За една голяма уста

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Тази моя юнска седмица на село, наистина ще се проточи от юни до юни :oops:
Дойде ред на гробището и не ми се искаше това да е първото видео за тази година, затова спонтанно реших да сглобя една импресия за 2023-та. Както обикновено, подцених темата! Процесът по преглеждане и подбор на кадрите от един целогодишен снимачен труд се оказа не толкова бърз и лесен, както си го представях. :oops: То в мойта глава май всичко е бързо и лесно.. защо ли :hmmm: - никаква идея! Нищо досега в живота ми не е ставало бързо и лесно, ама няма да дълбая сега в дълбоките дебри на ретроспективната психология, само ще премигна уморено и ще ви представя следващия "епизод":



Все пак, създаването на това видео беше доста .."поучително" някак за мен. Сякаш преоцених всичко, което се е случило. Сякаш осъзнах, че не е толкова малко, колкото ми се струваше. Мисля, че до голяма степен чувството, че времето тече много бързо, се дължи на отслабването на паметта. Твърде много неща ни се случват, твърде много спомени сме натрупали вече и бързичко гледаме да се освободим от излишните. Така, като погледнем назад, не виждаме много.. и остава едно чувство за препускане и непълноценност.
Ем, отприщих са да философствам сега, какво да направя :mrgreen:
А колк пък идеи имам занапред... вчера си говорих с една приятелка.. (като написах "вчера", си викам, абе май не беше чак толкова скоро, дали не е било онзи ден? И се сетих да погледна в телефона кога е било. Ами не, не е било онзи ден - по-онзи ден е било :shock:)
Та, докато си говорих с нея, и двете стигнахме до извода, че живота няма да ми е достатъчен за всички идеи :mrgreen:
Ама няма значение! Аз от идеите си не се отказвам, пък докъдето стигна! :ieeemyzh:
Само да сме здрави!
Само това!
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Тутти »

Лече, вълшебна импресия си сътворила. Дори си казах, че много е била хубава тази година. Приказка, релакс, красота, отнася те в красиви мисли.
И ти съответно приличаш на феичка сред всички лалета, други цветя, котки и насекоми. Много ми хареса.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1355 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от ljuboznatelna »

И на мен много ми хареса! Докато гледам хубавите кадри и слушам музиката, сама се отнасям в мечтите!
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Благодаря за хубавите думи, момичета, благодаря и на всички, които са гледали и ще гледат!
Само да вметна за тези, които не знаят и да напомня за тези, които знаят :mrgreen: , че ако желаете да ме подкрепите, всякаква активност в канала е от голяма полза: коментари, лайкове, лайкове на коментари, споделяне, абониране...
Най-важното, разбира се, са гледанията и пак благодаря, защото усещам голяма подкрепа от форума! :sheart: :ssun: :liubov2: :tzvetentze: :liubov:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Гео, граф »

Гледах го.
Стопли ме :sheart: :ssun: :sflower: !
Пак да направиш :tzvetentze: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Идвам с голямата коса! :mrgreen:
Давам ви 3 минути преднина :swink:

Малко пояснение:
Видеото не е публично. Това означава, че само тези, които имат линка, могат да го гледат. Демек, ако отворите директно канала, няма да го видите там. Можете да цъкнете този линк тук и след това май ще ви излиза и в канала, щом веднъж сте се докопали до него.
Може да го споделяте, не е тайна, просто ще го пусна публично след ден-два.
Още си няма и описание. В процес е. Междувпрочем, четете ли описанията към видеата :?: Не моите, а по принцип.
Щот аз не ги четях преди Люб да ми обърне внимание на едно. И затова си мисля, че никой не чете :D

Ако вземе, че ви хареса, пък ако се навиете и да подкрепите "делото", освен абонамент и гледане, има "лайк", коментар и споделяне с приятел/и. Коментарът не е нужно да е някаква хвалба, или кой знае какво изказване. Достатъчни са 1-2 думи или емотикон.
Благодаря на всички, които ме подкрепят! Както вече казах, усеща се! :ssun:


