Да бъдем съпричастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
Oponent
Кафе с мляко
Мнения: 228
Регистриран на: Фев 10, '10, 11:42

Да бъдем съпричастни!

Мнение от Oponent »

Гледах новините и бях потресен от факта, че една измъчена жена на възраст
няма 50 хил.лв да си плати гаранцията в съда. :angelche:
Обвинена е, че нищо не е правила пък е правила.
Тази история ме потресе и уби в мен вярата в доброто :cry:
Затова предлагам да подемем нициатива за събиране на средства
и заплатим гаранцията на тази мила жена. Това че има Бентли за 500хил. лв не значи, че има пари за съд.


Ето моята скромна лепта!
Дарявам първото си цвете с име Орнитогалум на стайност 11лв. във фонда.
Може да е малко но е от сърце. :mrgreen:
Аватар
AlexaS
Виенско кафе
Мнения: 365
Регистриран на: Ное 26, '09, 22:50

Re: Да бъдем съпричастни!

Мнение от AlexaS »

Дай линк и ние да видим и чуем. Пък може да ритнем госпожата с по милион евра във стегнатото и дупе.
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Да бъдем съпричастни!

Мнение от DOBI »

Наистина дай линк защото нищо не знам,а и отделно-ами да продаде Бентлито и ще има пари за съд,пък и там не попадаш току - така.Крушката си има опашка!
Аватар
nadetoabromova
Кана кафе
Мнения: 666
Регистриран на: Ное 27, '09, 05:38

Re: Да бъдем съпричастни!

Мнение от nadetoabromova »

Е имала пари за млад любовник пък немала за гаранция :hihihi: аз няма да дам щот и завиждам :twisted:
http://picasaweb.google.bg/nadetoabromova" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Да бъдем съпричастни!

Мнение от Мария Николова »

Пък, може да ти се отвори парашута, Наде - знаеш ли!!! - и да ти потрябват точно тези пари, които няма да дадеш за кравата Масларова. :lol: (Показваха по ТВ някакъв човек и кравата му, която бе кръстил на нея - ейййй още при първото й участие в червеното правителство.)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: Да бъдем съпричастни!

Мнение от Moria »

Ooo, любимата ми министърка.
Няма да забрявя знаменитото й изказване , с което обясняваше защо за 3 дете дават по-малко семейни помощи : защото видиш ли тяхната социална политика насърчавала двудетния модел в бг семейство. :evil:
Щастлива съм че вече не гледам новини, иначе щеше да ми се скъса сърцето от нейната "трагедия". :cry:
Изображение
dal

Re: Да бъдем съпричастни!

Мнение от dal »

най лошото е , че главата в Наказателния кодекс , по която ще и повдигнат обвиненията е пълна с такива формули , по които най лесно се оправдава-справка повечето оправдани банкери от прехода им повдигаха такива обвинения. Т.е. там има едни овъртолевени формулировки , според които виновните се скриваха зад колективното вземане на решения и колективната безотговорност-и хоп , оправдан-не е той , комисията решила , шефове на отдели съгласували -пък тя само одобрила .Отделно съдията дето ще я съди взима максимум 1500-2000 лв заплата , а Масльовката се е нагрухала с пари отдавна.
Ето защо аз от сега съм съчувствена , ама към прокуратурата която пак ще кърши пръстета.
На лепта няма се включа , щото знам че тази никой нищо най накрая няма да и направи. :twisted:
Ще извади медицинските епикризи за раковото заболяване и айде-уйде коня у ряката.....
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Да бъдем съпричастни!

Мнение от bouquet »

Ще се хвана за последното изречение на dal. Точно това коментирахме, как е възможно живота да те удари толкова жестоко и да не се преобърнеш?! Да крадеш милиони и то точно от социалното министерство след като си оцеляла от рак?! За къде ги трупаш тия пари, за следващия живот ли?????
Търся добри хора
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Да бъдем съпричастни!

Мнение от johnstalker »

Аз обаче съм убеден, че таза другарка ще 'изпере пешкира'. Дори и да е извършила 1/10 от това в което я обвиняват, тя май няма никой властен зад гърбицата си, който да я защити. Задавате ли си въпроса, защо Иван Костов не е в затвора? :hmmm:
Аватар
ilimili
Кана кафе
Мнения: 510
Регистриран на: Дек 14, '09, 09:23

Re: Да бъдем съпричастни!

Мнение от ilimili »

Другарката Масларова да вземе да продаде 1 чифт от "нескъпите си " обици,може и ресто да и остане! :hihihi:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”