Моята градина- късчета любов

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5285
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от Daniela Pargu »

Мноого очарователна градина!
Голямо удоволствие ми достави разходката в това мразовито време!
Пак ще дойда,мила :daaa: :tzvetentze:
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10069
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от greeneyed »

Чудесна е градината ти и през пролетта и през лятото, мечтице! Розите са си намерили майстора, хубави храсти, обилно цъфтящи! :daaa: И допълнителната украса ми хареса, почерк има градината ти! :dovolen:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от Margaritenia »

И сега си представи ако между камъните в топчето засадиш сукуленти тук там, които леко да провисват от по-големите процепи...?
Розите са много красиви, с добре оформени храсти, колко годишни са?
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
mim
Кафевар/ка/
Мнения: 936
Регистриран на: Авг 26, '15, 21:53

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от mim »

Колко много труд, но и колко красота! :sbow:
Мечтица, всичко е много красиво!
libra
Наркоман
Мнения: 11646
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от libra »

Мечтица,ти си велика! Сама си направила толкова красива градина .Винаги си личи отношението и какъв е човекът.Много ми харесаха детайлите-камбанката с птичките,каменната топка направо ще стане хит,връзките лавандула,а за зеленчуците нямам думи.Прекрасни рози,делфиниуми,лилиум,флокса!Браво на теб,бъди щастлива сред тази красота! :tzvetentze:
mama_li

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от mama_li »

:sbow: :sbow: за огромната работа!
Мога само да си мечтая за толкова обгрижена и пълна с цвят градина!
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1081
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от Оля »

Голяма красота си показала адашке! Летните ти бордюри страшно ми харесаха,а зеленчуковата част направо си ме комплексира. При теб се вижда, колко красиво става, когато има масив от многогодишни на голямо пространство! Само като си помисля с колко труд е свързано.... с една дума-респект! :gush:
Аватар
мечтица
Чист кофеин
Мнения: 5004
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от мечтица »

Мили момичета благодаря ви за топли думи! :liubov:
Както писах в темата за представяне,градината ми съвсем млада,есента навърши 4 години,всичките рози и храсти на не повече от 2-3 години.В градината всичко направено с голяма любов към цветята с моите ръце и с подръчни материали.Преди да почине мое любимо куче-доберман,обикаляли сме с него много боклуджийски места в село.Хората,а в ‘’нашето’’ село има много къщи купени от руснаци,англичане и германци,при ремонт на къщите,те изхвърлят доста хубави стари неща.За съжаление сега като нямам такъв приятел за разходка,спрях тези обиколки.Сега имам едно малко, страшно досадно паловче(имам предвид че винаги седи до мен и като не му обръщам внимание,почва да ме лай,скимти) Да ви запозная с моя сладък гевезанчо,който дели с мен всичките радости и неволи.Казва се Джери,порода ши-тцу,на 1 г.3 м.Изображение
Много мило че се разходихте из моята градина,малко е шаренийка и понякога ми се приисква градината да бъде малко по семпла.Това е градината на комшиите ми,хубава и подредена,.Изображениеи като се върна от тях ,виждам в моята градина пълна шарения. Но като дойде пролетта и природата почва да се съживява,радва ме всяко стръкче тревичка и цвете и оставям градина със същата пъстра украса
А сега,след като изпих ароматното кафе при Букетче, да продължа с летни носталгически вспомени.
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от calico »

Олечка, имаш възхитителна градина.
аз за нищо, ама за нищо на света не бих я разменила за скучната "хотелска" градина на съседите ти.
при теб има живот, пълно е със живот, и си личи обичта, моля те хич и не я прави по-семпла.
Страхотен усет имаш, :sbow: :sbow: :sbow:

п.п. това каменно топче, моля те снемай го отблизо. :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
мечтица
Чист кофеин
Мнения: 5004
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от мечтица »

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Тука не мога да се справя с калдаръмче,самонасява се и съм принудена да го кореня и хвърлям с кофи.
Ако на някой ще му потрябва това цвете,с удоволствие ще ви изпратя
Изображение
По принцип не харесвам гуми в градината,но тази тука прикрива изсъхнали корени на стар бъз,с които не можах да се справя.
Изображение
Изображение
Изображение
Да,забравих да напиша, Margaritenia за сукуленти е добра идея,ще го обмисля! :tzeluvka:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”