Гео, граф написа: Яну 12, '24, 10:32 Гледах го.
Стопли ме!
Пак да направиш!
:gush:
Догодина пак! :swink:

Иначе, усеща се, че си седя вкъщи (демек че не скитосвам по пущинаците) :lol: Вие го усещате по това, че смогнах скоро-скоро да пусна другото видео, а аз го усещам по схванатия врат и уморените очи..
Липсва ми градината, липсва ми и селото, ама пък използвам да насмогна с разни неща.
Заето ми е, претоварено ми е, ама се уча да затварям очи за някои работи и продължавам да се надявам, че ще направя чудеса.
Предстои ми да разчиствам бърлогата (а това е огромен обем от работа, повярвайте ми..), да си ушия някои неща, особено такива, които ще са ми нужни за видеата, подготвям и калиграфски проект(и)... въртят ми се идеи и за рисуване... ех, тая мойта глава! :ufff:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Можете да гледате видеото като цъкнете на "Watch on YouTube".
Извинявам се за лекото неудобство, още експериментирам с настройките.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Гео, граф »

Тц, не мога :hmmmmmm:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Гео, граф написа: Яну 19, '24, 15:43 Тц, не мога :hmmmmmm:
Натисна ли това "Гледайте в YouTube"?
Aма както и да е, аз вече го пуснах пак.
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Пролетта дали дойде вече? 🤔
До края на месеца прогнозират положителни температури. Според една дългосрочна прогноза, и целия март го дават над нулата. Не знам как ги изчисляват тези неща, ама щом дръзват да го правят, сигурно има резон. Дори да не е съвсем точно, едва ли ще има драстични застудявания.

Темата ме вълнува, за да преценя дали да се радвам предварително :D
Като дете свикнах да знам че до първи април времето е непредвидимо и с огромни поврати. Следила съм го специално години наред и всеки път се удивлявах как се отрязва като с нож. Затова и 22 март никога не съм го приемала като Първа пролет. Никаква пролет не идваше, докато не се изниже целия месец до последния ден!
______________________

Не бях ходила на вилата повече от месец.
Не ми мина през акъла, че с тази топла, суха зима, може да има нужда от поливане! Там почвата никога не е изсъхвала до средата на април поне. Теменужките ми видимо са преживели криза, но са се справили. Имам съмнения само за една, но засега все още има признаци на живот.

Полях.

Изображение

Розите са покарали. Кога се режат тези рози в крайна сметка?? :hmmm: А овошките?
___________________

Хванах разгара на кокичетата.

Изображение

Притеснявах се че ще ги изтърва като миналата година.
За малко.
Лехичката ми се е сгъстила много, много! Наоколо се носеше тежък, наситен аромат. Изброих поне 8 пчелички. Направих и порядъчна гимнастика да ги заснема, но не съм особено доволна от резултата.

Успях да хвана и една трътла, дето не знам как я издържаха крехките минзухарчета.

Изображение

Кокиченцата от Либра са прецъфтели.
Но дори и така, са много “дизайнерски” :D

Изображение

Лалетата са покарали :lol: :lol: :lol:

Изображение

Открих кръгчето Котè, дано оня дзвер да не го разрови пак! :twisted: Полях обилно, дано калното да го спре! Стигнах до извода че трябва да си направя няколко плашила! Даже видях много интересни идеи в пинтерест и фантазията ми се развихри.
Тя си е развихрена, де.. всъщност. В много направления.

Имам си и жълти минзухарчета.

Изображение

Иначе пущинакът, в по-голямата си част, изглежда горе-долу така:

Изображение

Като цяло съм в една предпролетна дупка.. Видеата закъсаха, градината е пълен хаос.. Много мечти, малко постижения :nod: Едно такова никакво.
Май се добрах до етапа озаптяване на лакомията :chokkkofa:
Сега съм на етап “как да го изрина всичкото това, че да почна наново??!”
И това ще мине! :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”