Подкрепа за науката и младите

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
erik1001
Kъсо кафе
Мнения: 64
Регистриран на: Фев 28, '10, 22:49
Местоположение: Русе

Подкрепа за науката и младите

Мнение от erik1001 »

Здравейте,

Може би част от съформумците си ме спомнят още от форума на Емил Кожухаров, споследствие се изместих тук. Бях най-младия член на форума, вече съм малко поотраснал.
В момента уча география, даже я завършвам, работя като програмист, а цветят ми останаха в Русе и чакат някой ден да се прибера и да им обърна внимание.
Но не ви пиша за личната си биография, ами с молба за помощ.

С колеги основахме и движим проекта geograf.bg, с който се опитваме да популяризираме науката сред децата и да разчупим стереотипа за образование в България.
От близо три години заедно развиваме своята образователна дейност в рамките на проекта ни "Географ БГ". В следващите 20 дни нашата кауза се състезава с още 4 достойни проекта за финансовата подкрепа на фондация "Промяната - Reach for Change" и медийната група на НОВА ТВ. Чрез тази финансова подкрепа ние ще продължим да развиваме нашата дейност и обещаваме да я направим още по-яка! България заслужава бъдеще с умни и знаещи деца, с деца, които могат. Ще съм благодарен на всеки един от вас, който даде своя глас за нас чрез гласуването на тази страница http://nova.bg/promyanata/finalist/12" onclick="window.open(this.href);return false;! Определено няма да се разсърдя, ако споделите и поканите ваши приятели да гласуват в наша полза, защото "Промяната е възможността да знаеш!".
Последно промяна от ljuboznatelna на Ное 21, '16, 16:11, променено общо 1 път.
Причина: по молба на автора
Suricactus ivanius
[img]http://media.snimka.bg/5684/017622860.jpg[/img]
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15971
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 1911 пъти

Re: Молба за помощ

Мнение от Гео, граф »

Ехаа, браво, колеги :daaa: :ieeee: ! Чудесна инициатива, сега отивам да разглеждам сайта, гласувах като админ на Хоби, след малко ще се регна в личния профил и ще гласувам и от него :nod:. От сърце пожелавам успех :stiskam: :stiskam: :stiskam: !

ПП. Ерик, помоли някой от модераторите да промени името на темата! Струва ми се, че "Молба за помощ'' не е най-подходящото заглавие за такъв проект. ''Подкрепа за науката и младите'' примерно или нещо друго такова, все ще измислиш по-ангажиращо име за тема. Това е сериозна работа, която косвено засяга всички родители, а тук повечето сме майки (и баби де ;-) ).
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Kikiricaaa
Виенско кафе
Мнения: 423
Регистриран на: Сеп 9, '14, 10:27
Местоположение: Sofia-city

Re: Молба за помощ

Мнение от Kikiricaaa »

Имате и моята подкрепа, браво :stiskam:
„ Времето, което си изгубил за твоята роза, я прави толкова важна“.
Аватар
tsany
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1412
Регистриран на: Яну 3, '11, 15:59
Местоположение: София

Re: Молба за помощ

Мнение от tsany »

:daaa:
ИРИСИ 2017
http://tzany.snimka.bg/advertising/2017.949279" onclick="window.open(this.href);return false;
libra
Наркоман
Мнения: 11646
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 98 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Молба за помощ

Мнение от libra »

Ерик,помня те,радвам се ,че си пораснал и се занимаваш с толкова смислени неща.Поздравления!
Само през фейса ли може да се гласува?
Аватар
sendi1966
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1195
Регистриран на: Апр 7, '13, 12:17
Местоположение: Хасково

Re: Молба за помощ

Мнение от sendi1966 »

Гласувах :daaa:
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Молба за помощ

Мнение от Teodora76 »

Аз също гласувах, пожелавам ви успех.

Също мисля, че заглавието на темата не е подходящо.
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2779
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 57 пъти
Получил благодарност: 135 пъти

Re: Молба за помощ

Мнение от desi_slava »

:daaa: Успех!
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Молба за помощ

Мнение от Titi »

Беше ми най-големия любимец в другия форум, Ерик. Радвам се, че отново се появи да ни разкажеш как си пораснал и с какво се занимаваш, убедена бях, че изключително дете като теб няма как да не стане човек, занимаващ се със стойностни неща. Гласувах за проекта ви.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3611
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 41 пъти

Re: Молба за помощ

Мнение от venetka70 »

Току що дадох и аз своето :syes: за каузата.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”