дивата градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
sendi1966
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1195
Регистриран на: Апр 7, '13, 12:17
Местоположение: Хасково

Re: дивата градина

Мнение от sendi1966 »

Не ми спори много писането,но не мога да не се включа и аз.
С една дума Вълшебство!
На първо гледане се връщам на село,в детството.Всичко е толкова красиво,спокойно....
Браво Анемоне :tzvetentze: Продължавай все така!
Аватар
Spasolinda
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Яну 2, '12, 11:31
Местоположение: София

Re: дивата градина

Мнение от Spasolinda »

Страхотно и вдъхновяващо :tzvetoman: Децата страхотни, градината толкова красива и лежерна, пълно удоволствие е да се разглеждат снимките ти, Анемоне. А ако решиш да пуснеш линк към целия албум, взимам довечера едно вино, сядам пред компютъра и ще си правя ритуално слайд шоу :tzvetoman:
Ако може и Бел да си направи тема или поне да сложи подпис с линк към албум :ieeemyzh:
https://plus.google.com/photos/11281758 ... 0221350353" onclick="window.open(this.href);return false;
Deleted User 1445

Re: дивата градина

Мнение от Deleted User 1445 »

Аз искам да ти благодаря за темата , благодаря, че споделяш всичко това с нас и ни даваш възможност да съпреживеем
красотата видяна от твоите очи и душа.
Прекрасни са уловените моменти, просто залепваш за тях. Калико е права за снимката в житата, тя наистина си е за снимка на седмицата, но пък и всяка твоя снимка би стояла добре горе.
Да са ти живи и здрави дребчовците, щастливи дечица са те с теб и тази градина. :tzvetentze:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: дивата градина

Мнение от Tanet »

Очи за красотата имам, но не мога да я предам на другите както го правиш ти. Това си е талант. Релаксираща и освобождаваща е твоята дива градина с малки елфчета и пеперуди. Продължавай ...
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
gabi123
Кафе машина
Мнения: 3943
Регистриран на: Юни 26, '11, 11:30
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 56 пъти

Re: дивата градина

Мнение от gabi123 »

Красота ,вълшебство ,уют !Благодаря Анемоне че ни допусна да съпреживеем това вълшебсто!Имаш страхотен талант ,а с тези малчугани никога няма да е скучно .Поздравления ! :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
cvetnica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1555
Регистриран на: Юни 10, '13, 10:34

Re: дивата градина

Мнение от cvetnica »

Всеки може да види красивото в някоя снимка, но не всеки може да запечата красотата на мига. За това определено трябва талант, а ти Анемоне го имаш. :sclap: :sclap: :sclap: Поздравления и за малките слънца, да са живи и здрави и много да ви радват! :tzvetentze:
Всеки един човек е уникален, точно като всички останали. :)
Маргарет Мийд
Аватар
darusha5k
Виенско кафе
Мнения: 319
Регистриран на: Яну 14, '11, 17:28
Местоположение: Пловдив

Re: дивата градина

Мнение от darusha5k »

Вълшебство е , това да видиш и предадеш красотата на такива прозаични на пръв поглед неща, чудесни снимки и прекрасни деца!!!Поздрави!!!
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1355 пъти

Re: дивата градина

Мнение от ljuboznatelna »

Само мога да възкликна - Ах!
Най-красивата тема :liubov:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: дивата градина

Мнение от Силвия »

Снимките са страхотни и детската къща е приказка :nod: и дечицата също :daaa:
Гео, граф написа:Откога чакам снимките на Анемоне :ieeee: :ieeemyzh: ! Ти просто си го имаш :potekoha: :potekoha: :nod: ...

Да, права си, че красотата е навсякъде. Всичко я виждаме, но единици сте, които умеете да я ''хванете'' в обектива - освен ти това го умеят още Люб, Миша, Си ( когато все още пишеше тук, много ми лисва тя :snif: ), Лени, която си е профи ...
Аз през цялото време си мислех, че снимките, които Лени качва са на нейния съпруг :ovtza:
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: дивата градина

Мнение от Анемоне »

За вас го правя,не да си търся комплименти ,има ли по-голямо щастие от споделеното? Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”