Капалъ чарши или пазарчето на кафе.

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Deleted User 2919

Капалъ чарши или пазарчето на кафе.

Мнение от Deleted User 2919 »

Обещах, отворих пазарчето..Предлагайте.Купувайте. На предложеното слагайте ден и година на предлагането, и ако стоката свърши, пишете после, че я няма вече или кога ще имате. да не будалкате хората :D . Тъй де.. :dovolen:
Или например има ли промоция в магазина или в разсадник, тук слагайте, ще я купят..
Кой ще ми предложи ириси 'Cajun Spices' , 'Red at NIGHT' и . кемпфер (пурпурен), зюмбюл воден. И иглолистно, растящо само до 1,5 м.!? Слагам датата на търсенето 3 май 2016. Ако намеря, ще ви се обадя да не ви будалкам. :dovolen:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31884
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1233 пъти
Получил благодарност: 3122 пъти

Re: Капалъ чарши или пазарчето на кафе.

Мнение от Мария Николова »

:shock:
:idea1: http://forum.hobbykafe.com/viewforum.php?f=32" onclick="window.open(this.href);return false;
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Deleted User 2919

Re: Капалъ чарши или пазарчето на кафе.

Мнение от Deleted User 2919 »

Мария Николова написа::shock:
:idea1: http://forum.hobbykafe.com/viewforum.php?f=32" onclick="window.open(this.href);return false;
Мария, цитираното( http://forum.hobbykafe.com/viewforum.php?f=32" onclick="window.open(this.href);return false; ) е за регистрираните, а моето е за всички посетители на форума, то е свободно в интернета, това разширява въможностите за продан от хората, защото се лови в интернета . Който от гости на форума иска за продаде нещо или да купи , ще се регистрира, На пазарчето може да се отвори и Подарявам, но на Капалъ чарши никой не подарява :snif: Но цената може ще постави Нула лева :dovolen: . Тъй де.. :dovolen:
Вие да не се познавате лично по срещите с НаталиЯ, тя е също от Нова Загора..? :hmmm:
Deleted User 2919

Re: Капалъ чарши или пазарчето на кафе.

Мнение от Deleted User 2919 »

Заменям коренче жълта малина за коренче тайбери. Имам жълтата малина, искам тайбери.4 май 2016. Добре, ако е от Варна, за да не ползвам ЕКОНТ.
Deleted User 2919

Re: Капалъ чарши или пазарчето на кафе.

Мнение от Deleted User 2919 »

Търся вечно зелено ARBUTUS — Земляничное дерево, земляничник... приемам съвети по отглеждането му. 4 май 2016г
apis
Баш кафе майстор
Мнения: 2323
Регистриран на: Мар 1, '13, 23:41

Re: Капалъ чарши или пазарчето на кафе.

Мнение от apis »

И ще получиш всичко друго,но не и това което ти е необходимо.
Наскоро имах такава пратка.
Deleted User 2919

Re: Капалъ чарши или пазарчето на кафе.

Мнение от Deleted User 2919 »

apis написа:И ще получиш всичко друго,но не и това което ти е необходимо.
Наскоро имах такава пратка.
:shock: Е, аз и в разсадник на Незабравка ще ходя и при Павлина, но те мълчат..коспирация? :hmmmmmm: или игнор.. :hmmmmmm: Незабравка преместила се, аз на старото и място ходих вече..лутах се, лутах се..
Ами по ОЛХ купих резниците на мушкато, уж кралски, сега цъфтят :D :D :D ..Наши са, дворски, дворянски тоест.. :D :D :D Е, все пак елитни, дворянски..После купих, май в Бриколаж , вече две кралски, истински, къткам ги, пазя, дано да размножа..
apis
Баш кафе майстор
Мнения: 2323
Регистриран на: Мар 1, '13, 23:41

Re: Капалъ чарши или пазарчето на кафе.

Мнение от apis »

След доста убедително потвърждаване,плащане заедно с наложен платеж,имаш пратка с неясно съдържание.
Deleted User 2919

Re: Капалъ чарши или пазарчето на кафе.

Мнение от Deleted User 2919 »

artist написа:Елмаз :tzvetentze: ,за да не са само сини :D .... няколко различни цветови комбинации ;) :daaa: :angelche:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Честит празник на всички! :tzvetentze:
Защо не продаваш? Все едно ирисите задължително да се разсаждат през 2-3 години..Хайде , ще купуваме.Ела на Капалъ чарши.. :dovolen: Аз ще купя няколко бройки. За мен трябват розовите, цикламените и кремавите.., защото купих уж розови и бели,а сега цъфтят и само бели са..Сини имам..Обяви за продажба, ще купим ....
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: Капалъ чарши или пазарчето на кафе.

Мнение от botan »

Алина, който иска пазарлък без регистрация има сайтове за безплатни обяви. Стараем се да не превръщаме форума в битак. Има цели два големи раздела за покупко-продажби и подобни теми в други раздели не са нужни.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”