СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Еличка написа: Май 8, '18, 10:54 Вчера, докато снимах неизвестната местна тревица, се сетих за една случка. Преди да ви я разкажа, да си призная, че някои от любимците ми си имат лични имена - тази пролет се сдобих и с Оленки (от Мечтица), Даринки (от Darina1960), а т.нар. "базова фестука" вече ще е Ноелита.
Като заформям някой нов цветен кът (наричам си ги острови), първо махам "тревния чим", окопавам дълбоко, настанявам купените растения и преди да засадя всичко, се юрвам да мъкна от местните мащерки, салвии и тревки. Тааааа, миналата година тъкмо разчистих терен и гордо нося в ръка една Ноелита, а на улицата съседа и жена му : "А, така, комши, ще разкрасяваме!", обменихме някоя дума. Аз си боцкам, пърхам и когато доволно настаних тревицата, чувам в гръб: "Ама, комши, нали досега плеви, защо пак ги връщаш?!? :eeeh: :hmmm:"

:lol: :lol: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Еличка »

:svekurva: Смей се, смей се, Графиньо .... Ама аз съм се видяла в чудо! Миналата седмица си косеше двора човека и докато се усетя, направил ми услуга - минал "бурените" покрай оградата ни отвън. А ние, 'щото сме на черен път, съм си оставила някои дивотии да ме радват. А сега като се извиси оня ми ти мискантус на средата на двора, как да му обясня, защо баш най-грозната трева не сме окосили, м?
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1465
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от vanina_g »

:lol: :lol: :lol:
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2698
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 162 пъти
Получил благодарност: 123 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от marillia »

jozefin написа: Май 11, '18, 17:21 На мен Златовласка много ми харесва. Обичам такива комбинации- боза и синьо :D
:lol: :lol:
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13718
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 202 пъти
Получил благодарност: 399 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от zeleno »

milena02 написа: Май 29, '18, 09:21 .....

От третия етаж панорамният поглед към железарските напъни на момъка дава доста жалка картина, но пък какво ме интересуват естетическите проблеми на врабците!
Изображение

..............
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

Гео, граф написа: Апр 12, '18, 21:45 Миленоо, да се махаш моментално от кухнята, че ако не я подпалиш, задължително ще я гръмнеш :o ! Бе ти зарад един храсторез и комшиите ше изтепаш, момиче :svekurva: ! Заведи човека на ресторант - хем да се наяде както що си требе, хем друг ще принася-отнася, хем живи ще останете. Пуу, докога да те уча :swhew:
Гръмнах я, Гео! Да си спокойна! И туй дело свърших. Снощи сложих едно кенче безалкохолна бира в камерата на хладилника да се поохлади малко. Но после си направих айрян и го забравих. Посред нощ чуваме стращен гръм сякаш от преизподнята, понеже кухнята е на приземния етаж. Но понеже ни домързя да слезем, решихме, че иде буря. И на сутринта - майко мила! Онова гръмнало вътре с такава сила, че отворило вратата на камерата и изхвърлило всички други продукти на пода - сладоледите се размразили и направили локви, върху кайма някаква стъпих, абе мазало... Никога няма да те разочаровам, Гео!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Пак добре, че не си сложила кенчето в микровълновата, скицо :sooo: :swhew:

milena02 написа: Май 30, '18, 14:40... Никога няма да те разочаровам, Гео!
Побиват ме тръпки от подобно заявление. Звучи ми като закана... :sdoh:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Райне (Лакомник), моля, не ми се сърди, но много ме разсмя с твоите снимкови неволи :angelche:

След N-тия опит да качи снимки в темата си, Райна сдаде :lol: :lol:

Лакомник написа: Юни 6, '18, 17:18 Изображениец Темата трябваше да я нарека:Здравейте,ще я карам без снимки. :snif:
Здравей Dar,съжалявам!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Лакомник
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Яну 16, '18, 22:57
Местоположение: Пловдив

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Лакомник »

Гео, граф написа: Юни 6, '18, 18:08 Райне (Лакомник), моля, не ми се сърди, но много ме разсмя с твоите снимкови неволи :angelche:

След N-тия опит да качи снимки в темата си, Райна сдаде :lol: :lol:

Лакомник написа: Юни 6, '18, 17:18 Изображениец Темата трябваше да я нарека:Здравейте,ще я карам без снимки. :snif:
Здравей Dar,съжалявам!
Няма нищо.През телефона не се получава.Но като ми сменят компа... :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Слава богу, не си се обидила :swhew: ! Че то човек никога не знае кого ще настъпи по мазола.

Впрочем ти не спомена, че се мъчиш през телефон. Може би там е ключа от бараката :hmmm:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”