Житения режим по П.Дънов

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
Аватар
Krasiyana
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1065
Регистриран на: Юли 19, '12, 22:10
Местоположение: гр.София

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от Krasiyana »

Браво на вас момичета! На мен днес ми е втори ден, но не зная колко ще издържа! Май повече от 6 дни не съм успявала...
“За да летиш, не ти трябват крила, а простор, една голяма любов и малко мечти.”
Силвия Кристъл
http://www.album.bg/krasiyana/?page=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от Noel »

Krasiyana написа:Браво на вас момичета! На мен днес ми е втори ден, но не зная колко ще издържа! Май повече от 6 дни не съм успявала...
Краси :tzeluvka:
Браво,момиче :!:
Колкото-толкова :nod: Важното е да сме бодри и готови за нови градинарски подвизи.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Krasiyana
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1065
Регистриран на: Юли 19, '12, 22:10
Местоположение: гр.София

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от Krasiyana »

Ноелче, теб винаги бодра и готова съм те виждала :tzeluvka:
Аз трябва и доста килца да махна, та дано да това да е началото :dovolen:
“За да летиш, не ти трябват крила, а простор, една голяма любов и малко мечти.”
Силвия Кристъл
http://www.album.bg/krasiyana/?page=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от Noel »

Добър да е деня,момичета житни :liubov:
Илико,от днес започват по-хубавите дни-леки и смирени :nod:
Дълбок сън пълен с приказни сънища...този момент искам да го запомня и колкото пъти посегна към сиренето привечер да се отдръпна :ufff:
Не знам дали сте чели,но сиренето и производните предизвикват кошмари при 90процента на човечеството.

Главоболието си отива :ieeemyzh: и днес съм бяла и добра.Мускулите на корема се показаха ;)

Би,успешно захранване,мила :gush:
Нини,ден последен,помирисваш ли вече най-вкусната супа :tzeluvka:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
илико
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1378
Регистриран на: Яну 30, '11, 21:28
Местоположение: Варна

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от илико »

Здравейте :tzvetentze: При мен нещата се случват с 1ден по-късно,може би заради малката подготовка.Та днес ми е тъжно и носталгично от сутринта :cry: Даже съня ми беше такъв.
Ноелче,радвам се,че вече си във форма.Дано и другите момичета са добре :tzeluvka:
Нини,хайде още малко и си нов човек :ieeemyzh:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от Noel »

илико написа:Здравейте :tzvetentze: При мен нещата се случват с 1ден по-късно,може би заради малката подготовка.Та днес ми е тъжно и носталгично от сутринта :cry: Даже съня ми беше такъв.
Ноелче,радвам се,че вече си във форма.Дано и другите момичета са добре :tzeluvka:
Нини,хайде още малко и си нов човек :ieeemyzh:
Не,не е заради подготовката,Или :tzeluvka:
Различни сме витално.Поплачи си,това е един вид прибиране на енергията навътре.Отдръпване.
Утре ще е различно и това е удивителното на режима.Ако някъде записваме емоциите,през които минаваме за десет дни,след време ще бъдем удивени от букета разнообразие за толкова кратко време.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от serena »

Ха, аз и без режим всеки ден минавам през различни емоции в двете крайности. Но от началото на годината ми е едно такова приповдигнато като цяло, най-вече след един сън, който ме потресе и преобърна мисленето ми по конкретен въпрос. И някак всичко ми е по-леко, дано след четири години в долната земя да съм излязла на светло.
Аз, както бях писала по-горе, за житен режим не мога да се наканя, но сега за постите съм решила да спра кафето, поне известен период да изкарам само на сурова храна (повече кълнове) и да се науча да си правя смутита. Така и така основно постя и съм отказала сладкото (и шоколада вкл.) - за второто беше голяма и дълга битка, но стана постепенно и доброволно и сега като се завъртам покрай щанда със сладките неща, само си припомням изкуствения захарен вкус и ми става направо гадно. За последните три месеца съм си вземала 2-3 пъти от любимия шоколад колкото да си спомня вкуса - ами никак не ми харесва. Кафето обаче определено ще ми липсва. А ако мога и да почна да спортувам повече, ще е почти идеално :D
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от Tanet »

Кафето няколко пъти съм спирала без проблем - замествам го с топла вода, обаче шоколада, няма как да стане просто много го обичам, но мога да се контролирам и ям умерено. Не обичам да тичам навън, но си мечтая за една пътечка вкъщи, вечер след работа да побягвам докато готвя например.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от Noel »

Tanet написа:Кафето няколко пъти съм спирала без проблем - замествам го с топла вода, обаче шоколада, няма как да стане просто много го обичам, но мога да се контролирам и ям умерено. Не обичам да тичам навън, но си мечтая за една пътечка вкъщи, вечер след работа да побягвам докато готвя например.
После ще поискаш и пътечка с вградена печка,за да не цапаш докато готвиш :D
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Deleted User 1445

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от Deleted User 1445 »

Noel написа: Нини,ден последен,помирисваш ли вече най-вкусната супа :tzeluvka:
И още как, мммм, наистина е най-вкусната :potekoha: Вчера правих крем супа от картофи и праз с крутони за щерката , за тези 9 дни по нищо не ми са текли така лигите :lol: Та се готвя за удоволствието утре.
Би, леко да е захранването :tzeluvka:
Що се отнася до главоболието и настроението, мисля, че всеки следващ път от режима нещата са по-леки и по-леки. Може би някаква памет на организма, или просто първия път чистенето е по-драстично.
Красиянче, хайде :stiskam: да издържиш по-дълго и да ти е леко житарстването.
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”