Здравейте! Аз съм clock!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

:gush: Винаги сте добре дошли в градината ми, момичета! Толкова ме зарадвахте, че сте се отбили при мен! :tzeluvka: И ви благодаря за всички мили и добри думи! Благодаря ви! :liubov:

Поли, котинки са нагушкани :dovolen: На снимката са братчето и сестричето в черно и бяло - Зорко и Зорничка, бялата Пътечка и рижавият Чики. :dovolen:

Еми, благодаря ти, мила! :gush:

Оля, перголата е от преди две - три години, мисля. Моят мъж я направи за розата Mme. Gregoire Staechelin, но тя се забави с развитието си и чудовището Скарманс превзе цялата пергола и се прехвърли на чардака. Даже беше опънала клонки и към простора, но и отрязах мераците за там :dovolen: Превзе всичко, което можеше да се превземе. В ляво и дясно от корена се е разпростряла на по 5-6 метра, а напред някъде към 4м е вече. Всяка година се заричам да я поострижа подобаващо, но все ми е жал. А тази година е просто изумителна. Не мога да и се нарадвам. От снимките не си личи, но от чардака висят едни гирлянди с малки розички по тях и ми е едно романтично такова :liubov2:
Моля те, покажи твоето легло с балдахин от тази разкошна роза!

Трепетлика, благодаря ти за добрите думи!

Марго :D и на мен честичко ми се приисква да съм на мястото на писанките, там на диванчето :dovolen: Благодаря ти, мила! :gush:

Боби, нямам и сили вече да я променям. Знам, че всичко е много нагъсто, сблъскано дори, но досега нямам растение, което да се оплаква от това. Засега всички изглеждат доволни :dovolen: Да му мисли стопанката като тръгне да плеви в джунглата :D

Мечтице, Оленка, благодаря ти, мила! :tzeluvka: Ще пускам още снимки. Като нацъфтят розите, после лилиумите, само да сме живи и здрави!

fiorina, благодаря ти за хубавите думи! А изобилието става с неконтролируема лакомия за китки :D Все искам и тази, и тази, и другата и накрая ето го резултата :D
Аватар
desunie
Кана кафе
Мнения: 584
Регистриран на: Ное 30, '09, 11:07
Дал благодарност: 205 пъти
Получил благодарност: 108 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от desunie »

Ох, клок! Да можех да спра времето и да потъна в твоята градина... Толкова много неща ми идват на главата, но едно ще кажа. Продължавай все така да ни радваш. Виждам само доволни, добре обгрижени цветя и котенца. Връщах се няколко пъти. И пак искам.
Бъди жива и здрава, дълго време да се радваш на това райско място с твоите любими хора! :gush:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5275
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 99 пъти
Получил благодарност: 108 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Daniela Pargu »

Ми то и аз с чашката с кафето ...., ма не мога да пийна даже от шокиращата красота , Клоки :liubov:
Създала си гледка - мечта !Такова изобилие и всичко е на мястото си , усмихнато и наперено !
Доволни са растенията , но и шефчетата ти !
Лъха и романтика и спокойствие от всеки ъгъл !
Пък ти - да имаш яка гърбина да носиш на труд ! :hihihi:
Усещам и през екрана удоволствието да си сред тази красота !
:tzeluvka:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5633
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1735 пъти
Получил благодарност: 1965 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Тутти »

Как съм пропуснала цял ден и не съм видяла тази прелест? Клокче, голяма красота и обич струи от всичко. Обичам всичко в твоята градина, преписвам много от теб, ти го знаеш. Скармана е най-могъщият в нашия форум, което значи, че може и в ЕС да е най-най. Казвам го сериозно, с голямо удоволствие отново отивам да гледам снимките ти,
Котките са блестящи.
Аватар
Пчелица
Дълго кафе
Мнения: 147
Регистриран на: Апр 8, '21, 11:31

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Пчелица »

:o
Аз съм без думи!
Рай!
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2595
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 768 пъти
Получил благодарност: 752 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Lalel4e »

Клокчеее, каквото и да кажа, ще повторя и потретя другите преди мен и пак няма да е достатъчно!
Мога само да цвиля от въодушевление и да зеленея от завист (не ще да е много благородна :swink:)

:liubov: :gush: :tzvetentze: :tzeluvka: :chchaa:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

:liubov: Дес :tzeluvka: Дани :gush: Тутти :gush: Пчелице :gush: Лече :tzeluvka: благодаря ви от цялото си сърце за насърчителните думи, момичета! :liubov:
Благодаря ви! :sbow:

И една фотосесия на Зефиринка
Изображение

Изображение

Изображение
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Силвия »

Страхотни картини рисуваш Клоки :potekoha:
А пейката си има много хубава декорация :liubov2: :lol:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2256 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от pepelqshka71 »

Клокче, тази зефиринка е умопомрачителна
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1441
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 336 пъти
Получил благодарност: 458 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Ема »

Клок, затаявам дъх и ввлизам на пръсти в твоята градина, в това земно царство на цветята, което си създала :liubov:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”