Жената и вибраторЪт.

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
dal

Re: Жената и вибраторЪт.

Мнение от dal »

троянски , сто кила , 193 см и спре ли да работи го гоня-предупреден е;

а ти какво направи за крайно нуждаещите се около теб-колко живота спаси?! :mrgreen:
Аватар
Oponent
Кафе с мляко
Мнения: 228
Регистриран на: Фев 10, '10, 11:42

Re: Жената и вибраторЪт.

Мнение от Oponent »

johnstalker написа:Dal, не измествай темата, ами кажи ти какви батерии ползваш? :hmmm: :mrgreen:

Или вече се снабди с екологичен и го навиваш с манивла?! :hihihi:
Аз съм поръчал четиритактов с вътрешно горене и катализатор.
Ако не върши работа ще го заменя за дизел :angelche:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Жената и вибраторЪт.

Мнение от johnstalker »

Троянските вибратори никога не засичат. Добър избор си направила! :mrgreen:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Жената и вибраторЪт.

Мнение от nel4o »

Чудна тема сте спретнали - образователна и поучителна (ето тук ми липсва емотикон от Скайпа, апропо, Джонка, ти кво направи по този въпрос?)

:ieeee: :ieeee: :ieeee:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
Oponent
Кафе с мляко
Мнения: 228
Регистриран на: Фев 10, '10, 11:42

Re: Жената и вибраторЪт.

Мнение от Oponent »

johnstalker написа:Троянските вибратори никога не засичат. Добър избор си направила! :mrgreen:
Троянските ползват висикооктаново гориво :D
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Жената и вибраторЪт.

Мнение от johnstalker »

nel4o написа:Чудна тема сте спретнали - образователна и поучителна (ето тук ми липсва емотикон от Скайпа, апропо, Джонка, ти кво направи по този въпрос?)

:ieeee: :ieeee: :ieeee:
Ами ще подновя подписването на петицията! :mrgreen:
Голем Бел Нико
Дълго кафе
Мнения: 149
Регистриран на: Дек 29, '09, 16:00

Re: Жената и вибраторЪт.

Мнение от Голем Бел Нико »

Ето малко майтап относно вибратори:

Един ден преди години аз и две приятелки от нямане на какво отидохме да гледаме какви чудесии имат в един секс магазин. След като обиколихме рафтчетата отидохме да приказваме със продавача, нали само убиваме времето.

Питаме го:

- Кой вибратор ама най-много се продава?
Той вика:
- Ето тоя тук с перли вътре. Като се включи моторчето и всичките тия топчета някакси се омесват и придават някакво особено чувство. Не съм жена не знам как се усеща но тоя най-много се продава.
Едната приятелка вика:
- Дай тука да пипна.

Пипа, гледа, натиска копче. Гледката е като пластмасови топчета бавно се размесват под прозрачна мека гума. Тя вика:
- А да, виждам, това може да е хубаво.

Продавача казва:
- А да, има и дистанционно, ето тук, пробвай.

Дава ни едно малко дистанционно. Приятелката натиска едно копче. И леле! Като се разтресе оня ми ти вибратор! Един шум едно стерео направо! Дигнах поглед, а то какво? Всичките роднини на тоя модел вибратор се тресат в опаковките окачени по стената зад продавача. Той вика:

- Е да, всичките работят на една вълна. С едно дистанционно всички сработват.

- Еха, - казва приятелката - значи с едно дистанционно може голямо парти за всички да стане, а?

Продавача с муси, вика:
- Абе тука по няколко пъти на ден ми се случва тоя разговор. Ше ме разберете отначало се хилех, сега е мало отегчително като почнат да скачат тия ми ти гуменяци по стените. Но все пак помага на продажбите.

Не взехме нито един обаче. Те бяха отворени момичета, вибратор не им трябва. След 2-3 години една друга позната ми каза че като си взела от тоя вид вибратор и не я свъртало да дойде края на работния ден да си иде в къщи. Каза че направо зарязала мъжа си в смисъл секс заради този вибратор. Показа ми го дори, но не го поддържаше чист та се отвратих. И после като си свали и ботушките и чорапките и моментално изключих на тема секс.

Поуката от цялата тая история е - чистотата е прекрасно нещо.

--Николай
Последно промяна от Голем Бел Нико на Фев 11, '10, 20:15, променено общо 1 път.
Голем Бел Нико
Дълго кафе
Мнения: 149
Регистриран на: Дек 29, '09, 16:00

Re: Жената и вибраторЪт.

Мнение от Голем Бел Нико »

johnstalker написа:Мда.. нищо нема да откривам тогава. Ще оставим нещата така както са. А вече има даже и еко-вибратори.

Ирландска фирма е разработила първия екологичен вибратор без батерии в света, съобщи Франс прес.
Основателите на фирмата-производителка "Кандън ентърпрайсиз" Крис и Джанис О'Конър твърдят, че новата секс играчка е екологична.
Вибраторът Earth Angel функционира с помощта на механизъм, който се навива с малка сгъваема манивела, скрита в основата му.
Достатъчно е да разгънеш манивелата и да я завъртиш няколко пъти, увери Джанис О'Конър. След 4 минути е произведена достатъчно енергия за 30-минутни максимални вибрации, допълни тя.
Вибраторът е произведен изцяло от материали, които се рециклират. Вече са продадени около 1000 "екологични вибратора" Earth Angel. БТА

Ето и клипче тук.

Да да! Като бяхме малки имахме един лаф "самое***чка с педали". Това френското си е направо кражба и обир на гениалната детска българска идея!

--Николай
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Жената и вибраторЪт.

Мнение от johnstalker »

Българката, Нико.. е доста задръстена на темата секс и всякакви подобни секс играчки. Интересното е, че всяка (или почти) всяка жена в зряла възраст (около и над 40) ревниво отхвърля една подобна тема за дискусия. Тя ще отсече, аз си имам жив вибратор или на мен такива неща (секс играчки) не ми трябват. Тя (българката) тайно ще се надява един прекрасен ден някой да и подари един такъв гумен приятел за да престане да си тормози мъжо.
Виж навремето каква професия са си измислили тези двамата изобретатели.. много яка. В наше време нещата са май почти на същото дереже.. като през 1880-та. Редовно попадаме на хистерясали жени, плюещи по мъжете си и отхвърлящи една такава подобна идея за разхистерясване. Българката не е отворена и разкрепостена жена, тя страда от скрупули... а в следствие на това страдат и българските мъже. :twisted:
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Жената и вибраторЪт.

Мнение от 5ia »

И как точно страдате? Щото аз го разбирам, че предпочитате да си бръмчим с вибраторите, а не да ви изтезаваме с някой и друг полов акт.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”