Приключенията на Тити дългото чорапче

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Публикувай отговор
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от libra »

Тити ,чак сега разбрах,че си Людмила,не съм и подозирала,че имаш име,различно от Тити!
Блогът ти е оформен много добре,хубаво разказваш и всеки път те чета с удоволствие!Успех!
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3732
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 26 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от макс »

Тити много хубаво разказваш и пишеш чак се заплеснах и ааааа все едно бях там,много ми хареса :daaa: :daaa: :daaa:
Бравоооо че ни разхождаш по хубавите местенца където ходиш благодаря ти :tzeluvka:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от Titi »

libra написа:Тити ,чак сега разбрах,че си Людмила,не съм и подозирала,че имаш име,различно от Тити!
Разсмя ме с глас :lol: :lol: С теб се познаваме от сто години, децата ни май бяха гаджета в четвърти клас :lol: :lol: Но толкова ми е лепнало второто име - Тити, че и ММ, и дъщеря ми често се обръщат така към мен. А аз си го обичам като рожденното.

Макс, Ели, Дива, Гео, Либре :tzeluvka:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
denitsavm

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от denitsavm »

Титиии :ieeee: Винаги много съм харесвала увлекателните ти пътеписи :liubov: Ще чета с удоволствие блога ти!
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от Албена »

Тити ,благодаря за хубавото чувство,което ми подари с тази вълшебна приказка. :tzvetentze:
И не забравяй да ни пускаш линкове към следващите си вълнуващи приключения .
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10114
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 373 пъти
Получил благодарност: 1037 пъти

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от МГХ »

Тити ,не познавам тази страна и ми беше много интересно. :daaa: Разказваш увлекателно,а кралят/принц ли или крал/ е направо красавец. :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от ravik »

Titi написа:
libra написа:Тити ,чак сега разбрах,че си Людмила,не съм и подозирала,че имаш име,различно от Тити!
Разсмя ме с глас :lol: :lol: С теб се познаваме от сто години, децата ни май бяха гаджета в четвърти клас :lol: :lol: Но толкова ми е лепнало второто име - Тити, че и ММ, и дъщеря ми често се обръщат така към мен. А аз си го обичам като рожденното.
Хи-хи. :lol: :lol: :lol:
Тити, единият ми мъник и той се е самокръстил Тити и упорито ни поправя, че бил Тити, а не нещо друго :lol: - имаш си малък адашчо. :)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от Titi »

Ако сте от хората, които смятат, че Санторини е една скъпа дестинация, място за щастливци, имащи пари за харчене, то в новия ми пътепис "До Санторини с нисък бюджет" развенчавам този мит. Може подробно да прочетете как да се насладите на едно от най-красивите места, които сте виждали някога през живота си за толкова пари, колкото ще похарчите и на нашето Черноморие.

Хайде, сезона едва сега започва и Санторини ви очаква: http://titidulgotochorapche.blogspot.co ... uscomments" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
bettyna1
Виенско кафе
Мнения: 310
Регистриран на: Окт 24, '11, 18:50
Местоположение: Нюрнберг

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от bettyna1 »

Титиииии :sheart: БЛАГОДАРЯ! Отдавна въздишам по Санторини.
Много увлекателно разказваш, а снимките са ... разкош!
Благодаря още веднъж за разходката. Дано и аз някой ден :dovolen:
"Ако се съмняваш, направи още една крачка напред!"
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2775
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 116 пъти

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от desi_slava »

Толкова сладкодумна разказвачка си Тити :D Благодаря ти и за това пътешествие :tzvetentze: Чакам продължение.... :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”