Колко рози имате?

Публикувай отговор
Аватар
Звездичка
Кана кафе
Мнения: 626
Регистриран на: Май 5, '14, 08:56
Местоположение: Лом

Re: Колко рози имате?

Мнение от Звездичка »

Като сте зачепкали тази тема да взема да се включа и аз. В момента съм на лечение. Пристрастена съм към розите, а мразя да съм зависима от нещо. Дали защото мястото свърши или защото лечението е успешно, или защото взех да се оглеждам за иглолистни, но поръчките ми се ограничиха до три рози. Иначе се замислих как преминава денят ми през 10 месеца в годината. Ставам в 5, в 6:20 тръгвам за работа, прибирам се в 17:30, обличам домашните дрехи, приготвям вечерята и изкачам навън. И така до 22 часа, че и по-късно. Кроя едни планове: тази роза ще преместя, онази ще подрежа по друг начин следващия път, ааа тази си няма другарче, коя ли да купя... Ох! Ами забравих какво е да си кифла :eeeh: Първоначално си помислих, че остарявам, ама не е от това. Акъла си ми е като на 16, само да има някой като мен на близо и ще ми гледате сеира. И те така те. Та думата ме беше, че през 2017г. ще съм кифла. Ще си правя маникюра, ще нося нови дрешки, ще ходя на кафенце, ще се излежавам на шезлонга и ще снимам повече. Аз казах :angelche:
"Само живеене не стига, човек трябва да има слънце, свобода и малко цветя."
Ханс Кристиан Андерсен
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1440
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 327 пъти
Получил благодарност: 456 пъти

Re: Колко рози имате?

Мнение от Ема »

Ха-ха, де да бяха само розите :angelche:
Която и тема да отворя, дебне нещо зарибяващо.
Напоследък със страх отварям темата за домашни любимци, че и куче и котка вече искам да имам :slips:
Като в някаква месомелачка се чувствам в този форум. Аз се дърпам да се отскубна, ама водовъртежът ме повлича и спасение няма никакво :twisted:
Lois

Re: Колко рози имате?

Мнение от Lois »

Ема написа:Ха-ха, де да бяха само розите
снощи целия форум избираше клематиси :angelche: кат луди някви, да не свърши квотата :lol: :lol: :lol:
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1440
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 327 пъти
Получил благодарност: 456 пъти

Re: Колко рози имате?

Мнение от Ема »

Lois написа:
Ема написа:Ха-ха, де да бяха само розите
снощи целия форум избираше клематиси :angelche: кат луди някви, да не свърши квотата :lol: :lol: :lol:
Да,бе :o
Тобо снощи пуснала темата и сутринта гледам, квотата се изчерпала...ама кой ми е крив, че на кино ходя :ufff:

Трябва да се измисли някакво приложение за смартфоните....дрън, дрън.....има нова поръчка...дрън, дрън...побързайте, квотата изтича :lol:
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Колко рози имате?

Мнение от сюзан »

Lois написа:
Ема написа:Ха-ха, де да бяха само розите
снощи целия форум избираше клематиси :angelche: кат луди някви, да не свърши квотата :lol: :lol: :lol:
Признавам си, че съм луда за вързване :hihihi: Вчера, като видях, че пусната поръчката, чак се изпотих от страх, че съм изпуснала :angelche:
А като гледам как върви, няма да са само 160 броя.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: Колко рози имате?

Мнение от ra4eto »

С едно око погледнах поръчката на Тово :eeeh: :eeeh: Стиснах силно пръста на лявата ръка,за да ме заболи :lol: и затворих.Това ми прилича на лечение на наркозависими :hmmm: :lol:
Няма място вече,ни за клемантиси ни за рози.
Lois

Re: Колко рози имате?

Мнение от Lois »

Аз пък поръчах... Три, единият - монтана :liubov2: :ufff:
Не се удържах. Това вероятно е в резултат от въздържанието ми от рози миналата есен :angelche:
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Колко рози имате?

Мнение от Asarina »

ra4eto написа:С едно око погледнах поръчката на Тово :eeeh: :eeeh: Стиснах силно пръста на лявата ръка,за да ме заболи :lol: и затворих.Това ми прилича на лечение на наркозависими :hmmm: :lol:
Няма място вече,ни за клемантиси ни за рози.
И то зависими от какво ли не - рози, клематиси, иглолистни, тревички и всякакви китки. :D И зависимостта ни само прелива насам - натам из форума :angelche:
Из дворовете - пълно, финансиите изтъняли, а в сърцата ни място колкото искаш. :liubov2: :liubov2: :liubov2:
В последната белгийска поръчка и в тази за Munster достигнахме нови висоти :stmi: :D
РОУЗ

Re: Колко рози имате?

Мнение от РОУЗ »

Едва устисквам, до утре е срокът на холандските рози, малко остана.
:stiskam: :angelche:
Към 80 рози съм успяла вече да наблъскам. И един сноп резници набодох есента, дано не са се хванали всичките. :mrgreen:
Но с клематисите започвам да се плаша, дали е възможно да натъпча в градината толкова клематиси, колкото рози! :o Животът ми ще мине в подрязване и четене, четене и подрязване, аз и сега не мога да запомня кой точно къде е и коя група е, че да знам как да го режа, а някои са на една-две педи един от друг, а и май по-трудно се местят от рози. Уффф.
А си бях обещала това лято да лежа на хамака с джин в ръка. Еххх....

И още нещо, аз сега на розите им сипвам по шепа тор, че са малки още, на по година - две, ами тия гигантските катерачи с кофи ли ги торите? :hmmm:
И крава ли трябва да поръчвам? :lol:
лалесъм

Re: Колко рози имате?

Мнение от лалесъм »

РОУЗ написа: И още нещо, аз сега на розите им сипвам по шепа тор, че са малки още, на по година - две, ами тия гигантските катерачи с кофи ли ги торите? :hmmm:
И крава ли трябва да поръчвам? :lol:
Ех, Роузи, с розите и клематисите не можеш, а с кравата искаш тънко-тънко да минеш :hihihi:
Е, не може -стадо от поне 2-3 трябва да са :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”