За нова практика на модериране и подредба на форума

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Заключено
Deleted User 1445

Re: За нова практика на модериране и подредба на форума

Мнение от Deleted User 1445 »

Tanet написа:
wenche написа: Опитвам се да проумея, защо продължаваме да пишем в тази тема и все повече си мисля, че то е за да научим нещо повече за себе си, а не заради Девини.
:tzeluvka: :tzvetentze: :gush: :tzeluvka: :tzvetentze: :gush:
Ей на, ако не беше тази тема нямаше да науча колко е музикална Нинката - пардон Nini :hihihi: :tzvetentze:
Кестенче откога се чудя къде се губиш :tzeluvka: .
Ся отивам да намеря Майлс, че да си оправя тоналността :mrgreen:
:tzeluvka: :tzvetentze:
А с Майл няма да ти се получи много :tzeluvka: пробвай Ела :tzvetentze:
d_vitanova
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1315
Регистриран на: Сеп 26, '10, 22:57
Местоположение: София

Re: За нова практика на модериране и подредба на форума

Мнение от d_vitanova »

Гледай сега какви сте /сме ;) / лигли :lol: :lol:

Нарочно го правите , нали? Бъра-бъра празни сладки приказки и....веселие! А хората искат правила!

Девина /е няма да ти пиша ника на латиница, не ми е удобно!/, скъпа, тук е така...Циганийка малко.

Но пък е хубаво. Поостани, поопознай ни, отпусни си душата - може и да ти хареса :tzeluvka: /И емотикона няма да махна - харесва ми!/

Обичааам ви всичките, ей!
лалесъм

Re: За нова практика на модериране и подредба на форума

Мнение от лалесъм »

Само да напомня на момичетата, които
zeleno написа:сега сядам връз една кофа и кротко си зачаквам бан-а
, че трябва задължително да подберат ПЛАСТМАСОВИ КОФИ :lol:

Аз не съм имала бан, не съм била и в други форуми и малко съм се чудела като някой казваше, че това място е изключително или когато приятели са възкликвали - Ама какъв е такъв твоят форум, без модератори, без контрол,.....
Обаче като прочетох правилата на Девина и почна да ми проблясва :idea1:
wenche написа: Опитвам се да проумея, защо продължаваме да пишем в тази тема и все повече си мисля, че то е за да научим нещо повече за себе си, а не заради Девини.
:tzeluvka: :tzvetentze: :gush: :tzeluvka: :tzvetentze: :gush:
Девина, благодаря ти, мила, че отвори широко очите ми и оцених нещата преди да съм ги загубила, както е по правило :tzvetentze:
Всички вие, които сте създали това място - благодаря ви, че ни позволявате да бъдем извън матрицата :tzeluvka:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: За нова практика на модериране и подредба на форума

Мнение от milena02 »

А къде ще се смеем и забавляваме при тези правила? Ми че то няма тема, в която да са "подходящи" половината истории, които са ни докарвали истеричен кикот и са влизали във фолклора тук. Къде да разкажа, примерно, как се развива романсът с "комшията с лопатата"? В тема "земеделски сечива"? Но то пак няма да е "уместно" и ще ме изпъдят. А пишман-градинарските си неволи къде да споделяме? Къде Лени да разкаже как баба й изяла луковиците? В темата за лалетата? И хоп - наказание, понеже нямало връзка. Всички тези лакърдии, които ни веселят постоянно, изтичат ей така помежду другото в произволна тема, докато си бъбрим и обменяме информация. Ако това се премахне, ще изтрием всяка усмивка от лицето на форума.

Има едно много интересно правило за успеха на една медия (всеки форум е вид медия). А именно: да говори на езика на своите читатели. Книжовен - да, но и адекватен - също. Не може да използваш една и съща лексика и едно и също оформление, ако издаваш политически вестник, детски седмичник, списание за тийнейджъри, клюкарски таблоид и медицински алманах. Всички тези издания ще ориентират стилистиката си по профила на аудиторията си. Така че ние, читателите на този форум, сме наложили формата и езика, на който да общуваме един с друг и очевидно това работи, тъй като се увеличаваме постоянно. Ако имахме отлив на членове, бих се разтревожила, че нещо не е както трябва. Но нови хора идват и което е по-важно - остават, непрекъснато. Според мен всяка една промяна, освен ако не касае чисто технически улеснения за по-бързо ориентиране или пък регистрация (макар да не виждам необходимост), би била изкуствено ограничаване на комуникацията. А това ще е фатално.
elena kirilova

