Жените в родната ни политиката

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
elina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1000
Регистриран на: Ное 28, '09, 15:14

Re: Жените в родната ни политиката

Мнение от elina »

:hmmm: До сега смятах,че съм слаба/ въпреки огромните ми усилия да напълнея поне малко., защото прекалено много неща върша по цял ден и то по много. Точно като по цял ден да тичаш правиш упражнения или ходиш на фитнес и сваляш кила. А може би имам глисти или съм болна или злобна :hmmm: :eeeh:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Жените в родната ни политиката

Мнение от lila »

5ia написа:И вече сериозно започвам да се чудя, дали тук не започнахме да избиваме комплекси, скрити зад мониторите. Ма то не бяха жени в политиката, ма то не бяха кучки, блондинки, вибратори.... Ами да махнем това "хобикафе", и да информираме, че сме форум за тъпи свалки с явен сексуален надтекст.
Джони Сталкер, като не обръщаш внимание на всички по равно гледай сега какво стана :lol: :lol: :lol:
Мисля че никой няма нужда от това. Времето е мрачно, изнервени сме от дългия преход - между сезоните в природата и политиката. Не виждам нищо лошо в това човек да разпусне и да се посмее. :tzvetentze:
Нищо в този живот не е толкова сериозно а и е много кратък. Какво му трябва на човек :D
Хубав и усмихнат ден на всички :tzvetentze:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Жените в родната ни политиката

Мнение от ida_ili64 »

Moria написа:И на мене ми се ходи във Варна. :cry: Ще ме вземете ли,а?
За протокола- не съм политиЧка :mrgreen: , не тежа, ама и г...и нямам. Другия вариант да си много слаб е - от злоба. :hihihi:
Аз ходенето на Варна мога да ви го спретна в едната посока-от Русе за Варна.За обратната страна не обещавам,защото си мисля,че моята близка там все още си ме обича и няма да ме пусне да си тръгна за един следобед само ;) !
Но ако ви устройва,дайте да си направим план-за след 8-ми март.Обаче предупреждавам,колата ,която наемам е малолитражка и с малко кончета ,та може да се наложи на места да дърпате и бутате! :lol:

А оносно за смеха-обожавам го,но не обичам някой да се весели например на мой гръб и за моя сметка,тогава определено не ми е весело.Така,че нека веселбата е обща и не за сметка на тук участващите! :daaa:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: Жените в родната ни политиката

Мнение от Moria »

ida_ili64 написа:
Moria написа:...Обаче предупреждавам,колата ,която наемам е малолитражка и с малко кончета ,та може да се наложи на места да дърпате и бутате! :lol:
Тц, аз не бутам и не дърпам. Като едното нищо те зарязвам да си буташ и дърпаш, а аз продължавам на стоп. :ieeemyzh:
пс. ако ме вземе някой, щото съм слаба брюнетка без сюликон и не фащам окото :hihihi:
Изображение
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Жените в родната ни политиката

Мнение от ida_ili64 »

Мория,за какво ми е такава компания тогава,дето нито бута,нито дърпа и бяга в трудния момент?! За мен и щерката кончетата са достатъчни! ;) Ако тръгна да ви разказвам патилата си и преживяванията ми с наемани коли в началото,ще се смеете за моя сметка,но с мое разрешение,обаче нямам време сега!Само ще кажя,че при едно от гостуванията ми във Варна,в сублимен момент,когато трябваше бързо да стигнем до болницата,заради детето на моя близка,скоростния лост остана в ръката ми-чувствах се почти като статуята на Мосфилм от едно време"Работник и колхозничка" ли да бе?...амо дето имах лоста,а ми липсваше чукът :lol: ...Сега ми е весело,ама тогава... :hmmmmmm:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Жените в родната ни политиката

Мнение от calico »

Tanet написа:Може би и двете си вярват малко повече отколкото другите в тях.Едно е да си самоуверен заради опита и способностите си ,друго заради това,че си член на управляващата партия. Властта е като парченцето стъкло в окото на момчето от "Ледената кралица", кара те да збравиш кой си. Май Чърчил е казал, че всяка власт корумпира,а абсолютната власт корумпира абсолютно /малко не по темата/.

и аз да кажа по тоз повод дето "абсолютната власт корумпира абсолютно"(макар и да не е по темата)

като попитали един мъдрец дали е вярно че властта опорочава, той казал: "Не. Просто порочни хора се стремят към власт"
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Жените в родната ни политиката

Мнение от johnstalker »

Moria написа:И на мене ми се ходи във Варна. :cry: Ще ме вземете ли,а?
..
Вземаме те! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: Жените в родната ни политиката

Мнение от Moria »

:ieeemyzh:
Без да бутам и да дърпам, нали? ;)
Изображение
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Жените в родната ни политиката

Мнение от johnstalker »

Moria написа::ieeemyzh:
Без да бутам и да дърпам, нали? ;)
Мда, надявам се да можеш да пееш, щото се чупи касетофоня в москвича. :ieeee:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Жените в родната ни политиката

Мнение от ida_ili64 »

johnstalker написа:
Moria написа::ieeemyzh:
Без да бутам и да дърпам, нали? ;)
Мда, надявам се да можеш да пееш, щото се чупи касетофоня в москвича. :ieeee:
:lol: :daaa: :lol:
А сега,де?!!
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”