"Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Публикувай отговор
mama_li

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от mama_li »

Предложението на Девина е добро и може да се използва в т.н. от мен по-сериозна част, тази с грамотите. Другата весела част, с тайните награди и номинации върви успоредно с тази. Понеже сме много потайни, в даден момент може и понякога се получава дублиране на наградите. В смисъл и двата екипа са отбелязали един и същи човек, понякога за различни неща, друг път поводът е един и същ.
И предлагам именно в частта с номинациите, сериозни и шеговити, този път да се включат нови лица.
Нини, на шестия рожден ден си имахме почетен гост, нищо не пречи тази година да имаме и официални такива :angel2: .
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Dewina »

Noel написа:Да си направим карнавал с вещерски аксесоари?Или турнир по надиграване?
Аз предлагам - модата на 50-те - 60-те години като тема на облеклото за вечерта и надиграване. Дансинг непременно! :smusic: :sdance:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Магдалена написа: Наистина-може би когато съпреживееш една поне среща с нас,ще разбереш защо толкова ревниво пазим името му! :tzvetentze:
Страх ме е да дойда, че много ще ме харесате! :stongue: Даже и тези от вас, които откровено ми споделят, че им е писнало от идеите ми и препоръчват да си седя там, където съм сега. :daaa:
Гео, граф написа: ПП. Девина, планирай от сега присъствие, момиче цветно, и то заедно с твоя Сръчко :daaa:
Кога е Рожденият ден? Аз имам отпуска първите 3 седмици на ноември. Ако варненки /недалеч от Варна, най-далеч В.Търново/ са домакини - ще мина и аз по червения килим. :smakeup:
mama_li написа:Предложението на Девина е добро и може да се използва в т.н. от мен по-сериозна част, тази с грамотите. Другата весела част, с тайните награди и номинации върви успоредно с тази.
И предлагам именно в частта с номинациите, сериозни и шеговити, този път да се включат нови лица.
mama_li, в какви kатегории да са номинациите за сериозните награди?
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Димана »

Ноелке, мила и драга. Така и така си хванала чалъма за организациите, давай, душо неуморна. За толкова пъти, ти е ясно, че има доволни и...не чак толкова доволни. Въпрос е да се съберем, да се надивеем и...да си забравим чантите! :D :D :D
Аз съм от '' момите англичанки'' на Венчето и не одобрявам новаторските неща, особено когато идват от( оф, не знам как да се изразя, за да не звуча грубо) някой, дето не е присъствал на живо на РД. Девина, мила девойко. Не се сърди, но ми се струва, че малко множко станаха правилата...Пък ако знаеш как ненавиждам правила...От пионерско време съм ги намразила и ги нарушавам с удоволствие. Девина, :tzeluvka: :tzvetentze: .
Сега за номинациите...Мисля, че е добре да има някакви категории, които да бъдат предлагани от членовете на ФОРУМА. Но ми се върти и друго в главата. Да има наблюдаваща група, или както искате да се казва, която да чете постоянно темата и да събира обисерЕни изказвания на участниците в дискусията, с цел да не бъде изпуснато нито едно ценно изказване. Категории да има, а номинираните ще се избират с тайно гласуване, ама от кого и как, не съм измислила. :hmmm:
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Dewina »

Димана написа:Пък ако знаеш как ненавиждам правила...От пионерско време съм ги намразила и ги нарушавам с удоволствие. Девина, :tzeluvka: :tzvetentze: .
С този коментар ти написа правило: този, "дето не е присъствал на живо на РД" няма право да има мнение...а идеи - съвем зле :sno: ще е тогава!
Диманa, " :tzeluvka: :tzvetoman:"
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от calico »

Девина, Диманка не каза това. Каза, че за да искаш да промениш нещо, трябва първо да знаеш какво е то, да го познаваш.
Обаче никак не пречи да се реализира и твоята идея. Така наред със запазания ни вече патент на групата организатори, ще има и още един.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Димана »

calico написа:Девина, Диманка не каза това. Каза, че за да искаш да промениш нещо, трябва първо да знаеш какво е то, да го познаваш.
Обаче никак не пречи да се реализира и твоята идея. Така наред със запазания ни вече патент на групата организатори, ще има и още един.
Четеш ми мислите, Ани! :ieeee:
mama_li

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от mama_li »

Сега си публикувам написаното още снощи
Dewina написа:
mama_li написа:Предложението на Девина е добро и може да се използва в т.н. от мен по-сериозна част, тази с грамотите. Другата весела част, с тайните награди и номинации върви успоредно с тази.
И предлагам именно в частта с номинациите, сериозни и шеговити, този път да се включат нови лица.
mama_li, в какви kатегории да са номинациите за сериозните награди?
Първите "грамоти" и "медали" подготвих за първата национална среща в Троян. Тогава се опитах да отдам дължимото уважение на хората създали това място, както и на тези, които осъществиха първите големи форумни поръчки. После за петия РД бяха следващите.
Още за миналия 6-ти РД коментирахме, че е добре да имаме няколко категории, в които ежегодно да бъдат номинирани за грамоти съфорумци. Така и не я доизбистрихме идеята.
Предлагам, първо да определим няколко категории, в които ежегодно да се отбелязват най-добрите. В темите за РЗ и за срещата в Троян, мисля, че бях писала кой за какво е награден. Трябва да ровна, за да ги сложа и тук.
Второ, след като определим категориите, да се направят номинациие, след което с гласуване тип анкета или нещо подобно да се определи победителят във всяка категория.
Димана написа:Ноелке, мила и драга. Така и така си хванала чалъма за организациите, давай, душо неуморна. За толкова пъти, ти е ясно, че има доволни и...не чак толкова доволни. Въпрос е да се съберем, да се надивеем и...да си забравим чантите! :D :D :D

