Блокиран вход към форума

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
dal

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от dal »

bimbargo написа:Аз имам проблем с непрочетените. Изобщо не ме праща на непрочетени - просто на някаква страница от темата, но там няма нови мнения.
абе аз имам цел перманентен бан , па не го повдигам на въпрос ;трай и стига хленца, че и каквото имаш ти е в повече :hihihi: :lol:

как си , патенце? :liubov:
Аватар
bimbargo
Дълго кафе
Мнения: 103
Регистриран на: Дек 13, '09, 05:38
Обратна връзка:

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от bimbargo »

На мен принципно не ми е проблем. Просто е проблем на форума. И явно на теб Dal. :hihihi:
По-добре мразена личност, но личност!
FlowersNet.info / emil.bimbargo.com
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от lila »

Ти май ще почнеш да пишеш повече тук, отколкото в собствения си форум, а? :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Аватар
bimbargo
Дълго кафе
Мнения: 103
Регистриран на: Дек 13, '09, 05:38
Обратна връзка:

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от bimbargo »

Боже! Ама вие двете да не сте на смени??? :lol: :lol: :lol:
По-добре мразена личност, но личност!
FlowersNet.info / emil.bimbargo.com
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от lila »

На кой му е жал за тебе :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Аватар
bimbargo
Дълго кафе
Мнения: 103
Регистриран на: Дек 13, '09, 05:38
Обратна връзка:

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от bimbargo »

:?: :?: :?:
По-добре мразена личност, но личност!
FlowersNet.info / emil.bimbargo.com
dal

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от dal »

bimbargo написа:На мен принципно не ми е проблем. Просто е проблем на форума. И явно на теб Dal. :hihihi:
ако не сме аз и лила няма кой та види че си жив , ами радостен бъди и си гледай твоите проблеми , че като те гледам крадеш чужд акъл и труд и го пускаш като втора серия -собствено издание; забелязала съм , че цъфнеш ли тук и веднага потребителки с лабилни нерви вампирясват , отборно явно решавате задачи :dovolen:
не иска да ми махнеш бана за един дообед поне , голямо си шубе :hihihi: :hihihi:
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от ptiholov »

Дал,и да не иска да ни маха бановете,няма значение.То и без това няма какво да се чете вече във неговия форум,особено след като изгони хората,които пишеха.Но поне да си признае кои хора са баннати,за да знаят другите потребители,защото разбрах,че са ми писали на лични и са ме търсили,но тъй като не знаят че нямам достъп до форума се чудят какво става с мен.Все пак успяха да ме намерят,и вече са регистрирани в този форум. :lol: :hihihi:
dal

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от dal »

ptiholov написа:Дал,и да не иска да ни маха бановете,няма значение.То и без това няма какво да се чете вече във неговия форум,особено след като изгони хората,които пишеха.Но поне да си признае кои хора са баннати,за да знаят другите потребители,защото разбрах,че са ми писали на лични и са ме търсили,но тъй като не знаят че нямам достъп до форума се чудят какво става с мен.Все пак успяха да ме намерят,и вече са регистрирани в този форум. :lol: :hihihi:

този корнишон ситен и душица смотана на теб за хибитата , на блу за статиите и на нептун за клематисите трябва ви бие капа поне още 20 години , а не да ви преименува темите с опита акъла и инфото , все едно не ви е имало....
колкото до бановете-всички знаят , и подред като ги шутира някой модератор че кихнали гръмко и си намират мястото.
Аватар
bimbargo
Дълго кафе
Мнения: 103
Регистриран на: Дек 13, '09, 05:38
Обратна връзка:

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от bimbargo »

Не сте добре! :hmmm:
По-добре мразена личност, но личност!
FlowersNet.info / emil.bimbargo.com
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”