За една голяма уста

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от сюзан »

Ха сега де, имаме си голяма лъжица, ето ти и една голяма уста!
Добре дошла и от мен, Лалелче!
С удоволствие прочетох нестандартното ти представяне. Попаднала си на точното място и да знаеш, че тук ще се забавляваш и ще намериш чудесни приятели. :tzvetentze:
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10119
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 376 пъти
Получил благодарност: 1064 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от МГХ »

Добре дошла и от мен. Аз съм си от Русе, но не си мисли, че градината ми е наоколо. Аз пък пътувам на 130 км в събота и обратно в неделя, защото градината ми е в началото на прохода Хаинбоаз , около / 12 км/ от Килифаревския манастир навътре в нищото. Там където свършват пътищата и няма хора , а само диви животни. Където глигани с малките си ми ровят червеното цвекло, ама не го харесват за храна. Където ястреби се спускат ниско над розите .... отплеснах се. И при мен раздвоение, хобита разни, бои, канцеларски материали, недовършени и довършени гоблени и плетки... И да , на точното място си . Май всичките почти сме такива тук.
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: За една голяма уста

Мнение от Tanet »

venetka70 написа:Особено след като поръчах френски рози, за да ги влача до Узбекистан, пък от Узбекистан към БГ съм нарамила наръч лози.
Ама Вени ти да не направи градина и в чужбина :shock: , това си е направо за приз.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3611
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 41 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от venetka70 »

Tanet написа:
venetka70 написа:Особено след като поръчах френски рози, за да ги влача до Узбекистан, пък от Узбекистан към БГ съм нарамила наръч лози.
Ама Вени ти да не направи градина и в чужбина :shock: , това си е направо за приз.
Танче, май, че е време да си открия тема в тоя форум, та да пиша какви ги върша. Да, направих. Фирмена при това. Част вече е позатревена и зацвенета, ама има още място бол.
Пък най-хубавото е, че няма кой да ми противоречи. Каквото кажа, това е. Два камиона пръст- те ти два камиона и така.

Извинете за спама и за това, че пооплесках темата на Lalel4e.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: За една голяма уста

Мнение от Tanet »

Леле хора, вадете паспорти,че и в Узбекистан ще се ходи.... :hihihi: :lol:
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10119
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 376 пъти
Получил благодарност: 1064 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от МГХ »

Аз за Узбекистан съм навита , а паспорта ми е в чантата /гащи и чорапи все ще намеря къде да си купя ,така че може и без багаж/ :lol: :lol: :lol:
Виж сега какви сме. :hihihi: Оплескахме ти темата без да ни мигне окото. :nod: ;)
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31724
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1072 пъти
Получил благодарност: 2629 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Мария Николова »

Добре дошла на новата тулип-маниячка! :sflower:
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=28&t=741" onclick="window.open(this.href);return false;
И виж как форумът може да изстреля в Страната на лалетата някого - напълно изплескал по тулипите. :sgiggle: :sgiggle: :sgiggle:
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=28&t=741" onclick="window.open(this.href);return false;
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от lenuza73 »

:angelche: Привет бъбривкеее... още една желаеща за микрофона :lol: :lol: сега ще настане бой кой да го хване първи :lol: :lol:
Баз майтап-такова представяне до сега май не е имало..за два дни изписани 4 листа ,БРАВУС :mrgreen: :mrgreen:
И градината ти е гот от където и да погледнеш...ми баш си за тук :hihihi: дето вика Гео,сега работа на къра няма и всички се бутат да са част от програмата
:tzeluvka: :tzvetentze: Айде Добре си ни дошла :ieeee:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2602
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 776 пъти
Получил благодарност: 762 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Ааа, няма спамове тука!! Чета ви с удоволствие! То по-скоро аз едва се въздържам да не наспамя целия луковичен форум, че ми се пише навсякъде и сега само се ровя, чета и стискам зъби. Пишете си тук, че да ме разсейвате и да ми вземете малко огъня :lol:
Освен това по три пъти на ден обхождам кофичните си насаждения и ... не знам какво очаквам да видя, но тъй като на всички ни е ясно че преди пролетта няма да видя нищо, (пък и за тогава не се знае :lol: ), трябва някой да ми върже ръцете, че да не почна да ровя! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15896
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 889 пъти
Получил благодарност: 1762 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Гео, граф »

Lalel4e написа:... трябва някой да ми върже ръцете, че да не почна да ровя! :lol: :lol: :lol:
... което ми спомня как сина ми (когато беше невръстен първолак) проверяваше час по час дали се е вкоренило едно клонче по някакъв учебен предмет :lol: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”