За една голяма уста

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Тутти »

Лече, много си е пролетно всичко. За розите и аз знам, че като цъфне форзицията, тогава се режат.
Но р толкова топло, и моите са тръгнали да се разлистват. Започнах да режа, че докато ги приключа ще дойде цъфтеж.
Кокиченцата ме вдъхновиха. Уж не съм алчна, но като видя много на едно място, много се впечатлявам.
Хубаво е твоето диво място. Само котките не си показала. Те дали са пролетно настроени.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от libra »

Eйй, "кокиченцата на Либра" най-накрая са станали "жълти" ! Те са по-ранни от твоите, така че ще си имаш 1 месец цъфтеж. Но, ще трябва да ходиш да ги видиш, де.
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

libra написа: Фев 17, '24, 14:28 ..Но, ще трябва да ходиш да ги видиш, де.
Ъ-хъ :mrgreen:
То само някой требе да са сети.. Изобщо не ми дойде на акъла, че имам и по-ранни. Гледах да улуча мойте си, а ходенето се отлагаше ден след ден цяла седмица, което ме изнерви малко, а в петък пък изобщо не ми се ходеше вече, ама заради тях се напънах. Сега се радвам, че отидох, толкова освежаващо ми подейства! И се чудя що спрях да ходя изобщо...
Както и да е, то е ясно, че аз в релси няма да вляза, да сме живи и здрави! :D
Тутти написа: Фев 17, '24, 14:00 ..Само котките не си показала. Те дали са пролетно настроени.
Ъм да, за котките забравих да кажа - то така стана, че май само мъжки ми останаха... :cry: и вчера хич не се вяснаха - много пролетно са настроени, тръгнали са по любов, та се не видят! Току от съседните парцели се чуе протяжно котешко мяукане, ту прелети някой котак покрай оградата, направо не можах да ги видя! А им носех едни наденички... Привечер наминаха, де, колкото да захапят и да избягат. Толкова безкотешко никога не ми е било :hmmmmmm:
Аватар
радост-31
Виенско кафе
Мнения: 369
Регистриран на: Мар 10, '16, 08:26
Местоположение: Трилистник, Пловдив
Дал благодарност: 129 пъти
Получил благодарност: 353 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от радост-31 »

Лелче, гледам, че питаше за рязането. Ние режем всичко през втората половина на февруари. Най-ранната ми слива вече и листенца има. В карловско също започват през втората половина на фервуари и началото на март. Щом времето го позволява, значи му е време. Аз обичам да наблюдавам растенията- започнат ли пъпките да пукат кожухчетата си, соковете се раздвижват и е време. Ако режеш в активно сокодвижение- започнали да разлистват и цъфтят, има много повечезагуби за самото растение и вероятност от болести.
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Последен ден на село

Мнение от Lalel4e »

* * * Със специално обръщение към форума! * * *

(Онова, прекъснатото от паяка :lol: )

След почти едномесечна криза около поредното видео, най-сетне имам готов продукт.
Каналът не тръгна достатъчно обнадеждаващо и в семейството назря идеята да се потърси някаква алтернатива за доходи. Имам идеи, които няма сега да нищя, само ще отбележа, че те допълнително ще затормозят работата ми над видеата :snif:

Все пак, не смятам да спирам. Надявам се, че за следващия път ще съм много по-ориентирана какво и колко да снимам, така че да се съкрати процеса на обработка и нещата да вървят по-бързо и лесно. Все пак, без помощник при заснемането, е много трудно. Отнема много време да се нагласи кадъра, а е добре да има много кадри от много различни положения, за да са по-разнообразни и интересни видеата, без да се повтарям толкова много, както досега. Та, не че е толкова "трудно", колкото е времеемко, а времето, знаете, цена няма... особено когато човек си е наумил за една седмица да направи чудеса... А аз определено си наумявам такива неща :mrgreen:

Връщам се на кризата и творческия процес.
Не че е важно, ама аз да си го излея :mrgreen:
Нямах никаква идея как да приключа цялата тая история - оставаха ми рибарниците и гробището - две доста несъвместими неща...
Ссвен това, вече имах Ден 7 и .. ми то колко да е дълга тая седмица? :lol: А тя реално е 9, ама първия и последния не ги броя, щот само багажи и пътуване, обаче, непредвидено, направих Ден 1 - денят, в който пристигнах.
И така, прадна голяма мисъл, голямо чудо, имаше и период на отчаяние - на косъм бях да се откажа, една седмица изобщо не ме интересуваше нищо... накрая ММ каза хайде, сядай да правиш следващото видео!
И аз седнах.
И както не знаех какво да го правя изобщо, започнах и то като тръгна... така цяла седмица - не станах от компютъра :mrgreen:
Надявам се теменужките на вилата да ми простят, че не ги полях тази седмица и още по-важно - надявам се да оцелеят! :wooooowz:

Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1356 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от ljuboznatelna »

Много мило и трогателно обръщение към форумните другарчета! :sheart: Просълзи ме емоцията ти :sheart:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Не можах да кажа и половината на това, което исках, глътнах си граматиката направо, ама ко да са прай! :mrgreen:
Поне емоцията остана :dovolen:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1356 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от ljuboznatelna »

Като гледам колко хора са го отбелязали, не съм сигурна, че и това си е струвало.
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

:|
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1062
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 440 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от ln_none »

А, хубава работа! Няма да плачкате тука :tzeluvka: Да изпиташ емоцията е важното, а не кой ще те разбере или отбележи. Аз Лечко, честно ще си призная - нарочно не гледах. Напоследък ми се случиха лоши неща и усилено се разсейвам с разни занимавки, за да не тъжа. А твойте видеа са ми толкова трогателни, че и без специални послания ще ме накарат да ревна. Надявам се да ме разбереш :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”