Диманке, мила и драга, ама и на организаторите им се дивее. :ieeee: Затова предлагам да са поне на ротационен принцип, през някоя година. :angel2: Както се казва и Асан(организаторът) е човек :hihihi:

Давайте да определим "постоянните" категории.
Напр. Най-красива градина, най-бързо развиваща се градина и т.н. за съответната година
Вие сте ;)
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17035
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Миша »

Аз пък съм от мързеливите, дето никак, ама никак не искат да знаят какво предстои, било то и от официалната сериозна част.Нима има нещо по-вълнуващо от това да не знаеш какво те очаква зад ъгъла ? Страшно или прекрасно е то ? Не искам да се губи това усещане .Предварително обявени категории влизат в коловоза на статуквото, което мен лично ме води до потрес .Нищо не пречи да има предложения, но някак направени потайно, на лични и тайни срещи по тъмни доби например , както си е редно за една завера :nod:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Гео, граф »

Dewina написа:
Noel написа:Да си направим карнавал с вещерски аксесоари?Или турнир по надиграване?
Аз предлагам - модата на 50-те - 60-те години като тема на облеклото за вечерта и надиграване. Дансинг непременно! :smusic: :sdance:
Ами аз започнах с костюмирането още на миналия РД :angel2: . Бел не можеше да спре да цвили колчем ме поглеждаше :srofl:. Нямам претенции за дрескода, все ще измисля нещо шашаво, каквато съм си въртОглава :angelche:
Страх ме е да дойда, че много ще ме харесате! :stongue: Даже и тези от вас, които откровено ми споделят, че им е писнало от идеите ми и препоръчват да си седя там, където съм сега. :daaa: .............
Кога е Рожденият ден? Аз имам отпуска първите 3 седмици на ноември. Ако варненки /недалеч от Варна, най-далеч В.Търново/ са домакини - ще мина и аз по червения килим. :smakeup:

Можеш да се пострахуваш и че на ТЕБ много ще ти хареса, Девина :swink: ! А след като се настрахуваш, се грабвай и идвай - ще видиш, че за музика и танци нямаме ни акъл, ни желание. При 50-70-90 човека, които знаеш само като никове и мнения, няма начин да не прелиташ от маса на маса, да разчиташ баджовете на хората там и да се мяташ в прегръдките им, да питаш нещо този, да те пита друго онзи, да споделяш и спориш, да се радва душата ти на всеобщата лудост и лудница :angelche:

Иначе рождения ден на форума е на 23 ноември, но е въпрос на договорка кога точно ще го празнуваме. Все пак ако е възможно изтегли една седмица назад отпуската си :swait:. И тъй като все пак много голяма част от форума е от софиянки, пък и ние сме организаторите, досега винаги се е празнувал в София. Което изобщо не пречи да се промени, разбира се - колко му е да се вдигнем десетина коли и да празнуваме във Варна 8-) ...

mama_li, в какви kатегории да са номинациите за сериозните награди?
Сериозни награди... това пък какво ли ще да е, Девина :hmmm: :angelche: ??? Разтърсих се и ето какво открих от Шестия ЧРД (накрая на страницата) :arrow:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
mama_li

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от mama_li »

Аз пак да си кажа, а видно от цитата, не само аз


Re: ШЕСТ години Хоби кафе! 21-22 ноември

Мнениеот лалесъм » Сря Ное 25, 2015 5:46 pm
Дени, :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Няколко хартдиска са - ноелски, графски, лалеени, белисимовски, мамински, исенски .... :liubov: Мога и да пропускам някого, да ме извини, моля :nod: Няколко награди се родиха в последния момент, когато почнаха да валят номинации в самата тема за рожденния ден :nod: Примерно за Саша - до тогава не се беше писало за крилатата й фраза :D И понеже все съм в притеснение, че пропускаме някой заслужил форумен член, ми се иска преди следващото ни честване (пък може и в началото на годината още) да отворим тема за номинации в традиционните категории, както и да се предлагат нови категории. И да бъде общо форумно дело, пък после подаръците от вълшебните ръце на Ноел, Исето и другите ще са изненадата :nod:
Все пак подозирам, че Графинята знаеше за идването ти, опаковала и помъкнала тоз огромен часовник ;)


Гео, сериозни наричам тези с грамотите.
Публикувай отговор

Обратно към “Предишни общи форумни срещи”