Житения режим по П.Дънов

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
lera62
Кана кафе
Мнения: 561
Регистриран на: Мар 30, '15, 21:01

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от lera62 »

Здравейте,момичета!И аз мисля да се пробвам за първи път-много ли е трудно? Нямам воля за съжаление-дали ще издържа?Понякога много ми пада кръвната захар и ме е страх.Знаете ли как се отразява на кръвната захар?Какво бихте ме посъветвали като за първи път-колко дни да спазвам режима,колко дни преди това да намаля храната и после колко дни да е захранването? :gush: :tzvetentze:
Deleted User 1445

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от Deleted User 1445 »

Лера, като свидетел на хипогликемии, не бих те съветвала да правиш експерименти с организма си. Това е важен въпрос и не бива случайни хора да ти даваме акъл.
Моля Ви, 10 години доХторите учат , за да консултират такива случаи. Кой от форума би поел отговорността да каже давай, гладувай, ами, ако .....Казвам го загрижено и с най-добри чувства :tzeluvka: :tzvetentze:
lera62
Кана кафе
Мнения: 561
Регистриран на: Мар 30, '15, 21:01

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от lera62 »

Nini написа:Лера, като свидетел на хипогликемии, не бих те съветвала да правиш експерименти с организма си. Това е важен въпрос и не бива случайни хора да ти даваме акъл.
Моля Ви, 10 години доХторите учат , за да консултират такива случаи. Кой от форума би поел отговорността да каже давай, гладувай, ами, ако .....Казвам го загрижено и с най-добри чувства :tzeluvka: :tzvetentze:
И без това ми е трудно :dovolen: :gush: :tzvetentze:
Deleted User 1445

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от Deleted User 1445 »

lera62 написа:
И без това ми е трудно :dovolen: :gush: :tzvetentze:
Съжалявам, ако съм секнала ентусиазма :tzeluvka: :liubov: можеш и да не ме чуеш, аз малко спонтанно :oops:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от calico »

Много правилно го каза, Нини. :daaa: Какво значение има тук ентусиазма, ако наистина не трябва.

Лера, без консултация с лекар не бива да почваш. Това е режим на глад за организма, и въпреки че се хапва и по малко мед, твърде е възможно кръвната захар да пада

ти си за хранене в Зоната, там тия работи са балансирани :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от Asarina »

Успех момичета! Никога не съм опитвала диети, защото винаги съм била много слаба. За пречистване - нямам воля, пък и лесно изпадам в хипогликемия. Но без майтап мисля да опитам диетата с шоколад :liubov2:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от calico »

абе до кога ще възприемате житения режим като диета?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от Asarina »

Извинявам се, житният режим е пост, а не диета. :oops:
lera62
Кана кафе
Мнения: 561
Регистриран на: Мар 30, '15, 21:01

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от lera62 »

calico написа:Много правилно го каза, Нини. :daaa: Какво значение има тук ентусиазма, ако наистина не трябва.

Лера, без консултация с лекар не бива да почваш. Това е режим на глад за организма, и въпреки че се хапва и по малко мед, твърде е възможно кръвната захар да пада

ти си за хранене в Зоната, там тия работи са балансирани :daaa:
Прилошавало ми е от глад,но тогава въобще не се хранех ,нищо сладко,защото по принцип не обичам и тогава ми казаха,че ми е паднала кръвната захар.Ще те послушам и ще пробвам по-щадящ режим.Ще се поинтересувам за това хранене в Зоната.Благодаря! :gush: :tzeluvka: :liubov: :tzvetentze:
lera62
Кана кафе
Мнения: 561
Регистриран на: Мар 30, '15, 21:01

Re: Житения режим по П.Дънов

Мнение от lera62 »

Nini написа:
lera62 написа:
И без това ми е трудно :dovolen: :gush: :tzvetentze:
Съжалявам, ако съм секнала ентусиазма :tzeluvka: :liubov: можеш и да не ме чуеш, аз малко спонтанно :oops:
Ще те послушам,Нини!И още нещо-твоите кръгове са чудесни!На мен много ми харесват,дори и аз правя нещо подобно в момента-кръг около един кладенец.
Благодаря ти! :gush: :tzeluvka: :liubov: :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”