Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6021
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2083 пъти
Получил благодарност: 1199 пъти

Re: Благодарности

Мнение от alys »

Леле, Мерко, ако знаеш колко се радвам! :tzeluvka: Едно еленче от шейната на Дядо Коледа се отвързало и подскок, подскок, та в Нова Загора. :liubov2: Със здраве да четеш! :gush:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Не знам, alys, дали съм казвала друг път, но винаги изрязвам еконтския "етикет" от опаковката и си записвам датата, имената и ника на изпращача и подробно описание на полученото. После то прибирам в специална кутия, където стоят картончетата за многократна употреба с еконстките адреси на форумни другарчета и 3-4 нефорумни.
Четирите стихосбирки ме изненадаха толкова много, че веднага започнах да чета от тук от там по едно стихотворение и да - наистина истински, безценен новогодишен подарък!
Между хилядите книги, които съм купувала (откакто в пети клас разбрах, че не е нужно да чакам ЧНГ, ЧРД и ЧИД, за да получа подарена книга, а мога с паричките за закуски сама да си купувам книги) имах само една книга с автограф от автора. Втория том на "Романът на Яворов" от Михаил Кремен. Помолих го да го посетя и хукнах с книгата да стисна ръката на единствения жив човек на 92 години, който се е познавал с Яворов.

Брагодаря ти за автографа! Вторият, който получавам.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6021
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2083 пъти
Получил благодарност: 1199 пъти

Re: Благодарности

Мнение от alys »

Мария Николова написа: Дек 12, '23, 16:16 Брагодаря ти за автографа! Вторият, който получавам.
Заслугата е на издателството. :)
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Изображение

Благодаря най-сърдечно и с много обич на пери!!! :sbear:
Няма да кажа за какво - тя си знае! Но ще издам защо никът й не е "тери", "лери", или "вери", а "пери".
Защото "пери" произлиза от "перко"., демек куку. :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
пери
Виенско кафе
Мнения: 367
Регистриран на: Ное 28, '09, 20:30
Дал благодарност: 1055 пъти
Получил благодарност: 199 пъти

Re: Благодарности

Мнение от пери »

Мери, Холмс пасти да яде пред теб :lol:
:sheart: :sheart: :sheart:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Не, пери, трябава да помисля кой ден от седмицата е днес, :hihihi: но помня като те разпитах преди години и ти без бой ми обясни защо си избрала пери :angelche:
Иначе да - любимата ми литература и до сега е за Холмс и събратята му! :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на милите ми форумни другарчета, :sbear: които с есемес и в разговор ми честитиха ЧНГ24! :sbear:
Благодаря на други от тях, :sbear: които ми изпратиха красиви новогодишни картички с благопожелания!
:ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Блягодаря за голямата новогодишна изненада от Поля - polyabs!!!
Едно от най-отдавнашните ми мило форумно другарче!
Точно нейната пратка куриерът ми е носил още в тъмни зори - цели 7 и половина часа преди да се събудя. :lol:
Благодаря ти, мила Поля, за красивата картичка и думите ти, от теб и ТМ, които ме карат да искам да съм човека, за който ме мислиш! :sbear:
Благодаря ти за всяко нещо в подаръчната порбичка, което си избрала с мисъл за мен!
Желая ви незабравимо щедра, благодатна година, изпълнена с радост, веселие и любов!

Изображение
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3452
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 232 пъти
Получил благодарност: 115 пъти

Re: Благодарности

Мнение от polyabs »

:ieeee: Леле Мерко, вече бях взела да се притеснявам че нещо не е наред - получих имейл че пратката е пренасочена :lol: Благодаря за пожеланията и хубавите думи :gush: За много години, бъди ни здрава!
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6021
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2083 пъти
Получил благодарност: 1199 пъти

Re: Благодарности

Мнение от alys »

Мерко, луковичката е при мене. :wooow2: :ieeee: :ieeemyzh: Благодаря ти от сърце! :tzeluvka: Ще я засадя като се постопли, нали?
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”