Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
denitsavm

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от denitsavm »

Noel написа:Така-така :eeeh:....на чуждо д... и сто тояги са малко,Дени :nod: :D

Ми не е баш така ... и аз имам трагикомични случки, но ми трябва малко настроение и ще разкажа някоя :nod: Например когато бях в началното училище 2 пъти са ме блъскали с кола /докато си карам колелото/ - веднъж баща ми и втория път един негов приятел :lol:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Noel »

Боже,Дени,то това е свръх каръшко :gush:
и след толкова години хич не е за смях :stiskam:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
denitsavm

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от denitsavm »

А знаеш ли как получих мозъчно сътресение? В пубертетските ми години яздех коне. Бях сравнително добър ездач. Рядко падах. Та освен, че яздех, обучавах и начинаещи ездачи. След една моя тренировка, отивам с коня при новобранците и много нахакано /като 15годишна пубертетка/ им заявявам да гледат внимателно, защото сега ще им покажа как се слиза от кон с "ножица". Е така им показах, че се излюсках по глава в пясъка между краката на коня ... следващото, което помня е, че приятелките ми се опитваха да ме свестят в съблекалнята ... Около час след това, аз отидох все пак на училище със зверско главоболие и неспирен теч на кръв от носа - изгониха ме от часа още на вратата и аз почти в несвяст съм заспала в коридора на училището, това не го помня, съученичките ми са ме прибрали в класната стая, по средата на третия час баща ми дойде и ме взе от училище - бяха му се обадили ... , носил ме е на ръце до Банкя. Така и никога след това не се опитах да повторя упражнението със задната ножица, въпреки, че реално не го правех зле ;)
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Noel »

Това е щото си вирваме носа :nod:
леко си се оттървала,аз бих го пробвала и на стари години :D
Нося си такава краста отвреме навреме да хвърля ръкавица на съдбата.Есента така със детето на Мотописта караме велосипеди и аз решавам да мина през едни импровизирани бабуни,ама с отскок и превъртане на волана.Първите две по-ниски ги минах,на третата излетях през велосипеда.
Освестявам се а детето над мен рони сълзи и ви нарежда-Мамоооо,не разбираш ли ,че вече си тромава за тия работи,осъзнай се :lol:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
danita
Кафе с мляко
Мнения: 265
Регистриран на: Дек 7, '14, 02:39

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от danita »

Забавна тема!Да разкажа и аз една нелепа история от битието(то кой ли няма такава)
Та обикаляме с ММ и търсим плочки за ремонт на банята преди около 10 години.Отиваме във фирма" Джесика" - всичко за банята,която преди беше в нещо като къща с двор във Враждебна.Гледаме,обсъждаме между паната с плочки и решаваме да си тръгнем в един момент.Да,ама не!Магазинът-заключен,решетка-пусната,аларма-включена, ние-вътре...Въй,ами сега?Викам на ММ да не шава,докато умуваме,щото ще долетят от СОТ, полиция,ще пишем цяла нощ,ако решат ,че обираме магазина,после обяснявай,че нямаш сестра.Остави,ами на години ще посрамим децата.Сядам аз на бюрото,намерих визитка на собственика.ММ му звъни и му обяснява"Ние сме клиенти,намираме се в магазина ,но той е заключен"А онзи му отвръща"Ами какво очаквате,като е извън работно време?Елате утре!" ММ му казва,че ние не сме ПРЕД,а В магазина и сме заключени.Отсреща -мълчание,докато се смели инфото.После като се почна една тирада по адрес на продавачката-5 минути.После по телефона ни насочваше как да излезем в двора, а там ни чакаше един мустакат бабаит с пушка и вика "Стой! Не мърдай!"Рекох си"Те тук ще ни опукат,заради едните плочки!"Собственика пита"Излязохте ли в двора?Какво виждате?"ММ му отвръща"Човек с пушка"Шефа му казва"А сега му дайте телефона"Направи го на 2 стотинки.Нас ни пуснаха.Плочки не купихме,но ни питаха с какво да ни компенсират и ние -скромно си поръчахме само фризове.
После в колата ни излизаха сълзи от смях,ама по едно време въобще не беше смешно.Още си я разказваме,като някой спомене за плочки и ремонт.
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Албена »

Данита , :lol: Тоя бабаит с пушката съвсем ме довърши :lol:

И аз имам подобна история като на Ноелка ,само че пред СУ.Ходихме с една приятелка до книжарницата на СУ и на излизане посетихме WC -то. Аз съм с широка и дълга пола /това в далечната 95 ;) /.Тръгваме към спирката и аз усещам ,че странно ми леденее на д-то.Беше януари. Дискретно се поопипах отзад :shock: - полата ми я няма.Отпред всичко е наред ,а отзад съм я запасала в чорапогашника. :oops: Със сигурност някой ме е забелязал ,но си е мълчал. :mrgreen:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Titi »

Данита, твоя случай е култов :lol: :lol: :lol:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Гео, граф »

danita написа:...Собственика пита"Излязохте ли в двора?Какво виждате?"ММ му отвръща"Човек с пушка"...
Е те тука вече ревях и хълцах :srofl: :srofl: :srofl:... Данита, ще трябва да те мислим за номинация :daaa: :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Noel »

Гео, граф написа:
danita написа:...Собственика пита"Излязохте ли в двора?Какво виждате?"ММ му отвръща"Човек с пушка"...
Е те тука вече ревях и хълцах :srofl: :srofl: :srofl:... Данита, ще трябва да те мислим за номинация :daaa: :nod:
:lol: :lol: :lol:
Отнесе приза :nod:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от milena02 »

Албена написа:Дискретно се поопипах отзад :shock: - полата ми я няма.
Албенче, аз пък съм ходила напълно без пола на работа, мой човек! Бързам една сутрин, закъснявам за планьорка, в движение пия кафе, говоря по телефон и си гладя дрехите. Огладената пола я оставям за обличане най-накрая, че да не се мачка. Накрая си нахлузвам обувките, намятам шлифера и изхвърчавам. Пристигам закъсняла на оперативката, извинявам се, окачам си шлифера на закачалката и... народът припада от смях. А аз - по сако и гол задник, се озъртам на какво толкова се смеят.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”