Нашето любимо място - Emilly1212

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Lalel4e »

Я, ква мода излезе да са изповядват на 31 декември прегрешилите дето не са споделяли през годината прекрасните си снимки :aspm:
Аз залепнах за лаленцата, разбира се :liubov2: Whispering Dream при теб изглежда вълшебно! (Надявам се че правилно съм разпознала сорта)
еми, Еми, благодарим за красотата, макар и да идва на криви патерици :sevil:, надяваме се идната година да ни плакнеш очичките овреме ;)

Здрава и плодородна и натежала от цвят да е новата година за твоята градина! :sflower: :sflower: :sflower:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7294
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 744 пъти
Получил благодарност: 1357 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от ljuboznatelna »

Невероятни лалета, фантастични рози, а гледката е прелестна! Успешен нов сезон, и още повече красоти за показване!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Гео, граф »

Emilly1212 написа: Дек 31, '23, 15:30 Спирам, за да не ставам досадна, защото за един ден не се наваксва година... :D
Лелее, е ся се ядосАх :svekurva: ! Не стига, че половин година не е сложила нито едно фото за цяр детсъвика, не стига, че наминала и изсипала десетина-дваесе прекраснотии, ами и досадна била ставала :o :shock: !!! Дали да не фана да ти фърля един бой, а :gzzzzzz: :Kluc: :chokof: ???

Не се наваксва ами, как ще се наваксва, то си трябва постоянство! Макар че ми стана благо на душата от толкова свежи пролетно-летни снимки де, не мога да отрека :gush: :tzeluvka: :wooow2: ! Досаждай, досаждай, Ем :tzvetentze: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2091 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Тутти написа: Дек 31, '23, 15:45 ......А ти ще приемеш пожеланията ми да имаш много успешна, здрава щастлива година, през която редовно, много редовно да пускаш ей такива снимки, да се наслаждаваме. Твоята градина и великия Балкан с неповторимата гледка са ми любими.
Благодаря ти Тутти за хубавите думи и приемам прекрасните ти пожелания. Надявам се да има какво да показвам тази година. :liubov:
Lalel4e написа: Дек 31, '23, 15:53 .....
Аз залепнах за лаленцата, разбира се :liubov2: Whispering Dream при теб изглежда вълшебно! (Надявам се че правилно съм разпознала сорта)
еми, Еми, благодарим за красотата, макар и да идва на криви патерици :sevil:, надяваме се идната година да ни плакнеш очичките овреме ;)

Здрава и плодородна и натежала от цвят да е новата година за твоята градина! :sflower: :sflower: :sflower:
Благодаря ти за пожеланията, Зори! :liubov: Лаленцата са ми любими. Чакам пролетта само, за да ги видя...Правилно разпозна сорта, хубаво лаленце излезе, но не ме бива със съхраняването на стари луковици. Всяка година поръчвам нови. Та тази година
Whispering Dream няма да го има, но пък се надявам да има други красоти.
ljuboznatelna написа: Яну 2, '24, 22:29 Невероятни лалета, фантастични рози, а гледката е прелестна! Успешен нов сезон, и още повече красоти за показване!
Благодаря ти, Люб. :liubov:
Гео, граф написа: Яну 3, '24, 16:51
Emilly1212 написа: Дек 31, '23, 15:30 Спирам, за да не ставам досадна, защото за един ден не се наваксва година... :D
Лелее, е ся се ядосАх :svekurva: ! Не стига, че половин година не е сложила нито едно фото за цяр детсъвика, не стига, че наминала и изсипала десетина-дваесе прекраснотии, ами и досадна била ставала :o :shock: !!! Дали да не фана да ти фърля един бой, а :gzzzzzz: :Kluc: :chokof: ???

Не се наваксва ами, как ще се наваксва, то си трябва постоянство! Макар че ми стана благо на душата от толкова свежи пролетно-летни снимки де, не мога да отрека :gush: :tzeluvka: :wooow2: ! Досаждай, досаждай, Ем :tzvetentze: !
Отивам в ъгъла да се срамувам! :chokkkofa:

Гео, като гледам какви красоти показвате из темите, къде да се бутам с няколко сорта лалета, м?!? А и нищо не се случва в градината, уморих сума ти растения в тоя пек и глина...яд ме е, ама и не се отказвам. Все искам да се получи нещо, купувам, садя, пробвам...
Надявам се да има какво да показвам тази година и обещавам да съм по-редовна.

Благодаря на всички, които харесаха снимките! :liubov:

Ето един скорошен залез над града, беше зашеметяващ на живо

Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2091 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Тази вечер небето беше едновременно страховито с тези тъмни облаци и невероятно завладяващо красиво!
На живо беше прекрасно!

Изображение

Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7294
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 744 пъти
Получил благодарност: 1357 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от ljuboznatelna »

Наистина невероятно!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Мария Николова »

Еми, фантастично е небето в цвят лилав! :sheart:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1730 пъти
Получил благодарност: 1961 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Тутти »

Вълшебство е това небе. Емили, много красиво в това любимо ваше място.
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2091 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Миналата година качих лаленцата по Коледа, тази година реших, че трябва да е преди Великден! :D
Така дълго чаканата пролет дойде, карайки ни да се чудим пролет ли е или направо лято. Горещо е, земята е суха и чакам с нетърпение дъждец, но пък голяма радост ми е, че вече имаме капково напояване. Похвалвам ММ, да ми е жив и здрав! :liubov:
Пролетните цветенца бързо преминават и прецъфтяват, макар да ми се искаше бавно и дълго да им се наслаждавам. Мрън не мрън, това е; хубавото е, че нямаше внезапни застудявания, както почти всяка година досега.
Няма да показвам първите цветенца, но започвам с новите зюмбюли Aqua и China Pink. Искам да имам още зюмбюли, имам стари, но са ми малко, прекрасни са.

Изображение

Първите лаленца бяха невадените Salmon impession, много бързо прецъфтяха, но са си чудни.

Изображение

Новото симпатично малко лаленце kaufmanniana Serano

Изображениеe85 ethanol gas stations near me

(публикувам, че един път вече изчезна всичко, и продължавам)
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2091 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Продължавам с останалите лаленца
Foxtrot

Изображение

Микс, подарък от приятел, който живее в Холандия

Изображение

Apricot Foxx

Изображение

Красивото Akebono

Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”