Карък

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
Oponent
Кафе с мляко
Мнения: 228
Регистриран на: Фев 10, '10, 11:42

Карък

Мнение от Oponent »

Късам се от яд като ме хванат левашки катаджиите и то винаги в градски условия
и вместо 50км. съм вдигнал 65-70 и хоп радарче, актче и накрая плащане.
Гледам наоколо и само аз съм. Сякаш други не правят такива нарушения като мен.
Днес отидох да си платя версиите около 250лв. и на гишето пак така-само аз плащам глоби.
Извода е, че съм голям нарушител и единствен.
Вече се заричам да спазвам правилата,
а вие как сте с материята?
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Карък

Мнение от johnstalker »

Аз съм черпач, обичат ме катаджиите. Нямам отнета точка, немам акт последните 12-20 години :)
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Карък

Мнение от ravik »

Спазваме правилата. ;)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Карък

Мнение от Titi »

Добре де, защо смяташ за каръщина това, че не си спазил правилата и са те хванали? Ей това ни мислене - що да спазвам правила, мога да не го правя и да мина между капките, е в основата на това да сме жалка държавица. И на всичкото отгоре се ядосваме, че са ни хванали! Не, че ние сме направили нещо нередно, а че са ни хванали! За 15 години шофьорлък нямам нито един акт, никаква глоба даже и най-дребната и никога не съм давала пари на катаджии. За да съм напълно честна, ще кажа, че три-четири пъти за тези 15 години са ме спирали заради дребно нарушение и понеже им казвам да ми пишат акт, виждайки, че няма да им дам пари, просто ме пускат да си ходя, без да са ме глобили. Но си правя изводи от това и не правя една грешка два пъти. Няма да се направя на скромна и да не ви кажа, че ако всички шофьори са като мен пътищата ще са далеч по-безопасни.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Oponent
Кафе с мляко
Мнения: 228
Регистриран на: Фев 10, '10, 11:42

Re: Карък

Мнение от Oponent »

Titi написа:Добре де, защо смяташ за каръщина това, че не си спазил правилата и са те хванали? Ей това ни мислене - що да спазвам правила, мога да не го правя и да мина между капките, е в основата на това да сме жалка държавица. И на всичкото отгоре се ядосваме, че са ни хванали! Не, че ние сме направили нещо нередно, а че са ни хванали! За 15 години шофьорлък нямам нито един акт, никаква глоба даже и най-дребната и никога не съм давала пари на катаджии. За да съм напълно честна, ще кажа, че три-четири пъти за тези 15 години са ме спирали заради дребно нарушение и понеже им казвам да ми пишат акт, виждайки, че няма да им дам пари, просто ме пускат да си ходя, без да са ме глобили. Но си правя изводи от това и не правя една грешка два пъти. Няма да се направя на скромна и да не ви кажа, че ако всички шофьори са като мен пътищата ще са далеч по-безопасни.
Нали трябва да има и такива като мен. Да ги хващат и да ги е яд после.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Карък

Мнение от Titi »

Аз ще ти кажа какво значи каръщина. Както си пресичам трамвайната линия да се спъна в нея, да падна по очи точно върху ръба на бордюра и да си натроша носа на сто парчета. След това да претърпя две тежки операции на въпросния нос, да изтърпя килограми болка и за цял живот да ми остане белег в основата му. Освен това и след двете операции с едната ноздра да дишам на 50%. Това ми се случи преди няколко години, ей така както си вървя спокойно по улицата. Ей това е каръщина!
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Oponent
Кафе с мляко
Мнения: 228
Регистриран на: Фев 10, '10, 11:42

Re: Карък

Мнение от Oponent »

Titi написа:Аз ще ти кажа какво значи каръщина. Както си пресичам трамвайната линия да се спъна в нея, да падна по очи точно върху ръба на бордюра и да си натроша носа на сто парчета. След това да претърпя две тежки операции на въпросния нос, да изтърпя килограми болка и за цял живот да ми остане белег в основата му. Освен това и след двете операции с едната ноздра да дишам на 50%. Това ми се случи преди няколко години, ей така както си вървя спокойно по улицата. Ей това е каръщина!
Да навивам ли админката да сменя заглавието на "Не правете така" :mrgreen:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Карък

Мнение от johnstalker »

Titi написа:Аз ще ти кажа какво значи каръщина. Както си пресичам трамвайната линия да се спъна в нея, да падна по очи точно върху ръба на бордюра и да си натроша носа на сто парчета....
Така е станало, защото си била тъвряза, а господ варди само пияните! :D
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Карък

Мнение от verji »

Да се оплача и аз от КАТ-аджиите.Няма да каже на коя улица и къде попадам в една шахта.То капака го нямаше и късам полуоска на предна дясна гума. Нали съм жена слизам ,гледам ,цъкам...идва некакво си пишлеме и ми задава тъпи въпроси,на които въобще не обръщам внимание ... Мен ме е яд та две не виждам...Говоря си по телефона и зад мен ..се чува вой на сирена- полицейска.Слиза некакъв и започва да ми държи тон..запушвам движението и т.н. но добавя и обидни квалификации по мои адрес. Той поиска книжката ми ,а аз си поисках агнето- дето съм дала за него. направо се втерщи,не бе подготвен за ответен удър и то от блондинка.. :P
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Карък

Мнение от mucunka »

:lol: :lol: :lol:
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”