Зеленият фотообектив на Dewina

Публикувай отговор
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Breda »

Не е истина просто,иде пролет,сещам се за вас и прекрасните ви градини,надничам за пръв път от няколко месеца и що да видя.Девина пак сърдита.И отново старата песен -ще си ходя - не си отивай:))))) Девина,Варна май стана нарицателно и за драма.
Признавам,гложди ме любопитство какво пак е станало,ако има някой добър човек да ме насочи с линкче да се ориентирам и аз в Свободата ,Истината и Духа,ще съм му много благодарна.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от libra »

не ти трябва да знаеш
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Димана »

Не мога да се сдържа!!! Ще коментирам пасаж по пасаж. Мненията са мои и не ангажирам никого с тях!
Dewina написа:
Публикацията ми за Берлинския панаир ще е последнaта туk. Много се надявам администратор/модератор да устоu нa порива си дa я изтрие и моля да не се чете личната ми корепоненция на лични - унизително е. :sno:
Надали някой, още повече админ, ще има порив да ти чете личната кореспонденция. Админите са много толерантни. Да ти кажа, в случай, че не си разбрала.
Dewina написа:За мен свободата е много важна. Дори в избора на цветя, дори в избора на място, където да споделяш жаждата/копнежа си за красота. Не искам да съм част от това място (не пиша форум, защото мисля, че това не е форум)...
Не е форум, общество е, семейство. Не се вписа май? Казваш, че за теб свободата е много важна, а се мъчеше да налагаш правила. Нещо не ти се получи и реши да изпъкнеш, като организираш най-дългата среща, на която съм присъствала. Може да се мери само с речта на Президента пред НС.
Dewina написа:Всички прекрасни, интелигентни, горди и достойни хора, които "срещнах" тук - ще нося в сърцето си :sheart: ... Ще си пишем, ще се сpещнeм, ще садим рози с друга енергия и послание.
Аз не съм от твоята кръвна група и няма да те моля да останеш. Откак си при нас, все нещо ти пречи, все не ти е по угодата. Който иска, напуска без да предупреждава, или остава. Който уведомява предварително, чака да го молят да остане.
Dewina написа:Напускам форума, не защото съм от Варна, а защото случайно "Варна" стана нарицателно на Духa, на Свободата, на развитuето.... Нa Истината като начин на Живот.
Варненки са най-стабилните и готини мадами във форума. Не мога да те сложа да никоя от тях. Варна, означава още рецепта за сладкиш, за сваляне на кръвна захар, съвет за цвете, самото цвете, приятелска раздумка и много други неща. :sheart: :sheart: :sheart:
Мила ми Девина, тук не е място за правила. По-точно за ТВОИТЕ правила. Благодаря ти за присъствието. :tzvetoman:
Още веднъж подчертавам, че мнението ми е само мое.
Deleted User 2919

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Deleted User 2919 »

Обещах, че няма да оставям личното мнение вече, но трябва, май:Девина е открита душа, ранима, но доброжелателна. Обича страната си, обича природа, цветя Тя е точно за този форум: форум за цветя, рози, люлеци, които обича нежно тя...
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Noel »

Девина,форума е място за даване на любов.Към хора,към растения и към животни.
Любовта не е конфликт.Любовта е разбиране и приемане на различията.Ако не си готов за това не можеш да си намериш мястото.
Ти,струва ми се,не го намери.И аз като Димана смятам,че който реши да се оттегля не го афишира.Просто го прави.
Надявам се след време да премислиш,а най-вече да си готова да живееш с ритъма на форума.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
незабравка

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от незабравка »

Breda написа:Не е истина просто,иде пролет,сещам се за вас и прекрасните ви градини,надничам за пръв път от няколко месеца и що да видя.Девина пак сърдита.И отново старата песен -ще си ходя - не си отивай:))))) Девина,Варна май стана нарицателно и за драма.
Признавам,гложди ме любопитство какво пак е станало,ако има някой добър човек да ме насочи с линкче да се ориентирам и аз в Свободата ,Истината и Духа,ще съм му много благодарна.
Ама преди това си вземи купата с пуканките,че то зер докато някои преживяват драма ,други си чешат крастата за сеир. 8-)
.Айде кибиците имайте малко уважение- тука хората ги боли всеки за своята си правда,такава както я вижда и няма място за глождено от любопитство словоблудство. с цел разведряване на обстановката.
Аз съм от Варна и обичам варненските момичета и разбирам позицията им. .Това не ми пречи да остана във форума,където общувам с прекрасни хора,които не са от Варна.Мисля,че сега само времето ще постави нещата на мястото им,раните на всички ще зараснат ,живота си продължава.''Поживьом-Увидим''-както казват руснаците.Надявам се да не съм прозвучала драматично. ;)
Благодаря на Димана за хубавите думи за варненки. :tzvetentze:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от tili »

