Аксиомите на Dal

Модератор: scleri

Публикувай отговор
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от lila »

dal написа:мъжете са заменими , парите са въпрос на организация , колите са битовизми
ангели няма, демони няма, сами сме си ада рая чистилището ,и отгоре една природа за баланс световен
обичайно жените се раждат с всичко нужно им по тях накичено
духът на жената е всичко
сексапилът-останалото :daaa:
На това само АМИН мога да кажа :sbear:
Аватар
Arida
Виенско кафе
Мнения: 434
Регистриран на: Мар 8, '10, 11:35
Местоположение: София

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от Arida »

:daaa: А аз останах бе дъх,като го прочетох!!! :daaa:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от nel4o »

dal написа: Истината е обаче , че мъжете са гари , някои доста тревясали и разнебитени. Няма незаменим мъж
По природа жената може без съпруг , без мъже дали може е темперамент и въпрос на вкус , а понятията съпруг и мъже почти не се покриват. (
Едно нещо е толкова важно , колкото внимание му обръщаш, а мъжът с главно Ъ е твърде нестабилен пилон , за да послужи за темел на един женски живот и битие. Ако не е болен ще кръшка , ако не кръшка ще играе комар , ако не-ще пие , ако не пие ще бие , ако всичките тези пък не-няма да му става патката и пак голема проблемация. Рани куршумени са те :mrgreen:
:syes:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
naa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1542
Регистриран на: Яну 16, '11, 13:12

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от naa »

lila написа:Аксиомите на Dal чакат опровержение :hihihi:
Тези "аксиоми" са наблюдения за това, как двукраките са дошли до образ и подобие на маймуната и че двукраките не са нищо друго, освен разрушителни типове.
Човек или твори, или руши - трето положение няма.

Разрушителни типове са едно 95% от човековидните екземпляри - някои блеят, други лаят, трети пълзят, четвърти гризат,

хора много, човеци малко.

Останалите 5% са опровержението и това са хората с влечение към растенията.
------------------------------------------------------------------------
http://shtastie.snimka.bg/nature/juni2013.797618" onclick="window.open(this.href);return false;

Чисто е не там, където чистят, а там, където не цапат.
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от verji »

:sclap: :sclap: :sclap: naa !
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от Гео, граф »

dal написа: ... това лале може да доведе до рев даже рембранд и да травмира некоя романтичка :mrgreen:
:ssmiah: :ssmiah: :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от lila »

naa написа:
lila написа:Аксиомите на Dal чакат опровержение :hihihi:
Тези "аксиоми" са наблюдения за това, как двукраките са дошли до образ и подобие на маймуната и че двукраките не са нищо друго, освен разрушителни типове.
Човек или твори, или руши - трето положение няма.

Разрушителни типове са едно 95% от човековидните екземпляри - някои блеят, други лаят, трети пълзят, четвърти гризат,

хора много, човеци малко.

Останалите 5% са опровержението и това са хората с влечение към растенията.
Според мен тези с влечение към растенията са от блеещия типаж :hmmm:
Същността на Човека е хищническа naa, той е на върха на хранителната пирамида.
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от Diyana »

Още, още... :ieeemyzh: Що спряхте... :?: На Дал бисерите не са секнали...нема начин!!!Спуках се от смях, после минах през фаза на размишления, после пак се спуках от спях... :lol: Тая Дал равна няма...наричам я ДАЛ - по ник, въпреки големия ми респект...В началото преди да се регистрирам четох няколко нейни мнения и си казах...Малее тва ще да е севернячка...и ей го на...не само севернячка ми и градска ми била - плевенчанка...люто, лютооо :mrgreen:
Аватар
Elyza
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1717
Регистриран на: Сеп 15, '10, 23:18

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от Elyza »

Аз след половин час търсене, намерих едно мнение Далско, което ме разсмиваше месеци наред, когато се връщах пак да го чета. Не е аксиома, но съдържа истини от Нея за самата Нея. Темата е за клематисите, обръщението е към Лизи. :lol:

"Скъпа Елизабет , /иде от лизиантус на английски / та , Скъпа Елизабет , вашата покорна дружка дал снима с Никон Д 60 , но никаква техника не може да прекърши нейната липса на търпение , прецизност за неща , които по скоро са бенгалски огън емоция , отколкото вулканичен кратер на постоянен интерес.
давам пример като за средни кубици силикон и мозък :
Сутринта , понесена на крилете на сутрешния бриз /в плевен бризът е като тротоарна плочка , обичайно насветляна и гореща/ та понесена от ранното утро птички пчелички и виещи по булеварда тролеи спомени по отминалите лястовици и онзи загадъчен мъж /тва па от къде излезе / слизам долу в градината да видя вчерашното божество щорми рейнбоу да не би да е сменил цвета в оранжова резеда докато аз безотговорно спя , наместо да клекна до него с някоя ПТС на БНТ . И какво мислиш? Некакъв смачкан масур с цвят наотминаваща синявица...и всичкото това направо някак ми напомня 11 минути по Поуло Куелю , тва е оня дето пише психоанализа за манекенки и т.н. "


Та от Дал съм научила най-ценната обобщена информация за розите, поднесена по този неповторим начин. И никога няма да си купя "Блу моон"-роза тип топола :nod:
Надявам се да не сърди :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от Мария Николова »

А ето Dal кандардисва ту Холандето, ту Господ:


dal написа:
Ваньо , ако четеш тука , кака -пращай розите стига се повърта , че дойде банго васил :lol:
Vanya, als je hier leest, zuster, stuurde rozen genoeg om te gooien die bij Bango Vasil ....

gyulcem отговаря:
Доколкото разбрах от писмото му, розите трябва да са на път и след 3-4 дена да са тука .

Dal едва одържа фронта:
ми не мога вече , едвам одържам зимата да не дойде , одеве господ вика -ша ма ядосаш и направо ще разпролетя , бах ваще рози
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Загадки, мистерии, парадокси в науката”