Здравейте от Гоце Делчев

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8217
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от дара »

Здравей и от мен!
Три деца,чудесно,шапка ти свалям :sbow: :sbow: :sbow: :tzvetentze:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от Мария Николова »

Магдалена написа::ieeee: :ieeee: Лили,добре дошла,комшийче мое!Да знаеш само колко прекрасни часове ще прекарваш тук!! :tzvetentze:
Делят ни само 2 часа път!Надявам се силно,че ще успеем да се видим!
Абеее,ще си направим и ние македонска група!! :daaa: :daaa:
Ще каните ли на срещите си ябанджии? :gush: :liubov: :mrgreen: /В смисъл "другоселци", ама отдалеч./ Например, който няма солук за чужденции, може да се награди с една среща при вас... :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
cvetnica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1555
Регистриран на: Юни 10, '13, 10:34

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от cvetnica »

Добре дошла, Лили!!! :ieeee: :tzvetentze:
Всеки един човек е уникален, точно като всички останали. :)
Маргарет Мийд
Аватар
Skio
Кафевар/ка/
Мнения: 877
Регистриран на: Дек 15, '13, 13:50
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 215 пъти
Получил благодарност: 254 пъти

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от Skio »

Здравей, Лили, и добре дошла и от мен :D :ieeemyzh:
Mi sa che un tentativo lo farei volentieri...ma se mi nuoce?

"Времето все си тече, независимо дали си заровил някаква изненада в земята, или не". [Mерка]
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от Titi »

Добре дошла при нас, Лили :tzvetentze: :tzvetentze:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
lily_37
Kафенце
Мнения: 4
Регистриран на: Фев 7, '14, 15:31

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от lily_37 »

Благодаря за прекрасното посрещане :) :ieeee: Прекрасни сте всички :) Интересувам се от всякакви цветя,не мога да кажа кое цвете ми е най-любимо :) :tzvetentze: Имам и градинка,отглеждам и не малко стайни,което сега в зимните месеци си е проблем,но не толкова голям,че да ме откаже от това хоби :nod: Имам една дъщеря на 9 годинки и две момчета на по 6 годинки(близнаци). :nod: :nod: Весел и цветен ден от мен :tzvetentze:
Аватар
lily_37
Kафенце
Мнения: 4
Регистриран на: Фев 7, '14, 15:31

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от lily_37 »

Гео, граф написа:Хай, Лили :shi: ! Имате страхотен парк в Гоце Делчев, просто шапка ви свалям, че сте успели да постигнете това нещо :daaa: !!! Да вземеш да наснимаш розариума напролет и всичките специфични ботанически видове в парка и да засрамиш цяла България :nod: ... Ти вероятно също си имаш градина - давай, показвай, радвай зажаднелите цветарски очи :arrow: :angelche:
О,парка ни е невероятен,има езерца,розариум,два детски къта,един детски фитнес(на открито),и много много зеленина,зацветен е,поддържан,има много места за отдих,за игра,изобщо...лятно време се преселваме в него :)Прибираме се само да поспим :)))))
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от katia »

Здравей Лили :tzvetentze:
Аватар
lily_37
Kафенце
Мнения: 4
Регистриран на: Фев 7, '14, 15:31

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от lily_37 »

s_t_m написа:
Магдалена написа::ieeee: :ieeee: Лили,добре дошла,комшийче мое!Да знаеш само колко прекрасни часове ще прекарваш тук!! :tzvetentze:
Делят ни само 2 часа път!Надявам се силно,че ще успеем да се видим!
Абеее,ще си направим и ние македонска група!! :daaa: :daaa:
:))Що е маке, :syes: все е юбаво ,ние вече сме я направили групата ,то и един човек стига,двама- :) вече са чета ;
Ще каните ли на срещите си ябанджии? :gush: :liubov: :mrgreen: /В смисъл "другоселци", ама отдалеч./ Например, който няма солук за чужденции, може да се награди с една среща при вас... :ieeee: :ieeee: :iee
Аватар
ki4esta35
Kафенце
Мнения: 32
Регистриран на: Фев 21, '18, 13:15

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от ki4esta35 »

Колко време е минало, години, години...Бях забравила паролата си и направих нова регистрация.Радвам се, че си открих моята темичка,аз все още съм си Лили, но децата са вече тийнейджъри,е сега съм с нов никнейм, но страстта ми към цветята и любовта ми към домашните любимци е същата! :) Ето малко снимчици от моите цветенца за зареждащо и освежаващо начало на седмицата! :ieeemyzh:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Странно нещо е животът. Ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”