашата Родина :x
единственото нещо, което искам да направя е да му шибна един як шамар да му се насълзят очите :nod:
те все още смятат, че може да върнат старото време и се опитват по какав ли не начин, без значение какви ще са последствията за хората :nod:
напълно подкрепям това мнение
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
dal

Re: Президента Първанов срещу Финансовият министър Симеон Дя

Мнение от dal »

очевидно дянков знаят нещо за имоти навън , но изгърмяха пушката из въздуха....
там куцат , в процедурата, и апаратчиците ги цакат по устав , защото са обръгнали на партийни и административни врътки и курвенски номера-това имах предвид като писах че се е издънил на два пъти;
вторият път според мен е формАта ,при който се потърси дискусия и изясняване на кой какво е казал по проблема-не биваше да ходи на крака ,и то на чужд терен или следваше да отиде при насрочена след срещата пресконференция-тогава щеше да лиши първанов от възможност да го зашлеви със стенограми а щяха да дадат по едно кисело изявление.... ....
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”