СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Deisy написа: Фев 23, '21, 23:23 Следя и аз а големите камъни много ми харесват за 8 ми март и аз съм си поръчала един :lol: . За засенчването снимков матерял нямам ,но 2019 засенчва и аз с 2 чадъра едни хортензии 2020 минах на колчета с чаршаф :lol: Сега вече си поръчах магнолия да ги засенчва ;) ама чаршаф поне още 3 години :lol:
Дейзииии, :srofl: :srofl: :srofl:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Shami »

:lol: :lol: :lol: Стигате бре хора :lol: :lol: :lol: Аз пердета още нямам,сега ако измъкна и опъна и чаршафите отвън :lol: :lol: :lol:
А ще ми трябва нещо за връз доматите :hmmm:
Дейзи ,наяраво ме уби с 8 мартенскатата ти мечта :lol: :lol: :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Shami »

Не можах да си го поправя,че постоянно спират тока при нас. :ufff: Не знам какво правят,но го спират и сутрин и следобед и вечер.Постоянно мига,гасне и като го отнема изкарвам пособията на ММ за палатка.Готовите му супи заминаха :lol:
Deisy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1088
Регистриран на: Мар 20, '19, 20:22

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Deisy »

То и Мъжа ми вика как пък един път не си поръча чанта или парфюм като нормалните хора :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Shami »

Не му е лесно на мъж ти.Представяш ли си,всички мъже търсят за жените си парфюми,цветя,колиета и прочие екстри ,а той дири камъни,при това не какви да е :lol: Дейзи,от любопитство просто ,я кажи предишните години какво си си набелязвала ? :lol:Не го оставяш да губи тренинг ,така ми се струва :lol:
Deisy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1088
Регистриран на: Мар 20, '19, 20:22

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Deisy »

А не губи ама трябва повод иначе трудна да то хване човек работа няма време .За РД ми подари корабна стълба :D от един завод който развалят не знам колко тежи поне 200кг. Може и повече ама е такава красота дървена с огромни въжета ще качвам роза на нея но не е монтирана като я монтират ще ви я покажа абе интересни работи си избирам :)
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Shami »

Леле,Дейзи,страхотно :omgoo:
Ще пиша в твоята тема обаче :daaa:
Аватар
mariyanag
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1810
Регистриран на: Ное 6, '14, 12:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 109 пъти
Получил благодарност: 35 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от mariyanag »

Дейзи, спокойно, не си сама.
За именния си ден преди 2 години си мечтах и измрънках права лопата, ама не каква да е - онази с оранжавката дръжка на Fi....../не знам дали няма да е реклама/. А първата лопата ми беше подарък от децата за 8ми март, ходих с по- малкия син да си я избирам на пазара Кирков от една железария, на връщане пътуваме с трамвая. Аз- усмихната и доволна като зелка, а сина се качи в задната мотриса щото му беше неудобно да е с мен и тази дървена дръжка.
А когато ММ пътуваше през Петревене -Плевенско по едно време доста често, бях заръчала без подарък да не ми се връща, ама
говорим за камък с дупка.
Жените си избират обувки с токчета, аз за градински се оглеждам. Така за Коледа си присламчих едни лозарски ножици - зер 4 /ама не стават вече/не са ми достъчни.
Та, всички сме цветарозаразени.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

Марианка, аз не помня ти беше ли на онази форумна среща във "Ветрило" един ноември, когато си раздавахме награди в различни категории. Та, тогава съм отишла нагиздена като за сгледа, с фризура, червило и ръзпръсквам аромат на "Шанел" околовръст. Да, ама ми одариха с една ръждясала права лопата като лауреат на приза "Градинарски флирт", понеже Лалето с този селскостопански инвентар ме спечели. И към наградата върви и една теменужка в саксийка. Прибирам се вечерта с трамвай седмица. Пърхам от радостни вълнения, адреналинът е на макс и решавам да зарадвам и нечия друга душа на този свят. Гледам: седи една унила женица, въздиша тихо, а погледът й един такъв отчаян, примирен. Приближавам се аз към нея с лопатата и и подавам саксийката. Викам: "Заповядайте, госпожа! Засега само я поливайте, обаче умерено и да не е на пряко слънце; напролет я преместете в градината или в балконско сандъче и никакво торене до април, нали се разбрахме, само чиста водица и редовно отстранявайте пожълтелите листа, че да не се разправяме...." Женицата така се сепна и като ме видя над нея възвисила се с лопата и ухилена зловещо, стана на първата спирка и изхвърча от трамвая. :lol: :lol: :lol:
Аватар
mariyanag
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1810
Регистриран на: Ное 6, '14, 12:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 109 пъти
Получил благодарност: 35 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от mariyanag »

Миленскиии, бях разбира се, мдааа, милата женица, оценила е радостните мигове в живота. :chchaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”