Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Хави
Виенско кафе
Мнения: 404
Регистриран на: Мар 10, '22, 18:25

Re: Благодарности

Мнение от Хави »

Благодаря от цялото си сърце и душа!
На един цветен ангел, с голямо ангелско сърце.
МАРИЯ НИКОЛОВА
Благодаря ти, Мария за прекрасния
Pastelegance.
Красота, която ако не беше ти едва ли някога щях да имам.
Благодаря :worship:
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31750
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Хави, божурите живеят от 50 до 300 години. Ти и всички твои хора да сте здрави и живи, ако не 300, поне 100 години и всяка пролет да се радваш на божура си!
Виж го на моя снимка от това лято.

Изображение
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Хави
Виенско кафе
Мнения: 404
Регистриран на: Мар 10, '22, 18:25

Re: Благодарности

Мнение от Хави »

Благодаря ти, още веднъж скъпа Мария!
И ти да си ми здрава и жива, още дълги години.
А това бижу ще е най - голямата гордост и красота в моята градина.
Прекрасен е, а щом е от теб ще бъде още по любим и ценен за мен :gush:.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7709
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Мери, огромно благодаря за великолепния нар, който :stiskam: да цъфти и у нас. Перфектна опаковка, не е усетило пътя. Благодаря и за поетата куриерска. Имаш безгранично щедро сърце. Обичам те щурчо и ако е писано на 12 този месец ще се видим :gush:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31750
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

pepelqshka71 написа: Ное 3, '23, 17:57 Мери, огромно благодаря за великолепния нар, който :stiskam: да цъфти и у нас. Перфектна опаковка, не е усетило пътя. Благодаря и за поетата куриерска. Имаш безгранично щедро сърце. Обичам те щурчо и ако е писано на 12 този месец ще се видим :gush:
Не обядвяйте преди Нова Загора, Вили. :swait:
Ще се тюхкате и съжалявате, че нямате по 11 пръста за облизване! :chchaa:
(Които са идвали през годините, знаят, че като чакам гости, тенджерите и тиганите ми са в ресторант, а аз само радостно се вълнувам за предстоящата среща. :wooow2: :wooow2: :wooow2: И не мириша на манджа. :srofl: )
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7709
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Ще те разочаровам, но ние по принцип не обядваме, но с удоволствие ще пием кафе с теб, ще си побъбрим набързичко и ще те нагушкам, че после път ни чака.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31750
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Не закусвам. На обед едно кисело мляко. Но пък яко вечерям. :hihihi:
Добре, всичко друго отпада. Остава кафето. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31750
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря безкрайно много на трепетлика!!! :sbear: :sbear: :sbear:
За големия часовник с трите препускащи коня! :wooow2: :wooow2: :wooow2:
И за красивата декоративна възглавница с две кобили и малките им кончета край тях! :omgoo: :chchaa:
Преди всичко - за това, Искре, че не си забравила! :gush: :tzeluvka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31750
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Блатодаря на едно мило форумно другарче Blush, което няма време да посещава форума ни, но винаги намира време да ме поздрави.
За отбелязване е, че на пратката никъде не е записан нейния адрес на изпращач. :hypo: Пратката е изпратена от седалището на книжарници "Хеликон" в Казичене. Но съдържа една карта, на която от едната страна светят 11 свещички върпу торта, с честитка. Значи ставам на 70 години и 11 свещи! :ieeee: :ieeee: :ieeee: А от другата страна пише "Ваучер за 100 лв." с валидност до 11 май 2024 г.
Точно тази карта ми казва от кого е поръчана. :angelche: Blush за втори път ми прани такъв подарък.
Благодаря ти, мила Злати! :sbear: :slove: :sbow:
Всички в къщи да пораснете и от мен по-големи!!! :sbear: :sbear: :sbear: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31750
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на miltonia за красивата картичка и топлищите сърцето пожеланията! :sbear: :sbear: :sbear:
И за подаръка в лилаво в красива подаръчна торба! :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee: :ieeemyzh:
Извадих нощница - пижавма и панталон и нещо тупна на масата.
Пижамата ми е точно! :wooow2: :wooow2: :wooow2: За панталона се чудех как да порасна с още десетина см. и ако не успея, на кого да го подаря. След цигара време реших, че не си го давам.
Щом не мога да порасна, значи панталонът ще се опита да стане по моя размер. :katericka:
Написах на едно листче ХН "Да се скъси с 10 см.", залепих го в края на единия крачол, пъхнах гащите в една торбичка и в понеделник ще го оставя на шивачка - за когато може. Все ще е по-бързо,отколкото да чакам да порасна с 10 см.!!! :srofl: :srofl: :srofl:
А това, което тупна, се оказа малка кутия с наредени в прозрачни пластмасови гнезда бутилки от шоколад, високи 5-6 см., пълни с различни коктейли плодов сироп с алкохол и обвити с различни цветове станиол с отпечатани на него етикети. По две от еди вид. Дайкири в розово, :zazaazaz: маргарита в жълто, :zazaazaz: касмополитен в лилаво :zazaazaz: и мохито в резеда. :zazaazaz:
Боже, толкова се радвам, че не съм решила да ставам въздържателка!!! :angel2:
Пък и сърце не ми дава да унищожа уникалните изкушения за пърче шоколад и глътка алкохол. :chchaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”