Опит - малко, желание - огромно

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
zvezdi4cca
Двойно кафе
Мнения: 173
Регистриран на: Окт 2, '17, 09:30
Местоположение: Калофер, България
Получил благодарност: 1 път

Re: Опит - малко, желание - огромно

Мнение от zvezdi4cca »

Ехеее, libra страхотни са 🌹🌹🌹 Разбирам, че само искаш да помогнеш, за което ти благодаря 😊 На този етап съм убедена, че ще ми се получи. Нека си поблъскам сама главата, та да почна да ви слушам 😆
П. П. А тези метални пръчки са нещо с което ги подпираш ли? 🤔
"Ако искаш да видиш пеперуди, трябва да изтърпиш две-три гъсеници" - Малкият принц
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Опит - малко, желание - огромно

Мнение от libra »

Розите натежават доста,особено като се накиснат от дъжда и падат до счупване напред.Няколко години ги подпирахме в мотики,гребла и подобни.Сега има конструкция с 2 реда хоризонтални арматурни пръчки,които спасяват положението.
Аватар
zvezdi4cca
Двойно кафе
Мнения: 173
Регистриран на: Окт 2, '17, 09:30
Местоположение: Калофер, България
Получил благодарност: 1 път

Re: Опит - малко, желание - огромно

Мнение от zvezdi4cca »

libra написа: Мар 29, '20, 17:50 Розите натежават доста,особено като се накиснат от дъжда и падат до счупване напред.Няколко години ги подпирахме в мотики,гребла и подобни.Сега има конструкция с 2 реда хоризонтални арматурни пръчки,които спасяват положението.
Дали ще е удобно да ми изпратиш снимка от сега, за да ги видя какво точно представляват? 🤔
"Ако искаш да видиш пеперуди, трябва да изтърпиш две-три гъсеници" - Малкият принц
Deisy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1088
Регистриран на: Мар 20, '19, 20:22

Re: Опит - малко, желание - огромно

Мнение от Deisy »

За розите не мога да кажа . Хостите сянка или полусянка и много вода имам няколко гледат се безпроблемно . Libra :potekoha: страхотни рози . И аз съм ги наредила едни рамблери и катерачи до оградата .... не е ясно какво ще стане но мойте са през 3м . Звездичка ще чакам снимки на цъфналите рози .
Аватар
zvezdi4cca
Двойно кафе
Мнения: 173
Регистриран на: Окт 2, '17, 09:30
Местоположение: Калофер, България
Получил благодарност: 1 път

Re: Опит - малко, желание - огромно

Мнение от zvezdi4cca »

Дейзи, снимки се надявам да има скоро - днес проверявах напускали са пъпки почти всички вече. Дават го отново да застудее, дано не ги обърка съвсем, че две вече се предадоха 😔
И малко снимки от градина в очакване на по-големи красоти

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Ако искаш да видиш пеперуди, трябва да изтърпиш две-три гъсеници" - Малкият принц
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2087 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Опит - малко, желание - огромно

Мнение от Emilly1212 »

Звездичка, всичко е хубаво в градината ти, но първото цветенце на снимката е най-най-прекрасното! :liubov: Да ти е жива и здрава, и много да ти помага в градината!
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Deisy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1088
Регистриран на: Мар 20, '19, 20:22

Re: Опит - малко, желание - огромно

Мнение от Deisy »

Наистина първото цветленце е най-красивото . Няма да е чак такъв студ (надявам се ) аз си имах първа цъфнала че даже към прецъфтяване отива ,но така си пристигна в саксиика с пъпки .Дано ти се получи наредбата на рози ако не ще местим и ще разменяме ,че при мен винаги има нещо сбъркано или нищо за местене или друга муза ме обземе :D
Аватар
Ян бибиян
Kъсо кафе
Мнения: 77
Регистриран на: Апр 11, '19, 21:10
Местоположение: Смолян
Дал благодарност: 57 пъти
Получил благодарност: 21 пъти

Re: Опит - малко, желание - огромно

Мнение от Ян бибиян »

Еее Звездичка, отварям темичката ти и попадам на първото ти разкошно цветенце грейнало като слънчице. Лаленцата също са ти хубави особено това шаренкото с розовите жилчици.
Аватар
zvezdi4cca
Двойно кафе
Мнения: 173
Регистриран на: Окт 2, '17, 09:30
Местоположение: Калофер, България
Получил благодарност: 1 път

Re: Опит - малко, желание - огромно

Мнение от zvezdi4cca »

Благодаря ви, момичета 😊Наистина тя ми е слънчицето в градина, вече и тя иска да си има градинка, където да се грижи за собствени цветенца (явно манията на мама е заразна)
Качвам малко снимки от днес, за да ви е цветно и на вас 😍
Изображение

Изображение

Изображение
А тези изобщо не ги знам как се казват, нито пък от къде се взеха лилавите ☺️☺️☺️
Изображение
И едно от лаленцата, подарени от приятелка в знак на благодарност, че есента и дадох няколко прихванати резника рози 🌹 Има и още, но не са цъфнали...
Изображение
"Ако искаш да видиш пеперуди, трябва да изтърпиш две-три гъсеници" - Малкият принц
Аватар
zvezdi4cca
Двойно кафе
Мнения: 173
Регистриран на: Окт 2, '17, 09:30
Местоположение: Калофер, България
Получил благодарност: 1 път

Re: Опит - малко, желание - огромно

Мнение от zvezdi4cca »

Много време не съм писала тук. Сега, в очакване на новия цветен сезон, реших да покажа какво съм "сътворила" до момента в градината. Постоянно имам нови планове, местя, махам, слагам други цветя, но според мен това му е хубаво на градинарството :) Първоначалната идея само рози взе да отстъпва място и на други китки тук там , но розите са си рози :D


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Ако искаш да видиш пеперуди, трябва да изтърпиш две-три гъсеници" - Малкият принц
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”