Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15909
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

''Какво нещо е живият език, значи! В руския сленг се е появил нов глагол - ванговать. Я вангую, ты вангуешь, мы вангуем, вы вангуете, они вангуют. Синонимите са: предвиждам, пророкувам, вещая, предугаждам. Произходът - името на българската ясновидка Ванга. Глаголът е влязъл в книжовния език, т.е. може да се намери в речниците. Докато ровичках, понеже умрях от смях, попаднах на следните примери за употребата му.
Вангую - завтра погода испортится..
После принятия закона о суверенном интернете вангую начало запретов на выезд из страны.
Вангую: ничем хорошим эта авантюра не закончится.
В ближайшую неделю можно ванговать рост цен.
Вангую, через 5 лет ты выйдешь замуж за олигарха.
Ама я тука да ги видя изгубените в превода! На мене вече ми извангуваха, че онзи, който вангувах, че ще купи яйца и олио, в момента се черпи с авери, понеже не е извангувал добре какво аз пък започнах да вангувам, а то не му вангува светло бъдеще.
Прилагам библиография.
Словарь языка интернета.ru / под редакцией М. А. Кронгауза. — М. : АСТ-Пресс, 2016. — С. 26. — ISBN 978-5-462-01853-4.''

Копирано от профила на нашия Агент от фб, щото тя не намира време да се яви собственолично тъдява :nod:
Вангувам появата ѝ :angelche: :lol: :lol: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8536
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Къде се запиляха всичкиии ? Рабирам лято е,повечето са по почивки,море,чужбина ,градини и прочее.... 8-)
Все пак за останалите глътка свеж полъх,може и морски,може и всякакъв друг.Аз слагам в легена морска сол,содата вместо в доматите бутам и нея тука,топя краченцата,сипвам си капачка уиски от мъжовото и „C'est la Vie“
Какъвто си направите сами живота ,такъв ще си го ползвате.Аз слагам готините тъмни очила и :sdance: :sdrink: :smusic:

Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8536
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Много харесвам песните на тази изпълнителка,но сега ме заинтригуваха разбриданите къси дънкови панталонки ,намеря ли си и тука такива взимам и аз. :daaa: То диети,диети,ама едва влизам в мойте в момента,важното е,че влизам де :lol:
Нося си ги и хич не ми пука.Все пак не съм на 100,та да се възползвам докато все още мога :daaa:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8536
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Следя клиповете на едно семейство англичани и много ги харесвам.Рекламират нашето Черноморие от към хубавата му страна,за разлика от нас.Заради тяхните клипове си купих сач вече,а какви коктейли си набелязах ,че и чаши :lol:
Те истински се забавляват и им харесва в нашето Съни.На мен също това ми е любим курорт,обичам навалицата и аз да съм в нея. :daaa: Тук Сюзан ,дамата с бялата шапка се забавлява :daaa: Заради техните клипове много от чужденците се отправят на нашето море и искат да се срещнат с това семейство.А те откарват вече цяло лято на нашето Черноморие. :D

Във повечето от клиповете виждам,че го поръчват пустия сач и нали съм на диета :ufff:
Тук е представен като ,че най-добре,е купих си го вече,само,че без долната поставка,нямаше в магазина.Ще ползвам дъска :hmmm:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7725
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Shami написа: Сеп 2, '22, 11:50 Много харесвам песните на тази изпълнителка,но сега ме заинтригуваха разбриданите къси дънкови панталонки ,намеря ли си и тука такива взимам и аз. :daaa:...
Шами, има ги по моловете, но са безбожно скъпи. Можеш да си ги направиш сама. Режеш и бридаш. Лесно е.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8536
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Аааа,верно ли :shock: ,скоро не съм обикаляла моловете,все по другите вериги ходим,за обзавеждане :ufff:
За дрехи не остава ни пари,ни време :hmmm: Че то аз се хвърлям в какви ли не посоки вече.
Пепеляш,ама те мойте са и така безбожно къси,какво да им режа и бридам :hmmm: :lol: Не,не,не съм и толкова млада ,че и слаба все пак,по-добре е да са малко по-така скрити :lol:И без това обирам точките с тези,харесвам си ги :hihihi: Може пък да ги намалят сега есента :hmmm:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7725
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Имах впредвид едни дълги да отрежеш. Колко да ги намалят - от 100 на 80 :oops:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8536
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Ами като се хвърля пак в някоя поръчка,имам и рози поръчвани и ако има розена поръчка мисля да участвам,както и в доматена такава,накрая за гащите пари няма да останат :hmmm: Да не говорим,че и в Икеята дебна нещо.
Ама и цените на всичко са така вдигнати.Бих казала тия са луди 100 лв само за едни дънкови панталонки,но преди това разглеждах рокли.Ми свестните що годе рокли не падат под 50 и то със редица компромиси.А готините са над 80 и 100лв.
Май ще си ходя със старите дънкови панталонки ,поне са стандартни и не им минава модата.Взела съм си едни по- тъмни и едни по- светло сини за смяна.Искам да съм модерна,но финансово не си смогвам на мераците, какво да се прави.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8536
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Гледах преди малко във фейса какво става.Ми ето защо не пиша там.
Тук си ни е добре :daaa: Малко сме,ама сме си наши както се казва и е безопасно,знаем си се.
Пишете на Миленка да си пише тук в бара.Тази тема си е нейната,ние просто се забавляваме покрай нея и ни е много драго да сме в нейната компания и много ни липсва.
Гео,моля те,пиши и,че аз няма как.
Ако не може да влезе във форума може би трябва да си смени паролата или да и изпратя моята и да влиза с нея,незнам дали ще може така :hmmm:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15909
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Shami написа: Окт 11, '22, 11:47
... Пишете на Миленка да си пише тук в бара.Тази тема си е нейната,ние просто се забавляваме покрай нея и ни е много драго да сме в нейната компания и много ни липсва.
Гео,моля те,пиши и,че аз няма как ...
Не само че съм ѝ писала, Шами, но се чухме и тя най-тържествено ми обеща да се появи... Е, познай нашата търчи-лъжи дали си спази обещанието :evil: ... А ден през ден публикува там, гадината :svekurva: :svekurva: ........
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”