Осем години ХОБИКАФЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
kannamy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1447
Регистриран на: Яну 16, '12, 16:36
Местоположение: София/Богьовци
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 52 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от kannamy »

Ех как ви се радвам ,пък и малко завиждам/ама благородно де / ,че не присъствах.Два пъти превъртях последните 10 страници да усетя или да се вмъкна дет се вика в атмосферата на купона .Ама сладури сте .
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от calico »

аааа, добре Гео, тя ще се появи като приключи :ieeemyzh: :ieeemyzh:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от iv.tarlen »

Милена, ММ няма да ме бие, ама ти сигурно ще биеш Жорко, ако разбереш какво правихме с него, когато беше с гръб към нас. :hihihi:
bell

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от bell »

Приличам на бледолик индианец и продължавам да точа хрема доземи, кат бродещ бацил съм.
Суперски снимки и голяма емоция, но много за кратко. Тази година чаках и нови очи да зърна, че само през обективите им гледам :liubov:
И с Букетче се запознахме :liubov:
Спирам да изброявам, че ще стане дълго. Една голяма усмивка от мен и благодаря, че ви има :liubov2:

Малката Ида написа:И аз имам :mrgreen: :angelche: даже бях специално извикана :hihihi:
ИмаХ луче, но и на мен тоз сервитьор ми го прибра, докато се усетя :svekurva: Ма, вие сигурни ли сте, че този обект-сервитьор не е герой от романа? Много съмнително събираше нещата по масите. :sthinking:

Отивам да пия чай с джинджифил и пак да ви чета :scoffee:
GIOIA(Джоя)

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Два дни само ви чета и се потапям отново и отново в празничната атмосфера :angel2:
Ми,малко ми беше :snif:
Обичам ви,безценни :liubov:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Ава_и_мама »

Още усмивката ми е на устата, А мисълта ми още там! :liubov: :P
Много ми беше хубаво! Орисана съм ...и китките ми ще са като вашите :liubov2: Запознах се с почти всички.
Да си кажа:
* Насадени са всички китки.
* Заложила съм резници от хубавата хортензия на Лаленце.
:liubov: :tzeluvka: :gush: за всички! :sheart: :sheart: :sheart:
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от viktoriaivanova »

+ + +
Тук се развихря върла надпревара -
за луковички от лалета кой е сварил.
И се хвалиме една през друга бързо,
сякаш Жоро ни е в кърпа вързан.
А в кърпа вързана е само наща младост,
щото той на "младички" донесе тази радост!
Е, не тъгувайте - коя изгубила, коя си няма,
да си я бодне във градината голяма!
Догодина по същото време ще има
и за "по-старичките" луковички да взимат!
Списък направете, хайде, дотогава!
За Жоровите луковици да няма забрава!
:ieeee: :ieeee: :ieeee:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от milena02 »

iv.tarlen написа:...ти сигурно ще биеш Жорко, ако разбереш какво правихме с него, когато беше с гръб към нас.
Абе вие двамката си флиртувате открито още от Кавала, когато бяхте в друга дегизировка, и си мислите, че нищо не виждам. :evil: И на гърба очи имам, да знайш. Ма не ми е работа как'Ивке да ги разправям, не съм от тях.... А и ми е изгодно: за всяка ощипана цветарка вземам по пет луковици; за всяка нацелувана градинарка - по десет. Кво си мислиш ти, че евтино ви давам?
bell написа: Ма, вие сигурни ли сте, че този обект-сервитьор не е герой от романа? Много съмнително събираше нещата по масите.
Бел, онзи сервитьор и аз го заподозрях, че е внедненият сержант Кожухаров, който събира веществени доказателства за престъпленията на Лалето.
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Албена »

milena02 написа:
Бел, онзи сервитьор и аз го заподозрях, че е внедненият сержант Кожухаров, който събира веществени доказателства за престъпленията на Лалето.
Ако е бил сержант Кожухаров щеше да имаш компрометиращи снимки от по-друго естество ;) Като онези от гаража на Тинчето. :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15890
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 872 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа:
bell написа: Ма, вие сигурни ли сте, че този обект-сервитьор не е герой от романа? Много съмнително събираше нещата по масите.
Бел, онзи сервитьор и аз го заподозрях, че е внедненият сержант Кожухаров, който събира веществени доказателства за престъпленията на Лалето.
Албена написа:Ако е бил сержант Кожухаров щеше да имаш компрометиращи снимки от по-друго естество ;) Като онези от гаража на Тинчето. :lol:
А такааа, пак се заплита плетката :o !!!

Миленски, направи ли резюмето на том първи :gydigydi: ? Че ме засърбяха пръстенцата 8-)
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”