Новата ми дейност

martind7
Kафенце
Мнения: 9
Регистриран на: Мар 5, '14, 23:47

Re: Новата ми дейност

Мнение от martind7 »

Има много хубави инструменти за квилинг.Един от редките онлайн магазини които имат голямо разнообразие. :daaa: -успех с начинанието. :stiskam:
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Новата ми дейност

Мнение от DOBI »

martind7 написа:Има много хубави инструменти за квилинг.Един от редките онлайн магазини които имат голямо разнообразие. :daaa: -успех с начинанието. :stiskam:
Благодаря! бих била щастлива ако имате и препоръки - естествено тези,които имат като второ или трето хоби , близки до моето! :tzvetentze:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Новата ми дейност

Мнение от Мария Николова »

Доби, присъединявам към изказаните пожелания и моите сърдечни благопожелания за много успехи! И в джобчето ти да дрънкат много семки, бонбонки и парички!!! :gush: :tzeluvka: :stiskam: :daaa: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
спатифилия
Кана кафе
Мнения: 694
Регистриран на: Май 22, '12, 13:13
Местоположение: видин

Re: Новата ми дейност

Мнение от спатифилия »

Доби,адмирации за смелостта,златните ти ръце и уникалните неща,които сътворяваш! :ieeee: :tzeluvka: :gush:
За съжаление съм член на кръжока "Сръчни ръчички" и не мога да ти дам препоръки,а не дай Боже,да намирам кусури на произведенията ти! :nod: :oops:
Аватар
cvetnica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1555
Регистриран на: Юни 10, '13, 10:34

Re: Новата ми дейност

Мнение от cvetnica »

Доби, нещата които правиш са красиви и уникални! Желая ти успех в новата дейност!
Всеки един човек е уникален, точно като всички останали. :)
Маргарет Мийд
athina.palada
Двойно кафе
Мнения: 186
Регистриран на: Апр 18, '13, 13:35
Местоположение: Плевен

Re: Новата ми дейност

Мнение от athina.palada »

Сега виждам темата, Доби! Поздравления! Аз съм твоя почитателка и се възхищавам на нещата които правиш! Желая успех!!!!
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Новата ми дейност

Мнение от DOBI »

Благодаря на всички! Исакм да успея и ви моля да ми стискате палци!
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Новата ми дейност

Мнение от краси кубарелова »

Ще успееш, Доби! :stiskam: Красиви са ти нещата, изпипани! :daaa: :tzvetentze:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Новата ми дейност

Мнение от ida_ili64 »

Да ви кажа под секрет - стаичката на Доби с интернет магазина е направо супер! :daaa: :liubov2:Тайничко влизах на два-три пъти там, докато Доби правеш нещо друго- не исках да й преча когато работи.
Всеки път се заглеждах в нещо ново и... чак ми се прииска да правя и аз картички :dovolen: , токова много чудеса,малки джвъчки, камъчета, цветенца, панделчици, лепенки,щечати, фулмастри за рисуване с преливане в цвят-цвят...
А инстриментите!!! :o Не вярвах, че могат да съществуват толкова приспособления за рязане, получаване на контур, огъване, разрези и дантелени кантове. Даже и аз си купих нещичко за моята дейност - едно приспособление за връзване на панделки- от съвееееем мъничкиииии, до- големи.
А каки крсиви хартии само има!!! :potekoha:
Доби,ще стане всичко, време обаче му трябва, за да се научи и тръгне! :daaa:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
traveling
Kафенце
Мнения: 11
Регистриран на: Май 10, '14, 13:10

Re: Новата ми дейност

Мнение от traveling »

Поздравления! Желая ти много късмет и успех в новото ти начинание! :stiskam: :dovolen:
Публикувай отговор

Обратно към “Шев, кройка и приложни изкуства”