дивата градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: дивата градина

Мнение от calico »

детето в житата е снимка на седмицата направо!

Анемоне.... :liubov: разказвай своята приказка
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: дивата градина

Мнение от Гео, граф »

Откога чакам снимките на Анемоне :ieeee: :ieeemyzh: ! Ти просто си го имаш :potekoha: :potekoha: :nod: ...

Да, права си, че красотата е навсякъде. Всичко я виждаме, но единици сте, които умеете да я ''хванете'' в обектива - освен ти това го умеят още Люб, Миша, Си ( когато все още пишеше тук, много ми лисва тя :snif: ), Лени, която си е профи ...

Нямам думи просто - снимките ти са у-ни-кал-ни !!! То не е само да имаш фотоапарат в ръцете, а да си на точното място в точното време с точното око - тогава и само тогава се ражда вълшебството ! Както в усмихнатите лица на прекрасните ти деца, както в сламения покрив на къщичката и изрязаното в капаците на прозорчето сърце, както в цветовете на залезите, които ми напомнят Айвазовски, както в разлюляните треви под оловното небе по Шишкин, както в самотното цветче на цикорията или в меката муцунка на Марко, както огнените листа на есенната дива лоза с контрапункта на синята детска количка, както тази ...:shock:
Анемоне написа:Изображение
Убийствено красиво !!! :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2775
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 116 пъти

Re: дивата градина

Мнение от desi_slava »

Уникални снимки,Анемоне! :liubov: Наистина умееш да видиш и уловиш момента :tzvetentze: Градината ти излъчва толкова спокойствие! :daaa: Малките палавници са големи чаровници :gush:
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: дивата градина

Мнение от Анемоне »

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение каката
Изображение най-малкия
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: дивата градина

Мнение от milena02 »

Не спирай, Анемоне, моля те! Нека още мъничко да продължи приказката! Напълни ми очите, сърцето и душата!
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: дивата градина

Мнение от Анемоне »

спокойно ,Миленче,има мноооого :)
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Анета
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1000
Регистриран на: Авг 25, '11, 12:28
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 85 пъти

Re: дивата градина

Мнение от Анета »

Прекрасни снимки!Дечицата ти ,да са живи и здрави и те мното красиви!
bell

Re: дивата градина

Мнение от bell »

Анемоне, гледайки снимките и потънах в Йовковия свят, но сега в 21 век, когато.... тя, Природата видно доста ни се забавлява как строим панелки и блокове един след друг. Обграждайки се с куп ненужни вещи и препускайки в ежедневието между бързото хранене, кафето на крак и урабнизацията. Далеч съм да възнасям ламаринената къща в Индия и мизерията без ток, защото самата аз вярвам, че човек е способен да създава един по-добър и съвременен свят, различен от ж.к. комплексите. На границата между дивото и човешката ръка. Продължавай.... чудесна си, а малките ти слънца са прекрасни!
Твоята тема ще е различна, тя не просто градина и красиви снимки, тя е усет към живота..... без патос го пиша, просто ме замисли.
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: дивата градина

Мнение от Анемоне »

Такава е целта Бел,,с мисъл и любов да се живее и твори. Понякога дори дефекта може да бъде превърнат в ефект,с любов: Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”