За форума

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: За форума

Мнение от Noel »

Да :nod:
Както винаги Трол синтезирано е дал разбор на събитията :tzvetentze:
Всъщност ние сме общество,трябва само да се наименуваме Българско градинарско :daaa:
И е хубаво да го направим.Миналата година Дал започна да качва снимки от нашите градини в чужди сайтове и имаше лавини от лайкове :D
И има с какво да се гордеем,но като че ни липсва самочувствие...
И градини пейзажни имаме,и хора с невероятни колекции любителски,и селекционери имаме...но най-вече човещина.
Какво е нужно да се титолуваме?И защо да не го направим?
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: За форума

Мнение от Димана »

Писах, писах, натиснах неправилния бутон и... :ufff: :ufff: :ufff:
В резюме...Искам да запазим духа на форума. За някого може да е ел.магазин, ама за мен и за много други не е. Не знам как ще подейства превръщането ни в дружество, или както искате му казвайте...Малко съм инертна към новостите, ама ще ги приема и няма да се откажа.
За поръчките и не само...Стига сте яли организаторите. Никой не е дошъл да ви моли да се записвате в негова поръчка. Всеки от нас си избира какво и къде да поръчва. На когото не му понася, да се изнася...Стара "мъдрост". Правете си самостоятелни поръчки, като ви се видят много 70-те стотинки или левче за разпределяне. Давайки поръчка си знаем, че и риск носим. Ами претенциите ни...Днес едно, утре друго, вдругиден трето, съвсем различно... :svekurva:
Чакам вариантите за развитие на форума, формулирани от Трол. :tzvetentze:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: За форума

Мнение от ravik »

troll написа: И трябва да се дигне сайт, на който тоз форум да е част.
Аз мога да отговоря по тази част. Предполагам част от хората помнят (или поне така се надявам ;)), че начална страница имаме/имахме. Пиша имахме, защото в момента временно съм я спряла - мисля, че бях писала за това - накачихме едни вируси с едно от приложенията и понеже нямаше как да се оправи бързо, временно я спрях. Пиша и имаме, защото съдържанието си е налично, базата данни не съм я изтрила.
Към момента преди миграцията към виртуален сървър няма много смисъл да се инвестира време в това. Както вървят показателите, до месец-два ще трябва да мигрираме така или иначе.
Димана написа:Стига сте яли организаторите.
То по-скоро въпросът е да намерим начин да защитим организаторите. Това по-скоро е най-наболелият проблем. :hmmmmmm:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
troll

Re: За форума

Мнение от troll »

Ех...
Нали виждате каква е форумната активност по въпроса ...
Иначе казано: "искаме да си менкаме китки и нещем в реалноста!".
А той, въпроса не го поставям аз, а живота т.е. реалноста.
Затова организаторите на поръчки имат проблеми щото са тук.
Затуй всекакви дебили се логват тук като Сълза423 и четат и копират картинки и носят насам натам.
Сега членовете са 3614. Като вчера СТМ прогласи, че сме минали 3000.
Нападат ви финансови ревизии и реклами.
Скоро очаквайте практични партийни лидери.
Съжалявам, но туй вече не е малкия частен оазис за отдих сред китки.
А ако ви надушат предприемчивите ергени .... еми ... спукана ви е работата.
:liubov:
Количествените натрупвания водят до качествени изменения!
(Ся, туй не значи, че кат се сберат 100 глупака правят един умен)
:angelche:
troll

Re: За форума

Мнение от troll »

Из отчетния доклад на форумния трол:
".......
Изоставаме! Изоставаме с насрещния план!
Изоставаме, а не се наблюдават напъни да се поправим!
Вече стана март, а още не сме се оскубали един път поне , зимно!
Това говори за апатия! Ех! Променя се форума!
Признавам, че ми липсва!
......"
Равик!
Дали ще склониш Джонката да те замести поне за седмица?
Обещавам да му помагам!
Ти се нуждаеш от почивка!
Ние тук ще се оправим някак!
Трудно! Но ще се справим!
:angelche:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: За форума

Мнение от ravik »

Троле, гледам имаш много свободно време, да взема да ти раздам малко задачи? :)
Джони сега е зает - прави разсади. Но споко, другият месец аз ще съм заета и неналична поне за седмица, така че ще му предам, че си го търсил и смяташ да му помагаш. :D
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
troll

Re: За форума

Мнение от troll »

Кво ти време?
Вие садите кампаниино, а аз непрекъснато.
Освен туй правя непрестанно градинарски съоражения и се подготвям с матеряли за бъдещи проекти. Още не съм си доправил тъкачния стан.А и джиткам една задача от дискретната математика.....вече 25-30 години и резултати няма. Пазарувам, готвя и рина сняг.А и сега е края на фин. година. А остарявам и се уморявам. И трябва да си почивам. И от нямане на време се налага да си почивам на работа, а тук това в частния сектор не се толерира. Но аз обичам трудните задачи.
А Джони веднага ще схване заспалия характер на процесите и със свойствения си хумор ще внесе оживление.Ще опита.Но благородните дами са нахитрели и няма да се фанат от пръв път.
Аз се надявам, че и чичо Джон е израстнал морално, матерялно и е направил кариера.Но може да се нуждае от малко помощ и тук виждам една възможност да се опитам да се отплатя на форума по някакъв начин.То мойте възможности са малки, а и се уморявам лесно и нямам време, ма ще опитам да му помогна да разнообрази душевните преживявания на членската маса.
:mrgreen:
Щото в обществото периодично трябва да има дебати и кризи. Добре е да се създават изкуствено и да се управляват, вместо да възникват стихиино и да са разрушителни.
:angelche:
troll

Re: За форума

Мнение от troll »

За мен форума е нещо необятно и тайнствено.
Не мога да го разбера,щот не мога, но мога да си го представя.
И си го представям така:
https://youtu.be/PMpQUsQcJFg
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: За форума

Мнение от Titi »

Eй, че хубава тема, как съм могла да не я видя до днес? Отивам да лягам и докато заспивам ще разсъждавам по въпросите, повдигнати от Трол.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
troll

Re: За форума

Мнение от troll »

Ам‘чи ако заразсаждаваш нема да моеш да заспиш.
По-юбаво брой офси!
:mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”