Re: За нова практика на модериране и подредба на форума

Мнение от elena kirilova »

не искам да се променя това място
то ми е скъпо точно защото нямам ограничения
можем да шлифоваме някой неща ,като повторното постване на N броя снимки
това ,да

Миленка :liubov: :tzeluvka: :tzeluvka:
как ме разсмя с тия луковици :lol:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1356 пъти

Re: За нова практика на модериране и подредба на форума

Мнение от ljuboznatelna »

Аз пък ви чета и се чудя как на възрастни разумни хора им мина през ум, че форума ще се променя? От това, че някой имал някакво различно виждане за него? Наистина ли? :shock: И наистина ли смятате, че никъде другаде хората не си говорят по този начин? Говорят си и още как. И се събират, и създават приятелства. И искри прехвърчат,разбира се, общо взето нормални работи. И правила някакви си имат, и това не ги ограничава. Ама разходете се и другаде, вижте, попийте най-доброто, не виждайте само лошото. Естествено е всеки да си има любимо местенце и да си го брани, ама от едни предложения само толкова сарказъм и отричане.... :snif:

Предполагам, че "правилата" не биха били точно такива, ако Девина не се почувства толкова обидена от самото начало. Поровете се в мненията ѝ, опитайте се да я опознаете, Аз също не я познавах, освен от нейната темичка за градината. Но покрай тази тема прочетох много и съм очарована от нея като човек.Затова някои мнения тук ми изглеждат още по-грозни. :snif:
lera62
Кана кафе
Мнения: 561
Регистриран на: Мар 30, '15, 21:01

Re: За нова практика на модериране и подредба на форума

Мнение от lera62 »

Нямам време да пиша по другите теми,но тази си заслужава! Форумът е прекрасен такъв,какъвто е и на мен много ми харесва,дано да няма промени!Свободата е най-важното и скъпо неща на този свят,да не я губим! :tzvetentze:
troll

Re: За нова практика на модериране и подредба на форума

Мнение от troll »

Аз се регистрирах у най-големия бг форум и ся пиша там.
А се газирах от заявленията, че темата е изчерпана.
Така е за членове на форума, дето са ограничени.
Да се коментира Девина, а не нейните предложения си е жив спам и трябва модераторство, ма туй е на друго място.
Това е форум!
А че вие покрай него сте си направили общество е друг въпрос.
Никой не иска да ви разруши обществото, но и форума трябва да върви.
Ще разберете някой ден за кво говоря може би.
:mrgreen:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17035
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: За нова практика на модериране и подредба на форума

Мнение от Миша »

Никой не иска да ви разруши обществото, но и форума трябва да върви.
Троле, много те харесвам, макар често да не съм съгласна с теб , и те приемам за неделима частица от нашето общество/форум, просто ти си част от тъмната страна на обществото ни по съвсем явна и единствена причина, физиологично троловете не могат да виреят на светло :hihihi: Но колкото и да се дърпаш и да се опитваш да се разграничиш от нас, ти чисто и просто си генетично свързан с нас , тъй си върви митологията, слънчицата блестят денем, троловете тролят нощем, всяко създание си има точно определен час на изява и не може да излезе от рамката си , но и не може да живеят едни без други, едното изпъква на фона на другото и взаимно се допълват :nod: така че мястото ти е тук , в нашето общество :tzeluvka: А относно обидените, в този форум често надделяват емоциите и нещата се взимат навътре без някаква кой знае каква причина, но това е хубавото на емоционалните хора, могат да прощават и да продължат начисто напред, с леко сърце и с готовност отново да се раздават , нали така ? Можем да спрем да правим обидени муцунки и да се смеем отново , такава ни е природата :nod:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: За нова практика на модериране и подредба на форума

Мнение от Мария Николова »

ljuboznatelna написа: Предполагам, че "правилата" не биха били точно такива, ако Девина не се почувства толкова обидена от самото начало. Поровете се в мненията ѝ, опитайте се да я опознаете, Аз също не я познавах, освен от нейната темичка за градината. Но покрай тази тема прочетох много и съм очарована от нея като човек.Затова някои мнения тук ми изглеждат още по-грозни. :snif:
Адашче, защо изместваш дискусията извън рамките на предмета на дискусията - предложенията за създаване на правила - към личността на Dewina?
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Заключено

Обратно към “Технически проблеми и предложения”