''Биташко'' течение на вехтошарите

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Анемоне »

То се е видяло ,че с тоя запис за темата непряко си признавам,че си взимам по нещо интересно от площадките до казаните,но карай да върви...:)
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Noel »

Анемоне написа:То се е видяло ,че с тоя запис за темата непряко си признавам,че си взимам по нещо интересно от площадките до казаните,но карай да върви...:)
:lol: :lol: :lol:
и аз :daaa:
имам сандък,който направих маса за беседка,стар куфар,дървени касетки,чували от зебло и други 'трофеи' оставени до кофите :oops:
За сандъка е един мургавелко за малко нож да си вадим.
Сега търся външни декоративни панти и брава,ръждясали задължително...та ако видите някъде,сфиркайте
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
denitsavm

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от denitsavm »

Аз пък до сега нищо не съм си взела от битака :hmmmmmm: , ама все на студено време ходим и явно изпускаме купона... кофите и старите къщи ги оглеждам редовно, имам и находки :oops: :angelche:
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от mucunka »

Всяка събота с ММ ходим на битака в Малашевци. Абстрахираме се от всякакви миризми...Няма да ви казвам на какви неща попадаме там. Но наистина в събота е по-силен, така че имайте предвид бъдеща организация.
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1355 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от ljuboznatelna »

Събота мина, нищо не показвате :dovolen:
Аз да ви покажа какви кани ми е носи от време на време ММ за по 2 лева. Тази дето я ползвам и си я харесвам най-много, сега видях, че е скрита отзад. :hmmmmmm:

Изображение

А това са част от саксиите, които ми носи почти всяка седмица, големи са.

Изображение
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Titi »

Анемоне написа:То се е видяло ,че с тоя запис за темата непряко си признавам,че си взимам по нещо интересно от площадките до казаните,но карай да върви...:)
Не пренебрегвайте струпаните купчинки около контейнерите за смет, защото никога не знае човек на какво произведение на изкуството може да попадне с повечко късмет. Като Мария от любимия ми блог "Цветно с Пепеляшка", например. Вижте какво се казва късмет да намериш уникат http://colourmagicp.blogspot.com/2010/0 ... st_26.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Кика
Дълго кафе
Мнения: 127
Регистриран на: Авг 9, '14, 11:19
Местоположение: Димитровград

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Кика »

И аз да направя малък репортаж от неделната разходка на местния автопазар. Тук на практика може да се купи всичко; ново или втора употреба. Мястото е много колоритно. В неделите тук се изсипват хиляди хора не само от цялата страна, но и от Гърция И Турция.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
http://kikruseva.snimka.bg/flowers/rozi-2014.826398" onclick="window.open(this.href);return false;
http://kikruseva.snimka.bg/flowers/cvet ... 5.33587920" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10040
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 628 пъти
Получил благодарност: 1121 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от greeneyed »

Лелеееееееееееее! Какъв репортаж! :shock: :shock: :shock: Това в неделя ли трябва да се види?
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Гео, граф »

Мдаам, димитровградския пазар е известно място и виждам, че има защо. Кика, благодаря ти, че си си направила труда да ни го покажеш :tzeluvka: !

Люб, каните и саксиите ти ме убедиха, че биташкото време не е загубено :nod:. С красиви неща те снабдява супружеството ! Моя Шеф си идва от там основно с инструменти за неговите си работи и нищо за мен :hmmmmmm: ...

Обаче този шкаф, за който Тити е дала линк, ме удари право в сърцето :sbrokenheart: ... :potekoha: :potekoha:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Lois

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Lois »

леле! ама къде са тези съкровища?? дайте адреси, координати? за стара стъклария убивам направо
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”