незабравка написа:
Breda написа:Не е истина просто,иде пролет,сещам се за вас и прекрасните ви градини,надничам за пръв път от няколко месеца и що да видя.Девина пак сърдита.И отново старата песен -ще си ходя - не си отивай:))))) Девина,Варна май стана нарицателно и за драма.
Признавам,гложди ме любопитство какво пак е станало,ако има някой добър човек да ме насочи с линкче да се ориентирам и аз в Свободата ,Истината и Духа,ще съм му много благодарна.
Ама преди това си вземи купата с пуканките,че то зер докато някои преживяват драма ,други си чешат крастата за сеир. 8-)
.Айде кибиците имайте малко уважение- тука хората ги боли всеки за своята си правда,такава както я вижда и няма място за глождено от любопитство словоблудство. с цел разведряване на обстановката.
Аз съм от Варна и обичам варненските момичета и разбирам позицията им. .Това не ми пречи да остана във форума,където общувам с прекрасни хора,които не са от Варна.Мисля,че сега само времето ще постави нещата на мястото им,раните на всички ще зараснат ,живота си продължава.''Поживьом-Увидим''-както казват руснаците.Надявам се да не съм прозвучала драматично. ;)
Благодаря на Димана за хубавите думи за варненки. :tzvetentze:
Варненки си ги обичаме! И всички сродни и волни души от Петрич до Силистра, от Видин до Малко Търново и напреко и нашир, и на зиг-заг из България. Това е нашият Форум - място за свободен изказ и обмен на идеи и всичко, което ни хрумне. Влизането и излизането е свободно и всеки преценява за себе си!
wenche

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от wenche »

tili написа:
незабравка написа: Благодаря на Димана за хубавите думи за варненки. :tzvetentze:
Варненки си ги обичаме! И всички сродни и волни души от Петрич до Силистра, от Видин до Малко Търново и напреко и нашир, и на зиг-заг из България. Това е нашият Форум - място за свободен изказ и обмен на идеи и всичко, което ни хрумне. Влизането и излизането е свободно и всеки преценява за себе си!
Вярвам, че и те ни обичат :liubov:
Сбогом, Dewina !
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Breda »

Какво да ти кажа,Незабравче,голата истина е ,че когато има Биг Брадър ,има и кибици и пуканки.На мен пуканките ми свършиха,попрочетох по диагонал и с предимството на кибика,който гледа отстрани и не е във вихъра на страстите,виждам ,че драма чак толкова голяма няма.Всяко семейство си има своите кризи и лоши моменти и от членовете му зависи как ще се преодолеят те .Като гледам,вече се преодолява и искрено се надявам да не седя пред екрана с пуканките,а както в повечето случаи досега- въоръжена с тефтер,ножици и лопата.Последната съм използвала доста и за чудесните растения от твоя разсадник,за който научих също тук.За това влизам в хоби кафе.Не са виновни кибиците,че понякога предоставяте и други ..хм..представления.Не намерих точната дума,извинете.
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Tanet »

Breda написа:Какво да ти кажа,Незабравче,голата истина е ,че когато има Биг Брадър ,има и кибици и пуканки.На мен пуканките ми свършиха,попрочетох по диагонал и с предимството на кибика,който гледа отстрани и не е във вихъра на страстите,виждам ,че драма чак толкова голяма няма.Всяко семейство си има своите кризи и лоши моменти и от членовете му зависи как ще се преодолеят те .Като гледам,вече се преодолява и искрено се надявам да не седя пред екрана с пуканките,а както в повечето случаи досега- въоръжена с тефтер,ножици и лопата.Последната съм използвала доста и за чудесните растения от твоя разсадник,за който научих също тук.За това влизам в хоби кафе.Не са виновни кибиците,че понякога предоставяте и други ..хм..представления.Не намерих точната дума,извинете.
Breda, тук съм съгласна с теб особено с подчертаното.
Девина, много ми се иска да не приемаш толкова емоционално всяка криза, която става тук. Нещата трябва да се гледат отстрани, все едно си свидетел на събитията, а не участник за да може да разгледаш различни гледни точки, мнения и аргументи. Ние не сме форум от ангели-щеше да е много скучно. Това е живота, който ни предлага различни ситуации, които не се решават с бягство, защото където и да отидеш същото може да се повтори.
Противно на Димана / :tzvetentze: / аз мисля, че ти организира една чудесна среща и то от разстояние, за което ти се възхищавам.
Нека се помирим и простим , идва деня за прошка, хора.

ПП Ама никой нищо не казва за Севлиевки бе, и ний сме готини нали :hihihi: . Варненки, да не ми се фръцкате обидени, тъкмо бях навила групата да ви гостуваме лятото, я си идвайте тук, каквото има ще го изгладим, ама с разговори очи в очи и ще разберем накрая, че любовта към цветята ще победи и ще ни сплоти, защото любовта е всеопрощаваща.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”