Идеи за маникюри - всичко за маникюра

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
eli151515
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Фев 17, '17, 12:57
Обратна връзка:

Re: Идеи за маникюри - всичко за маникюра

Мнение от eli151515 »

Аз пък не мога да разбера, защо когато се грижиш за градина и отглеждаш такива красоти като цветята, ноктите ти трябва да приличат на изядени. Има ръкавици и други нещица, освен това когато една жена иска да поддържа ръцете си може да го прави независимо с какво се занимава.
Ето ви сега една идейка, която надявам се да ви е в унисон с градинарските настроения

Изображение
лалесъм

Re: Идеи за маникюри - всичко за маникюра

Мнение от лалесъм »

Ама на нас не ни трябват цветя по ноктите, а нокти за цветя :nod:
Нещо такова,
Изображение
ама ще е X Noel :lol:
wenche

Re: Идеи за маникюри - всичко за маникюра

Мнение от wenche »

:srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl:
Цялата тема отиде в Смехотерапията :srofl: :srofl: :srofl:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Идеи за маникюри - всичко за маникюра

Мнение от Ава_и_мама »

:ieeee: :ieeemyzh: :lol: :lol: :hihihi: :sdance: :srock:

Улучи десетка, Иде! :tzeluvka: :tzeluvka:

Туй кокошо или пуешко краче е?

Другото краче е ясно - на някоя кифличка е !
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Идеи за маникюри - всичко за маникюра

Мнение от Ава_и_мама »

Ели, здравей! Сега сериозно да ти обясня! Кодошеха се момичетата, но не с теб, а с тях си. Тук разпускаме преди Пролетта. След това сме много заети с градините.
За себе си мога да ти кажа, че единственото условие на моя мъж(ММ) е да нямам черно под ноктите, и да нямам аграрен вид от слънцето. Справям се и с двете. Винаги съм с лак лятото. Купувам си от аптеките по цели кутии(100бр) хирургични ръкавици и на ден хвърлям поне по10 чифта, А за други видове ръкавици няма да ти говоря, щом и кучето си играе с тях. Навсякъде из градината са. За аграрния вид няма да пиша, това е друга тема. И в допълнение ще кажа, че едната ми "кандидат снаха" е много добра маникюристка.
Аз съм тук от един месец, била съм на две форумни срещи в София, разгледала съм безброй снимки. Не ги слушай как си ходят с черното под ноктите. Не си ги и представяне като жени надупени в градините с избелели забрадки, с небоядисвани коси от 3 месеца, с косми на горната устна, почернели и с аграрен тен! Напротив!!!
Те са чаровни, много добре изглеждащи, много добре поддържани, уважаващи себе си дами! Говорят на всякакви теми, но любимите им са за цветята и най-вече розите. Може много неща да научиш, да се забавляваш, да се отпуснеш и да се чувстваш сред приятели. А с каква любов говорят за туй или онуй цвете или тревичка с трудно запомнящо име!
Защо не отидеш в темата за представяне и не разкажеш за себе си? Ще ни бъде интересно и приятно да се запознаеме с теб! Видях, че днес си се регистрирала, за туй! :gush:
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2698
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 162 пъти
Получил благодарност: 123 пъти

Re: Идеи за маникюри - всичко за маникюра

Мнение от marillia »

Малката Ида написа:Може и 4х4

Изображение
С тези лятоска можеш да си разрохваш почвата даже само докато си вървиш из градината :lol:
Жестоко!
Иде, :sbow: :sbear:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Идеи за маникюри - всичко за маникюра

Мнение от Гео, граф »

Земвам го одма младежа (макар че ми е почти наборче, едни 5 годинки в повече дет ги имам, няма да ги броим 8-) ). Отлична работа ще ми свърши с тез ноктЕта, а и винаги съм си падала по лоши момчета тип благородни разбойници :angelche: ...
лалесъм написа: Нещо такова,
Изображение
Ауу, погледнах си ''маникюра''... ми той отсега си е градински :o ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
лалесъм

Re: Идеи за маникюри - всичко за маникюра

Мнение от лалесъм »

Вземаш го, а? Ама ако го дам :hihihi:
Първо ще подращи по моите чукари, пък ако му останат ноктета...хм, и сили ;) ще го пратим по Гео, Графинските ширини :angelche:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Идеи за маникюри - всичко за маникюра

Мнение от Гео, граф »

лалесъм написа:Вземаш го, а? Ама ако го дам :hihihi:
Първо ще подращи по моите чукари, пък ако му останат ноктета...хм, и сили ;) ще го пратим по Гео, Графинските ширини :angelche:
Ми ше чакам, ко да прая :sdull: ... Особено като си помисля, че можеше да си го вземеш само за тебе си 8-)
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”