Селски работи

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5656
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1799 пъти
Получил благодарност: 2060 пъти

Re: Селски работи

Мнение от Тутти »

Пиши по-често, много е разтоварващо всичко, което разказваш. Кошката много кротка, ама какво да прави като е дошла чак от Южна България в източна да се радва на вълните, докато свикне ще е със синьото елече.
Много работа ми звучи това, леле…направо си машина. Но изгледа е такъв, за какъвто аз си мечтая след като гледах отдавна един филм за една писателка, която си гледаше морето и си пишеше на една пишеща машина. Живееш в красота и простор, няма какво да се добави. А както си оправна, все по-хубав ще става имота.
Нещо ако ти трябват рози, че те прочетох в друга тема, казвай, но наесен мога да ти пратя резници, сега не е времето.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7323
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 781 пъти
Получил благодарност: 1495 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ljuboznatelna »

ln_none написа: Апр 21, '24, 10:01 Познайте къде съм :hihihi:
Усетих те аз, още като пита за синята стрела ;) Насочи ли я правилно? :D
Айде, спорна да е работата, берекет и щастие да има!
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1072
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 480 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ln_none »

Тутти, Кошката всъщност е фазанчанка, а синьото елече го носи като зимува на Сандански. Тука е шапка на тояга, ходи си където си ще, най-често по върховете на дърветата :liubov2:
Работата по двора за мен си е чиста радост. И като цяло тук много се трепя, но винаги ми е приятно, и умората дори ;)
Ама ти да не реши, че тоя морски изглед е от нас? Де да беше! Не сме чак толкова близо, снимката е от Лозенец. От нас се вижда само малко синьо ;)

Люб, голям си инспектор Дюдю значи :hihihi:

Сега да ви кажа, днеска, докато си пиех вечерната биричка, съзерцавайки буйния лук, с изненада забелязах, че зеленчуковата ми градина има форма на гащи. Нищо планирано, честна дума, и аз не знам как се е е получило. Нито е правоъгълник, нито трапец, ами баш си е гащи. И не знам по фън шуй добре ли е, но веднага ми мина мисълта (с извинение), как се надявам тая година да напълня гащите :lol: Ох, простотия е, прощавайте, ама асоциация, какво да правиш :mrgreen:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7323
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 781 пъти
Получил благодарност: 1495 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ljuboznatelna »

Хахах, как ме разсмя! Покажи де! Ако откраднем идеята, после ще мерим кой най-много е напълнил гащите :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15896
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 889 пъти
Получил благодарност: 1762 пъти

Re: Селски работи

Мнение от Гео, граф »

ln_none написа: Апр 21, '24, 19:38 ... Сега да ви кажа, днеска, докато си пиех вечерната биричка, съзерцавайки буйния лук, с изненада забелязах, че зеленчуковата ми градина има форма на гащи. Нищо планирано, честна дума, и аз не знам как се е е получило. Нито е правоъгълник, нито трапец, ами баш си е гащи. И не знам по фън шуй добре ли е, но веднага ми мина мисълта (с извинение), как се надявам тая година да напълня гащите :lol: Ох, простотия е, прощавайте, ама асоциация, какво да правиш :mrgreen:
:srofl: :srofl: :srofl: Ноне, ти си неповторим, единствен по рода си терк, няма втора като теб - да създадеш неволно леха във формата на гащи си е забележително постижение :worship: .........

Обаче и Люб ме накара да се изхиля с глас :lol: :lol: :chchaa: ........
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
mariyanag
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Ное 6, '14, 12:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 114 пъти
Получил благодарност: 37 пъти

Re: Селски работи

Мнение от mariyanag »

Леле , че хубаво станало тук, хем котчета, хем сини гледки, хем и гащи - ми да даде Бог де си ги напълните тез пръстени гащи с богат урожай.
Ноне, много труд туй на две градини да се шета. Ама мерак щом има - нека да е .
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4972
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 830 пъти
Получил благодарност: 1395 пъти

Re: Селски работи

Мнение от мечтица »

Лелее,голям смях падна,все още се хиля. :lol:
Ноне, обичам да те чета :liubov2:
И аз те пожелавам да напълниш гащите колкото може повече,богат урожай да имаш :daaa:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1072
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 480 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ln_none »

Не е една леха, а цялото отредено за зарзават място ;)
ljuboznatelna написа: Апр 22, '24, 00:28 Покажи де!
Ау, искаш да ти покажа гащите си?!?! :lol: :lol:

Мариана, Мечтица, благодаря ви :tzeluvka: Друго може да няма, но мерак - винаги!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15896
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 889 пъти
Получил благодарност: 1762 пъти

Re: Селски работи

Мнение от Гео, граф »

ln_none написа: Апр 22, '24, 10:52 ... Ау, искаш да ти покажа гащите си?!?! :lol: :lol:
Нямаш избор вече - показвай :zazaazaz: :zazaazaz: ....
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2602
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 776 пъти
Получил благодарност: 762 пъти

Re: Селски работи

Мнение от Lalel4e »

Ема написа: Апр 21, '24, 10:21 Много ме кефиш с чувството си за хумор и забележителен интелект.
...
А пък на Lalel4e изобщо ...
Ауу, ‘га сте успели па и да ма одумате! :lol:
Мойте локации не са толкова неясни, обаче размъкването на луци и саксии не можете да ми го уловите! Нивгаш!! :hihihi:

+1 за интелекта и хумора на наша Ноне :liubov2:

Нонкееееее, две неща недоумявам аз докато та чета, даже три:
1. Как та пуща твоя половин толкоз за дълго, м?! Моя едва ма откъсва за седмица :x
2. Как тъй "дребна лелка", ма?! Аз си та представям голяма! Голям човек си ти, разбра ли!! Няма да дребнейш :swait:
3. Колко са ти дебели пръстите, дет’ мериш растежа на тревата с тях? :hmmm: Да не ползваш тези на котката? :lol:
ln_none написа: Апр 21, '24, 19:38 ...докато си пиех вечерната биричка, съзерцавайки буйния лук, с изненада забелязах, че зеленчуковата ми градина има форма на гащи. ...
Признах та!
ljuboznatelna написа: Апр 22, '24, 00:28 ...после ще мерим кой най-много е напълнил гащите :lol:
А тук съм вече тотален туш!! :chchaa: :srofl: :srofl: :srofl:
Почти са навих и аз да меря гащи, ама ще трябва да ги пълня в Брягово ако искам да са класирам. На вилата ще си стоят празни и СУХИ! Ох, с глас са прихилвам и аз вече...
Обаче, Люб, както би казал моя малкия "То зависи колко са ти големи гащите!" :lol: :lol: :lol:
Та, може да се наложи да ползваме инжинерските ти умения да се изчислят правилно пропорциите размер на гащите/пълнеж, за да е честна надпреварата! :lol:
Можем да си направим даже национално събитие "пълни гащи"... самопрекъсвам са :srofl:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”